Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Групова поръчка на ресори за фероза

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0077.jpg
Прегледи:1
Размер:89.3 КБ
ID:5747811Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0238.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5747812Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0239.jpg
Прегледи:1
Размер:135.3 КБ
ID:5747813
    Рапорт даден.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

      Тия работи с рулетката се мерят като си спрял на равна и хоризонтална повърхност, а като гледам случая хич не е такъв. Разлика може да се компенсира и с донарягане на съответния торсион. Ако при изравнена предница имаш разлика в задницата, регулираш така че да разликата да се разпредели по равно между предницата и задницата.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

        Аз ще ти кажа откъде най-вероятно и виси гъза на една страна, щото и на мойта е така.
        Като гледам и твойта е яко изгнила към задните калници.
        На пода отдолу под задната врата има гредичка, на която се крепят ппоследните два тампона между купето и рамата. Ако тази гредичка е изгнила, то затова единия край ти е по-нисък. Аз преди време бях набил едно дръво вътре отляво.
        Добре стои с новите ресори. Ще поулегнат, но не с много. Не пренатягай торсионите, че ще се одърви яко отпред. Никъде не пише, че предницата трябва да е на еднаква височина със задницата.
        И си обърни долните захвати на задните амортисьори. По-добре работят и ще компенсираш малко от промяната във височината.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

          Не съм му казал да вдига предницата, а да натегне леко торсиона откъм висящата страна за да разпредели разликата по диагонал, примерно предницата да е по-висока с 5мм отляво спрямо предницата отдясно, а задницата да е по-сивока с 5мм отдясно спрямо задницата отдясно.

          ...но ако има гнилочи няма смисъл
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

            Има логока, Спа. Ама ако се касае за малко.
            Мойта отляво виси с почти 5 см. Докато не изкърпя и да сменя гредичката, съм се отказал да правя каквото и да е.
            Здраве и живот това лято ако имам малко свободно време...
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

              И при мен висеше с близо 4 см. отляво и беше видимо и дразнещо. Сега е 1 см., но аз пак го виждам...
              Първо наистина ще премеря на хоризонтална повърхност, защото там където мерих има лек наклон, макар и наклона да не е странично, а по линията предница-задница.
              Предните торсиони не съм ги пипал, а и не съм ги проверявал в какво положение са откакто го купих.
              Тия дни ще се пораздрусаме по баирите, че и с товар... пък после ще го мислим. Първо да полеем смяната на ресорите. Наздраве!

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                Лека полека и аз вече се оглеждам за ресори.
                Относно Спарки, каква е сегашната цена на комплект ресори за Ферозата.
                За сега тука в града се събрахме около 3-4ма души.

                Коментар


                • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                  В сайта на Милнер като ги гледам ги има само 4+1 ?
                  А каква е сегашната им цена някой долу-горе знае ли ?

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Първоначално публикуван от offroad-daihatsu Преглед на мнение
                    В сайта на Милнер като ги гледам ги има само 4+1 ?
                    А каква е сегашната им цена някой долу-горе знае ли ?
                    Те и цените са в сайта на Милнер.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Те вземат повече за доставка и ДДС отколкото за ресорите

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Първоначално публикуван от offroad-daihatsu Преглед на мнение
                        Те вземат повече за доставка и ДДС отколкото за ресорите
                        Милнър са в UK. В UK има редица български фирми, дето внасят за по 2лв на килограм. И те са вариант. 2 ресора са нещо като 30-40 кила, тоест шипинга за комплект ще е към 80лв.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                          Някой има ли си идея дали някъде продават ресори 3+1, в Milner са само с 4+1 ?

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                            3+1 не ми е известно някой някога да е продавал. В Milner преди време имаше 2+1. Оригиналнио пак са 2+1 или 4+1.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                              https://www.milneroffroad.com/daihat...nt-pair-2-leaf

                              Тези дали пиха паснали на ферозата ? В сайта са предназначени за роки.
                              Както знам дължината и на двата модела е еднакъв, но дали ще са здрави ? С малко листа не са ли по-слабички ?

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Първоначално публикуван от offroad-daihatsu Преглед на мнение
                                https://www.milneroffroad.com/daihat...nt-pair-2-leaf

                                Тези дали пиха паснали на ферозата ? В сайта са предназначени за роки.
                                Както знам дължината и на двата модела е еднакъв, но дали ще са здрави ? С малко листа не са ли по-слабички ?
                                Задните са еднакви, но ….тези са предни за Роки - параболични. Дължината им е друга, а оранжевите тампончета са пълен ташак - още, като стягаш са заминали. Тампони само от Димитров / има 2 варианта за оригинално и вторично вграждане / с двете втулки, обици с болтове с ограничител на стягането, а от другата страна шлици или 3 точки с телоподаващото и мнооого грес. По спомен бяха 82/64 мм. С листовете играта е друга - оригинален за първи, валци, чук, грес и.....жукови листа - махаш един, слагаш друг.....докато ти хареса. Милнер са твърди и много лесно се чупят при скокове. Това....от скромния ми опит с поне 30 сваляния и качвания с преправяници при Роки и 5 години никакви дертове, новия собственик също е доволен....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X