Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стелки за LJ-70-откъде...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стелки за LJ-70-откъде...?

    От около месец никъде не мога да намеря подходящи стелки за "магаренцето".Доста по-тесни са от масово предлаганите(предните),а не ми се прави ТНТМ с рязане на други,даване на оверлог,и т.н.!Не е болка за умиране,наистина,но возилото го купих с някакви много вехти,които не са и за модела,та много ме дразнят!Някой може да каже:тва да ти е проблемът...не е-трябва да сменя всички амортисьори,и всички втулки(с полиуретанови),но скоро и това ще стане!И пак ще опра до стелките...И не само-стигам до извода,че това е модел,който може да се "ъпгрейдва" нон-стоп!Което е прекрасно!

    П.С. Ако някой ме изпрати при дилъра му благодаря предварително,но не бих се възползвал от услугите му!
    много автомати-слаби резултати!

  • #2
    До: стелки за LJ-70-откъде...?

    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
    От около месец никъде не мога да намеря подходящи стелки за "магаренцето".Доста по-тесни са от масово предлаганите(предните),а не ми се прави ТНТМ с рязане на други,даване на оверлог,и т.н.!Не е болка за умиране,наистина,но возилото го купих с някакви много вехти,които не са и за модела,та много ме дразнят!Някой може да каже:тва да ти е проблемът...не е-трябва да сменя всички амортисьори,и всички втулки(с полиуретанови),но скоро и това ще стане!И пак ще опра до стелките...И не само-стигам до извода,че това е модел,който може да се "ъпгрейдва" нон-стоп!Което е прекрасно!

    П.С. Ако някой ме изпрати при дилъра му благодаря предварително,но не бих се възползвал от услугите му!
    Колега аз имам седалки втора ръка са но са добри мога ги снимам и да ти пратя да ги видиш

    Коментар


    • #3
      До: стелки за LJ-70-откъде...?

      Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
      Колега аз имам седалки втора ръка са но са добри мога ги снимам и да ти пратя да ги видиш
      Седалки....или стелки...?
      Ако са стелки пращай снимки на: pl_mm@abv.bg
      Драсни цена и телефон по мейл-а,ок?
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #4
        До: стелки за LJ-70-откъде...?

        Аз за седалки съм разбрал пак съм чел през редовете някой да ми изтрие поста.А стелки си вземам от един магазин в Шумен

        Коментар


        • #5
          До: стелки за LJ-70-откъде...?

          Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
          Аз за седалки съм разбрал пак съм чел през редовете някой да ми изтрие поста.А стелки си вземам от един магазин в Шумен
          Нищо,нищо-бих купил задната седалка,заради дамаската,ако е запазена обаче,затова-изпращай снимки!
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #6
            До: стелки за LJ-70-откъде...?

            Нея я няма отдавна

            Коментар


            • #7
              До: стелки за LJ-70-откъде...?

              Колега, Красимир Начев може и да има стелки но несъм много сигурен. Това е неговия телефон звани му и го попитай 0878624921

              Коментар


              • #8
                До: стелки за LJ-70-откъде...?

                Да върна тази тема,и да я приключа...
                За лятото криво-ляво закърпих положението с некви текстилни стелки,ама иде есен,и зима,та се разтърсих сериозно за гумени такЪви.Обикалям,обикалям,ама нищо не пасва,или не ми харесва,или и двете!Накрая днес отивам в Шел(където всичко е най-скъпо),и виждам едни наистина универсални гумени стелки(не пластмасови!),които с малко изрязване тук-там паснаха перфектно и отзад,и отпред!
                Малко са скъпички-53.99лв.,ама смея да твърдя,че са най-подходящите!А,тези които имат LJ-70(73) знаят колко нестандартни са тези магарета в някои отношения...и колко са добри...!
                много автомати-слаби резултати!

                Коментар


                • #9
                  До: стелки за LJ-70-откъде...?

                  много те моля снимаи и покажи
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • #10
                    До: Стелки за LJ-70-откъде...?

                    Ето снмки...
                    Освен стелките съм снимал и други полезни,и приятни шукарийки,като тапициран волан,тапицирано капаче на барчето м/у предните седалки,което става на удобен подлакътник,и барната дръжка на ръчната









                    много автомати-слаби резултати!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Стелки за LJ-70-откъде...?

                      отлично забележчица само към гумичките на педалите ....стават от голф пасат и са евтинки ...смени си ги
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #12
                        До: Стелки за LJ-70-откъде...?

                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        отлично забележчица само към гумичките на педалите ....стават от голф пасат и са евтинки ...смени си ги
                        ТВа да е проблемът-оставил съм го за десерт!Първо да сменя гуменките с чисто зимни(харесал съм си Бриджстоун DMZ-3),и "жанти" търся за тях,а и една кола трябва да има некъФ кусур-инак е лошо-нъл тъй....?
                        много автомати-слаби резултати!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Стелки за LJ-70-откъде...?

                          Може ли да дадеш някякъв адрес или телефон на тапицера, че много ми хареса как ти е направил жабката.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Стелки за LJ-70-откъде...?

                            От Прецактикер си купих преди две зими стелки с висок борд и вършат чудесна работа.
                            Лошото е че бяха к-т със задни легенчета.
                            Само предни няма.
                            Зимата събират по литър и повече вода, но надолу не пускат.
                            Източваш и всичко е сухо.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Стелки за LJ-70-откъде...?

                              Първоначално публикуван от danihd Преглед на мнение
                              Може ли да дадеш някякъв адрес или телефон на тапицера, че много ми хареса как ти е направил жабката.
                              Имаш ЛС
                              много автомати-слаби резултати!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X