Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инкубатор за яйца!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: До: Инкубатор за яйца!

    Здравейте, искам да попитам следния въпрос. Имам щтрауси които снасят редовно яйца, някой може ли да ми намери човек с опит, който може да ги излюпи срещу заплащане? Благодаря.

    Коментар


    • #47
      От: Инкубатор за яйца!

      Къде се продава терморегулатор за инкубатор, като онзи на снимката. Обиколих няколко магазини за ел. части и не намерих.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • #48
        От: Инкубатор за яйца!

        Може ли някой да качи подробни снимки на работещ инкубатор и малко повече информация за терморелето (ако неможем да намерим как да си направим???) !!! - Това изглежда е в основата на инкубатора..., автоматичното завъртане не е задължително... b_petkov е качил схеми, които дават представа, но е друго да го видиш на снимка с подробности и реални размери !!!
        Аз съм начинаещ, но имам голямо желание да развъждам обикновенни кокошки-носачки като за начало и упорито ровя в нета и събирам информация за изработването на такъв инкубатор..., като чета и гледам ваши снимки на излюпените пилета (фазани, щрауси и пауни) ентусиазма ми расте още повече, но вие давате повече информация за пилетата от колкото за изработването на тази мечтана машинка...
        Ще се радвам много ако някой качи малко повече информация, за да мога и аз да изпитам вашата радост...

        Коментар


        • #49
          От: Инкубатор за яйца!

          Няма ли кои да ни даде информация каде в софия може да се купи термо регулатор и влагомер и реле за време за направа на инкубатор
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • #50
            От: Инкубатор за яйца!

            Егати отношението към животните
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #51
              От: Инкубатор за яйца!

              След двуседмично лутане започнах да си правя инкубатор,реших да го направя от фибран 20мм за капак плексиглас и си поръчах реле за време,прецизен термометър,влагомер и термореле за нагряване със крушки 2 по 100w
              Прикачени файлове
              0885 297985,мтел-Радо
              0876 556870,виваком като домашен

              Коментар


              • #52
                От: Инкубатор за яйца!

                Правилно. Един вентилатор ти трябва в цялата схема и си готов.

                Коментар


                • #53
                  От: Инкубатор за яйца!

                  Ето виде ли ти се сети,благодаря бях забравил отивам да купя
                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Правилно. Един вентилатор ти трябва в цялата схема и си готов.
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #54
                    От: Инкубатор за яйца!

                    Не му трябва да е много силен, от компютър става (8-12 сантиметра). Трябва да изравнява влагата и температурата. Добре е да се постави така, че да вкарва мъничко въздух отвън, защото яйцата дишат още от началото на процеса.

                    п.п. направил съм два инкубатора, ако и да не съм излюпил сам нито едно пиле.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Инкубатор за яйца!

                      Аааа вече купих от компютър отскочих за 5 минути,но как да го поставя да дърпа от инкубатура или да вкарва вътре
                      0885 297985,мтел-Радо
                      0876 556870,виваком като домашен

                      Коментар


                      • #56
                        От: Инкубатор за яйца!

                        Трябва главно да върти въздуха вътре и съвсем малко да вкарва или изкарва. Примерно го сложи на 3-4 сантиметра от стената със смучещата страна обърната към стената. А в стената пробий една дупка - примерно 1см, зад вентилатора и друга - някъде другаде, далече от нея, най-добре на противоположната страна.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Инкубатор за яйца!

                          Този лейкопласт ще се разлепи от влагата и топлината баш на десетия ден и ще ти развали работата.
                          Освен това как ще ги въртиш яйцата?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Инкубатор за яйца!

                            Не откривайте Америка по трудния път....Чукни на Пернати .ком там има цели теми от разбирачи само за инкубатори

                            Аз съм скромен пия Каменица
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #59
                              От: Инкубатор за яйца!

                              Стария и там чета но този фибран ще го сменявам или усилвам по някакъв начин
                              0885 297985,мтел-Радо
                              0876 556870,виваком като домашен

                              Коментар


                              • #60
                                От: Инкубатор за яйца!

                                Добре инкубатора е готов и вече работи сложил съм за проба кокоши яйца но не зная на колко градуса да ги слагам на кои ден колко влага,знам само че трае 20-21 дни
                                Във нета специялно за кокошки не намерих но за фазани и пътпадъци има ,та които знае да каже
                                0885 297985,мтел-Радо
                                0876 556870,виваком като домашен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X