Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цифрова телевизия DCC.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цифрова телевизия DCC.

    Здравейте,
    1.Искам да се извиня, но не зная къде точно да пусна темата и тук ми се стори най-добре.

    2.Има ли някой наблюдения на съответната телевизия-DCC,става дума за Пловдив. Евроком са едни говеда(без цензура) и нестига че вдигат цените непрекъснато ами и спряха дискавъри и анимал планер и на тяхно място сложиха някаква полска телевизия без превод дори. Та тези DCC изглеждат атрактивни и се замислям относно смяната на оператора. А и нета им е оптичен.


    Ако някой намери по-подходящо място за темата,нека я премести.
    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
    Volkswagen Bora AKL

  • #2
    До: Цифрова телевизия DCC.

    с интерес ще следя темата, защото съм пред същата дилема
    и трябва да взема доста спешно решение..

    Коментар


    • #3
      До: Цифрова телевизия DCC.

      До края на юни трябва да реша,защото ми изтича платения период в Евроком и на тези идиоти повече и стотинка няма да им дам.

      Ето какво става: Погледнах DCC и N3- и двете имат офиси на около 50м от входа на блока ми. Дцц имат аналогова за 15,а цифровата е ан. +5=20лв. Ако включиш един тв на цифрова и 2 на аналогова плащаш 20лв на месец,а имаш около 160 канала. На мен ми звучи добре. Казват че и качеството е по-добро.(едни съседи). Нета е 24лв за 23Mbps и 45 за 45Mbps. ОПТИЧЕН. Това ме устройва.
      ЕнТри от друга страна имат аналогова с 21 канала,а това не ме устройва и ги отписах.
      Последно редактирано от Dino; 01-06-09, 17:17.
      Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
      Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
      Volkswagen Bora AKL

      Коментар


      • #4
        До: Цифрова телевизия DCC.

        Аз съм много доволен. Нямам никакви проблеми. Преди бях на Евроком, но сега съм на ДСС.
        135 програми или нещо такова. Голямата екстра е да връщаш назад до 3 часа националните програми.
        Примерно успиваш се сутрин и си изпуснал Барека. Връщаи назад. Или си бил на гости и си връщаш Айдъл, филм или каквото и да е там.
        Дискаваритата са добри и има доста музикални програми.
        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

        Коментар


        • #5
          До: Цифрова телевизия DCC.

          мда, аз съм в в същата ситуация като Dinо
          и просто ще изчакам да ми изтече предлатения срок, и ще се местя..

          Евроком - ами точно когато си гледам новините, или Ф1 - точно тогава по някаква закономерност се сриват, след телефонно обаждане на телефон, който без Гугъла е неоткриваем, бивам осведомен, че се работи по въпроса, и толкова
          По-високата им цена не виждам с какво я заслужават..

          Коментар


          • #6
            До: Цифрова телевизия DCC.

            Според мен по-добрия вариант е сателитна телевизия. В българия засега са ITV партнер и Булсатком. Вторите в момента са по-добри. Имате и възможност за избор на пакети, в зависимост предпочитанията и финансовите възможности. А, качеството е добро.

            Коментар


            • #7
              До: Цифрова телевизия DCC.

              по различни причини изборът е върху кабелен оператор, и затова дискутираме DCC

              Коментар


              • #8
                До: Цифрова телевизия DCC.

                Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                Аз съм много доволен. Нямам никакви проблеми. Преди бях на Евроком, но сега съм на ДСС.
                Потвърждавам, от 2 месеца съм се прехвърлил и съжалявам че не съм го направил по рано . Много съм доволен

                Коментар


                • #9
                  До: Цифрова телевизия DCC.

                  Имам и сателитна.
                  Кабелната все пак има няколко предимства. Но това е друга тема.
                  Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Цифрова телевизия DCC.

                    ситуацията е изяснена.
                    благодаря на всички, които са изказали мнение - за мен вече е ясно - това ще ..

                    сега просто трябва изчакам да изцъцрят оставащите ми минутки, и оттам насетне - с надеждата за по-добро...

                    ама то май от ЕК всичко е по-добро - така че ...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Цифрова телевизия DCC.

                      [QUOTE=Dino;756869] ... Нета е 24лв за 23Mbps и 45 за 45Mbps. ОПТИЧЕН. Това ме устройва... [QUOTE]

                      Това ще рече ли, че докарват два кабела до дома ти - за телевизия и оптика за нет? Или оптиката е до сградата/блока? Или до незнайно къде?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Цифрова телевизия DCC.

                        Оптиката идва до блока и оттам в кутията дето става черна магия и пускат по нормален кабел до компа/рутера.
                        Някой знае ли колко/кои са каналите на ЦИФРОВАТА телевизия,защото в сайта им пише само за аналоговата. Някой каза,че има 20 турски канала. Не че имам неяо против някоя държава/етническа общност,но не ми трябва просто да плащам за тях. Айде Евроспорт,СNN,Евронюс добре,ама... Ако някой има някакъв списък да пуска.
                        Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                        Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                        Volkswagen Bora AKL

                        Коментар


                        • #13
                          До: Цифрова телевизия DCC.

                          Най добре да си питаш тях директно в някой офис на Dogan Cable Company .

                          Коментар


                          • #14
                            До: Цифрова телевизия DCC.

                            Първоначално публикуван от nextvasko Преглед на мнение
                            Най добре да си питаш тях директно в някой офис на Dogan Cable Company .
                            Мм даа...
                            Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                            Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                            Volkswagen Bora AKL

                            Коментар


                            • #15
                              До: Цифрова телевизия DCC.

                              ха...

                              изненада..

                              ибрик кабелен не ща

                              ама нета говори други неща

                              http://www.dcc.bg/services/ktv.html

                              кабелчето, според първоначалния оффер, си струва

                              ама да слушам ходжата, вместо бареков, не е добра перспектива

                              я да чуем малко думи в тоя аспект?

                              баси - Немци в тила - рече Щирлиц, и бавно смъкна гащите....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X