Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся компресор за въздух за TLC 120.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся компресор за въздух за TLC 120.

    Имам нужда от компресор/вграден/ в колата за да си помпам гумите на АТВ-то когато съм извън София,най-вече по състезания който са в джендеми.Незнам доколко това което чета по фирмените сайтове е за мен/за целта/.Досега изгорих 3 китайцизма,казах си стига!Искам доставка и монтаж в София - някакви предложения?
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

  • #2
    Re: Търся компресор за въздух за TLC 120.

    Първоначално публикуван от outback
    Имам нужда от компресор/вграден/ в колата за да си помпам гумите на АТВ-то когато съм извън София,най-вече по състезания който са в джендеми.Незнам доколко това което чета по фирмените сайтове е за мен/за целта/.Досега изгорих 3 китайцизма,казах си стига!Искам доставка и монтаж в София - някакви предложения?
    Компресор на TJM от магазина на Offroad-Bulgaria.

    Стационарни компресори съм виждал и в онлайн магазина на http://www.offroad24.bg.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От БМВ "резервна гума" демек компресора си намери и няма да имаш проблеми Някъде по горубляне некой дето продава баварка дай му някой лев и си готов!
      Лек ден
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #4
        Re: Търся компресор за въздух за TLC 120.

        Първоначално публикуван от V93
        Първоначално публикуван от outback
        Имам нужда от компресор/вграден/ в колата за да си помпам гумите на АТВ-то когато съм извън София,най-вече по състезания който са в джендеми.Незнам доколко това което чета по фирмените сайтове е за мен/за целта/.Досега изгорих 3 китайцизма,казах си стига!Искам доставка и монтаж в София - някакви предложения?
        Компресор на TJM от магазина на Offroad-Bulgaria.

        Стационарни компресори съм виждал и в онлайн магазина на http://www.offroad24.bg.
        Същия компресор го има във вариант за станционарен монтаж със малка бутилка и пресостат (изключвател). За компресора мога да кажа че има 2000 часа гарантирана работа и възможност за "основен ремонт" след това който за смешни парички го привежда в начално състояние. Кита за "основен ремонт" е от производителя който след тази манипулация гарантира нови 2000 часа работа... 2000 часа работа ако се апроксимират на средна скорост 60км/ч (за автомобил) правят еквивалента на 120 000км пробег...!

        Този компресор монтиран в Toyota FJ70:
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Къде мога да видя и да монтирам това....точно така си го представям,но възможно ли е да е при двигателя?Каде се монтира извода за накрайника за винтила?Налягането на АТВ гума е 5 psi - трябва ли ми бутилка в такъв случай?
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • #6
            А да се напънеш и да разбереш колко е псито в атмосфери? Това е достъпно вече в четвърти клас, там уж знаят и да делят числа.
            Кво искаш да кажеш, колко кинти имаш ли? Специално за 120 аз ги монтирам за 300 долара отгоре, спрямо УАЗа. Съвсем същите.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от outback
              Къде мога да видя и да монтирам това....точно така си го представям,но възможно ли е да е при двигателя?Каде се монтира извода за накрайника за винтила?Налягането на АТВ гума е 5 psi - трябва ли ми бутилка в такъв случай?
              За виждане препоръчвам посещение до Мотоексперт (сервиза) - предполагам Митко(фулда) ще може да демонстрира пълните възможности. Да, може да се монтира при двигателя, така е и според фабричната инструкция. Бутилката се слага с цел да може да се управлява компресора през пресостат (изключвател) - тази му конфигурация е предназначена освен за помпане на гуми и за управление на блокировките и затова е в такава комплектация.

              Но аз мисля че за вашите цели можете спокойно да се ориентирате към някой от по-малките компресори (и много по-евтини) защото първо търсеното от вас налягане е много малко и второ обема на гумите на АТВ-то е много малък.
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Стефан
                А да се напънеш и да разбереш колко е псито в атмосфери? Това е достъпно вече в четвърти клас, там уж знаят и да делят числа.
                Кво искаш да кажеш, колко кинти имаш ли? Специално за 120 аз ги монтирам за 300 долара отгоре, спрямо УАЗа. Съвсем същите.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #9
                  Че кво? Тъкмо за най-скъпата Тойота силно ли се различава от най-работещия Москвич? Компресор, и толкова. За грамаден двигател в грамадна муцуна - там верно е друго. ЗИЛ, ПАЗ, ЛАЗ, Икарус, кво да е с пневмосистема. А джиповете са и ще си останат просто пичи въшки, кво като е ххх и прочее букви и цифри? Играчка. 10 атм., единици литри в минута, периодична работа. Чудо голямо.

                  Коментар


                  • #10
                    За 120 специално можеш и да искаш да монтираш ама няма да ти се получи!!!Пари се изкарват с работа а не с писане на глупости!!!Много добре,ама много добре знам как се смята от psi в атмосфери,случайно имам висши математики и физики в дипломата си.А за това каде ще си монтирам компресора мисля ,че попитах поради това че незнам и е нормално.Надявах се някай който ще отговори ,а не да избива комплекси,явно ххх или каквото и да било различно от УАЗ дразни.
                    Моля модератора темата да бъде заключена,очевидно тук положението стана типично българско.
                    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X