Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпросчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко въпросчета

    Искам да попитам, каде мога да си закарам Hilux-a да ми монтират лебетка и да ми препоръчате някаква комбинация от сравнително евтини фарове който все пак светят който да сложа на решетката. И някой който може да разчертае някакви тръбички, пък аз ще си ги боядисвам... Т.е. нещо отпред и нещо отзад, че е новичка и не искам след 1 месец да я пребоядисвам. Става въпрос за Toyota Hilux 2006.



    Мерси предварително.
    [b]Toyota RAV4 D4D 2006 165Hp /403Nm[/b]
    [img]http://www.picvalley.net/u/122/30435_741.JPG[/img]

  • #2
    Re: Малко въпросчета

    Първоначално публикуван от tdrome
    каде мога да си закарам Hilux-a да ми монтират лебетка
    ...

    Т.е. нещо отпред и нещо отзад, че е новичка и не искам след 1 месец да я пребоядисвам. Става въпрос за Toyota Hilux 2006.


    Тук има доста теми във връзка с лебедки, брони и булбари

    Тук можещ да видиш майстор в действие

    И, ако позволиш, един - два въпроса:

    1. Сигурен ли си, че окачването ти ще може да понесе лебедка без да се пипа по него? Все пак това са мин. 40 килограма, които ще овесиш най-отпред.

    2. Разчиташ ли, че боята ти ще остане дълго време новичка, ако ходиш на места, където евентуално би ти потрябвала лебедка? Щото аз имам някои съмнения в това ...

    И едно лично мое мнение: Не разчитай много-много на "тръбички" отпред и отзад да те опазят. По-скоро могат да ти направят беля.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Мога да добавя че ако се внимава боята не се драска много. Страшно става като загубиш трака. Тогава се кара през нищото тоест през гората.
      Аз карам доста и до сега три пъти съм шлаифал лака. Още толкова и сигурно ще трябва нов лак. А разликата в цената за цялостно пребоядисване и на три ръце лак е много голяма. Така че не е болка за умиране.

      Коментар


      • #4
        Ако те е страх от вълци - не ходи в гората. Ако те е страх за боята, тръби отпред и отзад, а и отстрани няма да ти помогнат там, за където ще ти трябва лебедка!
        Успех!
        NISSAN PATROL 2.8TD

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X