Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Жоре споко.Аз три пъти го правих,засега пружината държи.
    Ванката ,времето не излекува ли това камъче в обувката?
    Патриота ми харесва,може и да се подхлъзна.
    Диско 300TDI
    Scott Purgatory
    0889 84 6161

    Коментар


    • От: Моят нож

      Аз стоях повече от година без нож, докато благоволят да ми върнат 2-те ножчета. Купих си други. После реших да им дам втори шанс , който те отново осраха.
      Жоро , ако ми беше казал че просто не влизаш в съда заради никого , нямаше да остане горчивия вкус, от измисленото извинение. Не те познавам лично и не си правя изводи за теб , но виртуалното общуване е такова. Аз съм си направил мнение за тази фирма и го споделям, подплътено с факти. Всеки е свободен да си направи изводите.
      Казвал съм го и пак ще го кажа. Правят качествена стока , когато искат, но отношението към клиента е тотално несериозно . За мен те не съшествуват като вариант.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Моят нож

        Само едно уточнение, стоманата не е 154СМ, а CPM 154.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Няма измислено извинение, поради договор с моят работодател не трябва да си имам работа със съда. Заради никой не бих изгубил работата си!!! Пак ще се повторя, но защо от 200 души само двама проявиха съпричастност към направа на договор, който в крайна сметка имаше само условие за срок. Всички си седяха удобно зад клавиатурата и имаха изисквания а действия, хайде моля да бъдем малко по смирени и толерантни, нека не забравяме думите: "който няма грехове пръв да хвърли камъка", то в днешно време дори и това не възпира!

          П.П. вярно, че е 154СМ. Моя грешка.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Моят нож

            Жоро , не искам да спорим по този начин. Казах ти и преди , оценявам труда който положи , но опитай се да погледнеш от друга страна . Нямам лоши чувства, а само горчивина останала от цялата ситуация. Относно това което твърдиш за работата си , ами представи си че те призова като свидетел , примерно по дело към Менли . Ти си участник в цялата ситуация и си длъжен да се явиш в съда. Затова ще си изгубищ работата ?? Несериозно ми звучи. Нека да приключим темата . Някой ден , като се видим наживо ще си дискутираме наволя .
            Ти ще си промотираш фирмата , защото това е правилно според твоя опит , а аз ще разказвам моя опит с тях. Това е . Не е нужно да правим лични препратки. Нямам нищо против теб , а против една фирма, защо ти се засягаш от това не знам.
            Весели дни .
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Моят нож

              Нямам лоши чувста Ванка! Поздрави!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: Моят нож

                Здравейте,въпреки че Менли лошо стартираха тук, и ако форума е готов за втора поръчка на форуумно ножче от тях,(за модела Патриот понеже имаме вече сгъвайка),аз съм готов да се заема да водя преговори с Менли,да питам за цена,договор с неустойки задължително,събиране на пари,плащане ,изпращане с куриер и т.н.Какво мислите?
                Останалите неща,цвят,лого,стомана ще са предмет на наше желание.
                Диско 300TDI
                Scott Purgatory
                0889 84 6161

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Боро, сега подготвят форумен на Блейдфорума. На есен ще ти помогна, ножа е тъкмо за тук, по-рано е нереалистично.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Браво,браво,имало и поръчки от Бг.
                      Диско 300TDI
                      Scott Purgatory
                      0889 84 6161

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                        Браво,браво,имало и поръчки от Бг.
                        Да,рботливо и премислено ножче,на база цена-качество няма аналог в България.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Едно време се молих на Бенцбоса, да ми купи от щатите сигнален пистолет..ма нещя. И така м/у другите проекти си направих капсов пистолет

                          http://i1045.photobucket.com/albums/...pszmygnpea.jpg

                          http://i1045.photobucket.com/albums/...pscc3xfyrr.jpg

                          не е нож, ма е самоделка

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Супер! Като гледам сигурно не ти е проблем да направиш някой деринджър.


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DERRINGER.jpg
Прегледи:1
Размер:26.5 КБ
ID:5758798
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              по принцип почва да ме влече правенето на такива неща...щото си е инженерно предизвикателство, и най-вече щото работя само с ограничен набор от машини.

                              В случая всички части са изрязани на лазер, цевта е плътно фи 25, и ударника е игла от лагер...пружина от химикалка и една от спирачна помпа...себестойност 25лв

                              Ударния механизъм е мой дизайн позволяващ използването на метал марка 'говнолин', но въпреки това да е дълговечен и стабилен...сигурно е вече на 5000 щракания

                              Устройството не може да изстрелва нищо и няма да го направя....щото май вече става незаконно.
                              Последно редактирано от Andrei; 30-06-17, 09:28.

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0171.JPG
Прегледи:1
Размер:64.8 КБ
ID:5765396

                                Загубих си самоделния нож...и си направих нов. Модела е "счупена катана, заточена на шмиргел"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X