Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Групова поръчка на ресори за фероза

    До тук сме се събрали 2-ма човека. Ако има още желаещи, да пишат тук, на лично, или да ми звънят на 0889072757 - Спартак.

    Ако докараме поръчка над 100 кила, отиваме на вариант за големи товари. Ще дойдат малко по-бавно, но транспорта ще на половин цена. Разправии с митници не очаквам да има, нито пък някакви допълнителни такси.

    Очакваната крайна цена ще е някъде между 400 и 500лв, в зависимост от бройките, които поръчаме. Предполагам ще могат да се поръчат и U болтове и шекели, барабар с тампоните за тях, ако някой желае, но за това ще питам търговеца допълнително.

    Мисля да опитаме тия:
    http://cgi.ebay.co.uk/DAIHATSU-FOURT...3A1%7C294%3A30

    понеже с шипинга през ЕКОНТ ще излязат на по-добра цена от немските.

    ПП: Пратих запитване каква цена ще даде за 3 комплекта, и питах дали може да намери шекели, U болтове и другите болтове, и тампони за шекелите, и на каква цена. Скоро ще бъде известно всичко окончателно, и остава да се съберем поне 3-ма човека.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Групова поръчка на ресори за фероза

    Здравей , тези цени са малко високи .http://www.japanese4x4spares.co.uk/daih-sport.html - От тук си купих 3 комплекта за Роки (на същата фирма) ,качеството е мн. добро но търси вариант да ти ги купят на място( Бирмингам) Аз ще ходя но след около месец.

    Коментар


    • #3
      До: Групова поръчка на ресори за фероза

      Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
      Здравей , тези цени са малко високи .http://www.japanese4x4spares.co.uk/daih-sport.html - От тук си купих 3 комплекта за Роки (на същата фирма) ,качеството е мн. добро но търси вариант да ти ги купят на място( Бирмингам) Аз ще ходя но след около месец.
      Мда, вярно. За тия бях забравил.

      Значи засега отиваме на тоя вариант. От място няма кой да ги купи. Ще ги пращат до офиса на еконт в Лондон, а ЕКОНТ ще ги домъкне до тук.

      ПП: Пратил съм запитване за 2 комплекта + шекелите и болтовете. Имат и U болтове за по 6 лири и нещо. Като получа отговор, ще пиша.

      Ония - горните, отказват да дадат отстъпка за 3 комплекта, значи отпадат.
      Последно редактирано от sparkybg; 29-05-09, 09:45.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Групова поръчка на ресори за фероза

        Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
        Здравей , тези цени са малко високи .http://www.japanese4x4spares.co.uk/daih-sport.html - От тук си купих 3 комплекта за Роки (на същата фирма) ,качеството е мн. добро но търси вариант да ти ги купят на място( Бирмингам) Аз ще ходя но след около месец.
        Е ти като ходиш, кога ще се връщаш? Можеш ли да ги докараш? Ако да - ще се уговорим. Аз спешна работа нямам. Предполагам че и колегата би могъл да изчака.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Групова поръчка на ресори за фероза

          Ако не е супер скоро ще се включа и аз, че много ми изтъня джоба с раздатки и скорости.

          Коментар


          • #6
            До: Групова поръчка на ресори за фероза

            Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
            Ако не е супер скоро ще се включа и аз, че много ми изтъня джоба с раздатки и скорости.
            Еми, пратил съм запитване. Чакам отговор. Поискаха ми VIN-а, и годината, незнайно защо.

            Като дадат цени, ще го измислим.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Групова поръчка на ресори за фероза

              Ами доста модификации има. Един приятел купи втора ръка ресори - пакета беше от 1 лист + един обърнат за свръхнатоварване. Обаче работният лист беше дебел към 20мм. в средата и изтъняваше в краищата. Това е сваляно от англичанка 96г. Явно за това искат VIN и година. Не знаят, че е все тая.

              Коментар


              • #8
                До: Групова поръчка на ресори за фероза

                Може , ама не съм сигурен за дата на пътуването.Предполагам след около месец , там съм около10 дни. Преди да тръгна ще пиша , ако някой иска нещо да каже.

                Коментар


                • #9
                  До: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                  Ами доста модификации има. Един приятел купи втора ръка ресори - пакета беше от 1 лист + един обърнат за свръхнатоварване. Обаче работният лист беше дебел към 20мм. в средата и изтъняваше в краищата. Това е сваляно от англичанка 96г. Явно за това искат VIN и година. Не знаят, че е все тая.
                  Ама, имат ги ресорите в сайта. Аз им казах че искам задни ресори 4+1 за sportrak/feroza F300/310. От рокито, до последната фероза са взаимозаменяеми.

                  Ба ли ги?!?!? Предполагам в понеделник ще ми отговорят.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Обсъждането за задно стъкло е преместено тук:
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=63760
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Здравейте!
                      И аз се интересувам от нови ресьори ако не е късно ще се включа и аз.
                      0899 68 8989 Илиян

                      Коментар


                      • #12
                        До: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Приятели, за съжаление малко позарязах темата, че си имах други грижи. До няколко дни ще подновя ровенето по въпроса и ще постна резултати.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Групова поръчка на ресори за фероза

                          Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                          Обаче работният лист беше дебел към 20мм. в средата и изтъняваше в краищата.
                          Тия са други и доста по-скъпи

                          параболични са вместо елиптични
                          ако има повече от един лист в пакета не се допират никъде
                          возят доста по-меко
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Групова поръчка на ресори за фероза

                            Здравеите колеги
                            Иска ми се и аз да се включа към поръчката но не мога да намеря това което ми трябва по английските сайтове.
                            Става въпрос за Роки 2.8 ТД, номер на рамата JDA000F7800508505 ( с други думи шасито е F78 ), 1996 година.
                            Та искам да му сменя тампоните между купето и шасито и разбира се никъде тука където питах не ги намерих, но не ги намирам и по сайтовете.
                            Та молбата ми е ако може някои по запознат колега да ги открие и евентуално ще поръчам ако цената не е страховита.

                            Благодаря предварително !!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Групова поръчка на ресори за фероза

                              Ако не е късно бройте и мен
                              0895878359-Мирослав
                              DAIHATSU FEROZA 1989г.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X