Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разправям ви аз, че сме траки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разправям ви аз, че сме траки...

    http://www.monitor.bg/article?id=200323
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

  • #2
    До: Разправям ви аз, че сме траки...

    Никой не ви го отрича. Особено като почерпите. Аз предпочитам да съм кръстоска между скандинавци и негри. Пак става, пък и ми личи.

    Проф. Балкански хубаво ги е наковал.

    Коментар


    • #3
      До: Разправям ви аз, че сме траки...

      Толкоз време ни правеха на славяни,ся пък шепа селяни="македонци" пак се опитват да ни баламосват с други измишльотини...ай стига..евала на проф.Балкански..
      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

      Коментар


      • #4
        До: Разправям ви аз, че сме траки...

        Абе, аз съм рус със сини очи. Не мое да съм трак. Или съм славянин, или кой знае кво..
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • #5
          До: Разправям ви аз, че сме траки...

          Хайде сега, рус бил... рус, ама трак!
          Те, шведите, покрай летуването по Черноморието, взеха да стават мургави, ама пак са си шведи...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Разправям ви аз, че сме траки...

            Ние сме Живяли и Живеем на Кръстопът.
            Кой ли не се е "отчел" в Богата та ни Генетична история
            Така, че аз съм Човек (поне мъничко, надявам се), а кои са ми били корените преди 2 хиляди години или по-рано май не е от такова значение, май е по-важно какво се е случило след това и затова не сме всички тъмни или всички светли, къдрави или с права коса, а всички сме Различни при това доста

            П.С.
            Извиняавам се на Специалистите, за Лаишкото си и силно Некомпетентно, но Мое си мнение

            Коментар


            • #7
              До: Разправям ви аз, че сме траки...

              Ей "Джорджо", ЧРД на патерица , ама статията е боза, нЕкой казва "генетично", друг го бори "лингвистично" ....имаме си доказан голям генетик (проф. Иво Кременски) него не са го питали....а той е шеф на "генна банка" и сигурно знае малко повече за националните ни гени
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                До: Разправям ви аз, че сме траки...

                Джорджо, траки сме, ама не чак така.

                Убеден съм, че носим много парченца тракийски (каквото и да значи това) гени. Определено има доста нашенци, които генетично са доста повече траки, отколкото уногундури или славяни.

                Убеден съм също, че генетичните изследвания ще дадат много на науката история.

                Ама няма да е по този начин - толкова процента такива, толкова процента онакива. И ще трябват множество изследвания, съответно научни публикации, спорове, някакви изводи - и чак тогава популяризиране на изводите. И популяризираното пак ще трябва да се чете с едно наум, както е препоръчително и сега да се четат глупави вестникарски заглавия в дух "Откриха гена на хремата".

                В швейцарския случай най-забележително е понятието генетичен тип "античен македонец", случайно или не "открито" преди десетина години от съвременни македонци.

                С тракийски поздрав!
                Искам България чиста!

                Коментар


                • #9
                  До: Разправям ви аз, че сме траки...

                  Абе, нека да се обадят тези, които са разрешили да бъдат генетично анализирани за такива изследвания, че аз не познавам такива... Това ми прилича на типичен промакедонски лобизъм от най-низък вид... Целите ще ги видите след 10 години като се установят трайно в ЕС...
                  Последно редактирано от Еmil; 31-05-09, 23:02.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разправям ви аз, че сме траки...

                    Аз пък съм сигурен, че македонците, като прочели във форума за големия мерак на Джорджо да се разходи до остров СамоТраки, веднага са решили, че това е сгоден момент да напомнят на света, че е заченат в Скопие...
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разправям ви аз, че сме траки...

                      VВие може да сте траки, ама аз съм си Българин
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разправям ви аз, че сме траки...

                        Абе то цялата тема е майтап и трябва да е в раздел спам, но аз все пак да попитам Джорджо. Защо наричаш себе си трак? По какво съдиш, че си трак? Да не е защото твоите дядовци и т.н са дошли от беломорска тракия? Следователно се наричат тракиици. Едната ми баба и тя е родена там, село Кошланли, но цялата рода са руси със светли очи или с други думи чисти славяни Маи точно тези Български земи намиращи се в днешно време в гърция населението са си чисти славяни.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разправям ви аз, че сме траки...

                          Първоначално публикуван от tangra Преглед на мнение
                          ... да попитам Джорджо. Защо наричаш себе си трак? По какво съдиш, че си трак? ...
                          А какъв да съм? Тя историята е дълга... за маса... Родът ми е от южна Странджа, но в случая това не е важно. Не е важно и какво е направил Борис I, с 52-та влитни, български рода...
                          Темата... хех, може ли да се говори сериозно за македонска нация?! Разбира се, че си е майтап... отвсякъде...
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разправям ви аз, че сме траки...

                            Не споделям майтапчийското настроение по темата.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разправям ви аз, че сме траки...

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Разбира се, че си е майтап... отвсякъде...
                              Щом е майтап...

                              Първоначално публикуван от tangra Преглед на мнение
                              Защо наричаш себе си трак? По какво съдиш, че си трак?
                              Мже пък да живее в GPS
                              Да не зависиш от "Органи" в България....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X