Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиоуправляеми модели на 4х4 ;-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Радиоуправляеми модели на 4х4 ;-)

    Привет,
    може ли малко информация от къде може да се закупи ESC модул в България? Последния, който взех от китайците не работи. Необходим ми е такъв работещ на 9 волта за четково моторче, да вади и 5в. захранване за 2.4 GHz приемник.
    Поздрави и предварително благодаря на отзовалите се!
    42

    Коментар


    • #17
      От: Радиоуправляеми модели на 4х4 ;-)

      Има няколко фирми за моделна електроника. Трябва ли да е реверсивно управлението? Два вида спийд контролера са - с реверс и без.
      Например http://hobbyrc-bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=20&products_id=384&zenid=9f92a5a278f0f4f1774156a3325707aa
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #18
        От: Радиоуправляеми модели на 4х4 ;-)

        Да, нещо такова. Точно тази страница съм я пропуснал.
        42

        Коментар


        • #19
          От: Радиоуправляеми модели на 4х4 ;-)

          Следи моделистика....
          Там изпадат доста....
          Поздрави!
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #20
            От: Радиоуправляеми модели на 4х4 ;-)

            Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
            Интересна тема, ама нямаше развитие. Сега децата пораснаха и трябва да им организираме състезания

            Сина ми има кроулер Axial. Има ли във форума други колеги с подобни, не-скоростни RC машини, а трялни?

            [ATTACH=CONFIG]680933[/ATTACH]

            [ATTACH=CONFIG]680934[/ATTACH]

            [ATTACH=CONFIG]680937[/ATTACH]
            Това не е краулер а е скелър... Има доста вече развитие при лазещите.....
            Имаме със синето около 30 модела само за земя, аз съм с Аксиал АХ 10, Той е с Лоси мини краулер, башка една Татра 8х8 - всичките бавни.
            За бързите не ми се говори, а не ги и карам много-много.
            Другата ми тръпка е РЦ дрифта, и там съм с няколко шасита....
            Поздрави!
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #21
              От: Радиоуправляеми модели на 4х4 ;-)

              От няколко месеца имам ей това нещо долу на снимката. Върл китаец е, но носи изключително корава душица а изработката му е на изключително ниво. С карантията с която китаеца го продава е много бързо, обаче си има и допълнително модче с по-корав мотор и по-голяма батерия. С тях китаеца му дава 60 км/ч, които не знам до колко са реални но пущината е като домашна муха - няма как да го хванеш. 4х4 е и се справя отлично - зацепва здраво и лети като бит джендър. Два са основните му проблеми, които съм открил до момента - чупи полуоски в несвяст, до сега съм сменил 6 бр. Другия проблем е че ако се кара на пясък, диференциалите му се набиват с прах и почват да работят неравномерно, което се проявява като завъртане при по-рязко подаване на газ. Лекуването е 100% блокаж с капчица или нови (в момента съм със втори комплект отпред и отзад). Машинката е много забавна за щерката, както можете да чуете на видеото...а и за баща ѝ
              Най-готиното нещо е че всички части, които до сега съм потрошил ги има за по долар-два.
              Преди време видях няколко младежи да карат по-сериозни машинки на шлайфания бетон пред бившата Била в Сливен, но уви не съм ги виждал от както започнах да ходя там с Q-to




              42

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X