Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси относно Range Rover Vogue

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Питане за Range Rover V8

    Първоначално публикуван от ronin Преглед на мнение
    Уважаеми колеги,

    до сега съм ползвал Jeep laredo WJ 2002 и Jeep ZJ 94г .Вече имам възможноста да се насоча към
    Range RoverVogueS/C MY 09, V8 4.2

    Та въпроса ми е някой от участниците в този уважаван форум , дали има опит и какви са отзивите от експлоатацията и обслужването на този SUV.Продавачите в магазина са много любезни , но все пак се нуждая от компетентно мнение ! Предварително благодаря!!!
    Мааалко по-подробна информация около това возило няма да навреди.
    Година на производство?
    С какво комплектация и т.н.?
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #17
      До: Питане за Range Rover V8

      Много благодаря , че се отзовахте,година 2008 нов Range Rover Supercharged бензин осмак 4.2 !
      ZJ 5.2 / WJ 4.7

      Коментар


      • #18
        До: Питане за Range Rover V8

        Първоначално публикуван от ronin Преглед на мнение
        Много благодаря , че се отзовахте,година 2008 нов Range Rover Supercharged бензин осмак 4.2 !
        Едва ли някой може да изкаже мнение или да има конкретни впечетления от този модел- много е нов.
        Ако си на ясно - за какви цели ти трябва, ще стане по-лесно с мненията.
        За всеки случай, погледни темите за Рейнжовете и ще се поорентираш за основните недостатъци и предимства.
        Успех!
        ________________________________________________________________________________________
        Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
        HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

        Коментар


        • #19
          До: Питане за Range Rover V8

          Да де за това попитах , защото досега съм карал се дуркоустойчеви старчоци , пък тука все съвременни технологий- пневматично окачване и др. такива ?
          ZJ 5.2 / WJ 4.7

          Коментар


          • #20
            До: Питане за Range Rover V8

            Първоначално публикуван от ronin Преглед на мнение
            Да де за това попитах , защото досега съм карал се дуркоустойчеви старчоци , пък тука все съвременни технологий- пневматично окачване и др. такива ?
            Въздушните възглавници не стават за гората - клечки храсти и т.н.
            Ако ще се разхождаш по полянки и по черни пътища - става.
            ________________________________________________________________________________________
            Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
            HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

            Коментар


            • #21
              До: Питане за Range Rover V8

              Значи трябва да си оставя едната JeeP-ка!
              ZJ 5.2 / WJ 4.7

              Коментар


              • #22
                До: Питане за Range Rover V8

                Остави си Jeep ZJ 94г., по-малко електроника, повече сигурност в гората...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #23
                  До: Питане за Range Rover V8

                  Благодаря, точно него планирам пък и си ми е от повечко време при мене ,така че той ще бъде.
                  ZJ 5.2 / WJ 4.7

                  Коментар


                  • #24
                    До: Питане за Range Rover V8

                    Първоначално публикуван от ronin Преглед на мнение
                    Значи трябва да си оставя едната JeeP-ка!
                    Не, друже! Трябва да си купиш Дискавъри към Рейндж-а!
                    Последно редактирано от velio; 10-12-08, 19:08.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Питане за Range Rover V8

                      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                      Не, друже! Трябва да си купиш Дискавъри към Рейндж-а!
                      Направо Дифендър а ?
                      ________________________________________________________________________________________
                      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                      Коментар


                      • #26
                        До: Питане за Range Rover V8

                        Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                        Направо Дифендър а ?
                        Не прави впечатление на такъв екстремист.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Питане за Range Rover V8

                          Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                          Направо Дифендър а ?
                          ... и медицински лепенки, за кокалчетата на пръстите, на лявата ръка...
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Питане за Range Rover V8 2008-ма

                            УАЗ!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Питане за Range Rover V8 2008-ма

                              Метнахте го човека.
                              Значи колата е самолет. Мен ме дразни това че като и дадеш цялата газ мисли секунда и половина и тогава излита. Иначе е скъпа, горяща много, капризна, вървяща много кола. Аз лично за тия пари бих си взел ТЛК V8. Карал съм и двете и определено ТЛКто ми харесва повече. Дразнят малки неща. Например в рейнджа ме дразни че като натисна спирачката се чува и се усеща в лоста как сработва механизма за освобождаването му. Дразни ме и това че вътре е широк колкото фокус. Механиката му е по капризна от на ТЛК, но това е нормално за рейндж. Компресора е консуматив. Като цяло е по-скъп, по-малък, повече харчи от ТЛК, с по скъпа подръжка е, държи по ниска цена на вторичния пазар, но си остава все още аристократична кола. Покупката и не се подчинява на логиката а по скоро на емоцията.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Питане за Range Rover V8 2008-ма

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                Метнахте го човека.
                                Значи колата е самолет. Мен ме дразни това че като и дадеш цялата газ мисли секунда и половина и тогава излита. Иначе е скъпа, горяща много, капризна, вървяща много кола. Аз лично за тия пари бих си взел ТЛК V8. Карал съм и двете и определено ТЛКто ми харесва повече. Дразнят малки неща. Например в рейнджа ме дразни че като натисна спирачката се чува и се усеща в лоста как сработва механизма за освобождаването му. Дразни ме и това че вътре е широк колкото фокус. Механиката му е по капризна от на ТЛК, но това е нормално за рейндж. Компресора е консуматив. Като цяло е по-скъп, по-малък, повече харчи от ТЛК, с по скъпа подръжка е, държи по ниска цена на вторичния пазар, но си остава все още аристократична кола. Покупката и не се подчинява на логиката а по скоро на емоцията.
                                Напълно подкрепям!
                                Реиндж се купува за визия и респект - все пак е най-луксозният и аристократичен 4х4 - с една дума: англичанин.
                                ТЛК е японския вариант, но по-скоро да е Лексус.
                                Кадилак Ескалейд е американското предложение.
                                Всеки сам избира.
                                ________________________________________________________________________________________
                                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X