Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Интересно ми е, как ще обясниш на технолозите от 39-та година лазерните филиграни с надпис ,,дойчланд,, .
    това е менте. Реплика която се среща по сергиите на Златни, сънито и Несебър всяко лято.
    Надписите може да са ецнати, кисилината и тока са открити много отдавна, а дали е истинско или не само специалисти могат да кажат, какъв аз не съм. Има подобни в този сайт. http://www.svmilitaria.com/GermanWWIIDaggers.htm
    Последно редактирано от vlastelin; 01-11-14, 19:19.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Съвсем оригинален е, оценката я направи мой приятел колекционер, вещ в занаята човек, който има същия, но без канията. Купен е от антикварен магазин в Щатите, не в Несебър от сергия.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Новата кания на ножа (предишната, т.нар. "парадна" не е за постоянно носене )



        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от Black Wolf Преглед на мнение
          Новата кания на ножа (предишната, т.нар. "парадна" не е за постоянно носене )
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ydJT4As.png
Прегледи:1
Размер:20.4 КБ
ID:5624940

          Ебем ти канията за всекидневно носене
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: Моят нож

            Дробе, +++
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Моят нож

              А тази - т.н. "всекидневна" кания с всичките тези железа по нея колко тежи? Май накрая и нея ще я сложиш във витрината до другата - "парадната".
              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
              First impression is not always true. Get inspired.
              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
              Reading is sooo boring, unlike writing!

              Коментар


              • От: Моят нож

                Какво пък?! Явно и в ножарството си има "пернишки тунинг".
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Таз - парадната като да и се преструва, че не съм я виждал, ама като гледам работната, напира в мен желание да я видя.
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Не съм фен нито на мултито нито на марката ама ми ги подариха
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141126_154821.jpg
Прегледи:1
Размер:73.4 КБ
ID:5625331
                    Диско 300TDI
                    Scott Purgatory
                    0889 84 6161

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Като гледам дължината на острието на фолдерчето ми се ще да питам знаещи. Какво аджеба може да се свърши с толкова "дълго" острие?
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Нищо ,най много да си чоплиш ноктите.Както казах нещата ми дойдоха фрии,те са по меркетинговия канал
                        Диско 300TDI
                        Scott Purgatory
                        0889 84 6161

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Като гледам дължината на острието на фолдерчето ми се ще да питам знаещи. Какво аджеба може да се свърши с толкова "дълго" острие?
                          Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                          Нищо...
                          Нищо ли? По-скоро всичко в ежедневието. Около мен ножове дал господ но този е единствения, който винаги ми е под ръка. Рязане на въжета, рибарска корда, кашони, хляб, салам, алуминиеви винени капачки... Досега не се е случвало да не си свърши работата. Да, не е най-подходящият "нож" за целта но е винаги из джобовете ми.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08649.jpg
Прегледи:1
Размер:93.9 КБ
ID:5625598
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                            Нищо ли? По-скоро всичко в ежедневието. Около мен ножове дал господ но този е единствения, който винаги ми е под ръка. Рязане на въжета, рибарска корда, кашони, хляб, салам, алуминиеви винени капачки... Досега не се е случвало да не си свърши работата. Да, не е най-подходящият "нож" за целта но е винаги из джобовете ми.

                            [ATTACH=CONFIG]758144[/ATTACH]

                            Това малкото червено го нося всекидневно и аз, ама ми струва, че с него резултата от рязането на хляб ще е същия като отчупване на хляб с ръка.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01884.jpg
Прегледи:2
Размер:53.0 КБ
ID:5625599

                            В интерес на истината най-често използвам ножичката, пилата и пинсетата, когато си завра някъде ръцете и си обърна или сцепя някой нокът...
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Пинсетета е незаменима за трънчета и трески.

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                                Таз - парадната като да и се преструва, че не съм я виждал, ама като гледам работната, напира в мен желание да я видя.
                                Ето я



                                Иначе от гвоздейчетата 1 пакет (100 бр.) е ок. 0,07 pounds = ок. 27 гр. Така че не влияе на тежестта. А модела - тъй като отва е реплика на исторически образец, такъв е какъвто е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X