Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кафе Машина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кафе Машина

    Здравейте.Бащами домъкна от някаде кафе машина "Saeco Family".Та рекох да ви попитам ако знаете нещо за нея,да споделите дали е добра.Нашата е същата като тази от снимките - самоче чисто черна.
    Прикачени файлове
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

  • #2
    До: Кафе Машина

    Ето като тази
    Прикачени файлове
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #3
      До: Кафе Машина

      Имам такава.
      За мен е добра машинка.
      Търся да купя още една!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        До: Кафе Машина

        Ако имаш път към Димитровград имаги много.Бащами каза че я е взел от там за 100 и някой лев.За сравнение най-евтините китайски по Технополис започват от 200 лева.
        Последно редактирано от ivodianov1992; 03-06-09, 21:08.
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • #5
          До: Кафе Машина

          Аз кафе не пия, не разбирам и от кафе машини, но SAECO доколкото съм чел и чувал е една от най-добрите марки за кафе машини от може би средния клас
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #6
            До: Кафе Машина

            Тая като я гледам е автоматична сама си меле кафето и дори и да е прясно открадната от някъде пак ще е повече от сто и няколко лева. Една кафе машина е хубава ако ти харесва кафето което прави така си купих моята Делонги модел кафе тревизо.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              До: Кафе Машина

              Да на пазара в Димитровград ще те заровят с такива машини. Аз последно си купих от там кафемашина Krups за 40лв(беше си двете цедки и инструкцията за ползване)

              Коментар


              • #8
                До: Кафе Машина

                Saeco е лидер в даомашните и офис кафе машини.Цялата рода сме на тази марка-никакви проблеми и страхотно кафе.В офиса по-нов модел на тази,много кафета-само профилактика.
                Със здраве да си е ползваш!
                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                Коментар


                • #9
                  До: Кафе Машина

                  http://www.partsguru.com/SaecoFamilyEspresso.html

                  Да, това е автоматичната Саеко Фамили.

                  В МЕТРО се продава за 299.99 лева ново поколение Саеко. Работи с капсули, приличащи на капсули със сметанка, само че по-малки и заредени с кафе от производителя. Продават се разнообразни блендове, а вкусът - повторяем и много добър.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кафе Машина

                    Да но с капсули излиза доста по скъпо себестойността на едно кафе.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кафе Машина

                      нашата е такава,всичко е на автомат.
                      трябва отвреме на време да я отваряш и чистиш.дясната кутия е за пресовката от вече направеното кафе,нашта я донесоха от швейцария за 50кинта.
                      ама е добра машинка и бързо работи,имам няколко врътки,за водата в кафето 3 е нормално,от 4нагоре-дълго,под 3-късо.
                      отгоре се сипва кафе на ЗЪРНА ,но не много едри,на пакета с кафето трябва да пише ВЕНДИНГ/кафе автомати/ работещи със ситни зърна,
                      начина на пускане е следния-пуска се ,обезвъздушава се от врътката за пускане на вода за чай и т.н,изчаква се да загрее и се пуска,купата за кафе се върти-опция за меленето-големина и т.н.
                      единствения проблем е че не понася нашите варовикови води.съда за вода/2-5литра/ бързо се наслоява с котлен камък и отдолу клапан блокира.така че или преварена вода или често чистене с оцет.
                      това е май инструкцията за експоатация-ако има още нещо питай.
                      има едни червени машни Бразилия ,мисля че бяха-бягайте на далеч,гърмят на поразия много често чувам че има тук-там някое кафе с избити стъкла-гърмят сериозно,една жена се осакати с такава.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кафе Машина

                        Автомата на тази машинка от най-горната снимка е същия като на кафе автоматите по улиците. Може да се регулира количеството КАФЕ, не вода, ако е нужно, работи с всякакво кафе, е, по-добре дребно, но аз не го харесвам и по принуда работи с едро... вече 5 години. Имам и следващия модел, по-лош е.

                        ПП Не е това модела с капсулите.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кафе Машина

                          Имах такава, но баба ми я продаде и още ме е яд, а 100 лева е супер цена, машинката е много добра...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кафе Машина

                            За мен най-добро кафе се получава от кафе в капсула...независимо дали е на Лаваца, Лазарин, Нестле, Илли и т.н....
                            Тук намерих за Лаваца...защото използвахме дълго време такава и сме много доволни..

                            www.genara.eu

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кафе Машина

                              Първоначално публикуван от gubislav Преглед на мнение
                              За мен най-добро кафе се получава от кафе в капсула...независимо дали е на Лаваца, Лазарин, Нестле, Илли и т.н....
                              Имам и машинка с капсули, ама ми е силно. Опитах да търся друг сорт, или няма по-слабо, или не са за този модел машина, или са свършили... и се отказах. Иначе определено е по добро.... и по-скъпо...кафето от капсули. Ако бяхме питомна държава щеше да може да пиете в къщи кой каквото кафе предпочита, ама в Пловдив намерих един вид лаваца.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X