Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мечтата вече е по-близо. Новата Буханка.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Аргументите са в сервиза... питай някой който ремонтира кои предпочита и кои прави най-често съобразено с процента на колите като цяло... Признавам руската нация като един не ами най-интелигентния народ... и водеща държава по открития, но серииното им производство може да трие само на японците задниците във всяко отношение! И аз неискам да е така и бих си купил руско ако това небеше истината за съжаление!
    За американските съм говорил много ... те са правени и струват много пари... пари който един нормален човек неби дал (говора за кола първа ръка), а от там насетне и трябва да си петролен шейх за да се ВОЗИШ... Данеговорим, че от моделите на жееп най-не дървената в интерьор външен/вътрешен е гранда и той наистина ми харесва, докато ми кажат литрите разход... Ще кажеш, че за да ти харесва трябва да понасяш и тъзи жертва, но

    Това е за по-малко пари и просто няма да сложа нито една американска или руска недодявка до него - нищо, че е модел на 15 години...
    За горепосочените модели-те съществуват... и щом казваш, че са картонени значи въобще неси наясно с производството на тойота и не е зле да спреш да я коментираш преди да зачетеш.... Това, че все още са прототипи незначи че неса излизали на път и на изложения.... за разлика от "буханката" за която няма инфо никъде... защо ли?
    И като край... знам, че сте дървени философи русофили и американофили... мен това неме засяга и нямам нищо лично срещу вас... всеки има право на лично мнение, но вече ставате прекалено глупаво груби спрямо японския концерн. Вие даже сте ми приятни..., но важното е и да признаваме очеизвадното, защото когато фактите говорят и Боговете мълчат...
    лек ден
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #32
      Аре пак те четеш какво пиша. Що не сложи тая снимка ами размахваш разни измишльотини. То красиви прототипи бол, ама кое стига до конвеера?
      И това за разхода ми напомня онзи виц "А вие що биете негрите а? "
      Не всичко е горивна икономия ей
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #33
        Добре бе, кат си толко светнат друг вид философ я ме светни и мене.
        Какво умно виждаш в завирането на колянов вал и електромотор в една и съща скоростна кутия едновременно. Или в синхронизирането на два различни по тип двигателя на двата моста. Пак едновременно. Но независими.
        Прощавай, ама никога не съм познавал човек от никоя националност който може да изпие толкова. Това е от по-големите глупости на човечеството, много по-голяма от самият ДВГ. Улавистан некъв.
        Дизайна естествено не може да ме интересува, това не е същностен проблем. Който не вижда другото - да зяпа панделките.

        Коментар


        • #34
          Какво умно виждаш в завирането на колянов вал и електромотор в една и съща скоростна кутия едновременно.
          Икономия на място, намаляне на теглото, а от там и икономичност! Друг е въпроса, че на тойота и половин скоростна кутия да е ще е три пъти по здрава от тъзи на руските парцали...
          Синхронизирането на двигателите не е проблем за тях, а от това се печели равномерно натоварване и на двете оси и вобще съм сигурен, че всичките неща си ги обясняваш и сам..., но нети се иска да кажеш по-добри са
          Несе убръщай към мен с тези въпроси вече... ми пиши на конструкторите може да им дадете и някой друг съвет на тия будали дето са най-големия концерн в света и водеща фирма по продажби в русия и америка... те хората незнам как ги купуват като са такива недодявки...
          И това за разхода ми напомня онзи виц "А вие що биете негрите а? "
          Не всичко е горивна икономия ей Laughing Laughing Laughing
          А кое? може би вървенето айде да се бягаме... имам един 200sx ако имаш телефон може и да разбереш къде съм отишал за да дойдеш при мен и с повече от 50/100 по-нисък разход и по-малко уморен от пътя... А за завой в който ти влизаш със 50 аз ще влизам с 80 ако не и повече... със здраве да си го храниш и правиш
          Лек ден
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #35
            Е ти се състезавай с трактор, още по-голямо подхранване на комплексите ще имаш
            състезавай се с този 200 SX с някой Корвет бре
            Давай Хайлукса да се състезаваме да видим кой кого и по завоите как
            Щото за проходимостта вече всички видяха че тая работа не е като оная работа
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              Хилукса вози 1 тон багаж и гори 8 лита нафта! Можем да го тестваме когато дойда в София и да ти демонстрирам ако невярваш... Това е кола която върши работа, а не глезня! И въпреки това аз съм ти казал, когато дойда в София с него - ще ти дам шанса да се пробваш с проходимостта, ще пусна и тема, че си поканен да нестане после ама аз несъм разбрал и т.н., ще направим и клип и ще пуснем да гледат резилите ни... аз несъм го пробвал, нито съм му свикнал, но със самурая, който имах съм сигурен, че щях да те напия на пресечена местност... Тук единствено ще се подпирам на недъгавата фирма тойота... За бързина... не е бръз още повече, че модела на двигателя е и много стар, но приложението на същинските джипове неса бързината...
              Аз пак ти казвам... харесва ми градна отвън, а новите и отвътре, хубави двигатели мошни не кой знае колко... предвид разхода и теглото бих очаквал много повече, но е добра машинка за богат пенсионер, който е по живота. Надявам се, че ти си го разбрал и затова го и продаваш... Аз тойотата неси продавам
              лек ден
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #37
                И за единия тон багаж си има решение - виж пикапа на Севдо.
                Не разбирам защо нещо като е за работа трябва да е бавно. Че и неудобно... Че и да му висят макарите отдолу...
                Що да не е здраво, да носи един тон (че и повече) да е бързо, да е проходимо, да е удобно, да е красиво...усещаш ли какво описвам? Май не е Хайлукс ами РАМ
                Виж, уважавам фирмата Тойота, но определено не ми харесва да се парадира с нисък разход, който е за сметка на удобство при употреба (не говоря за удоволствието). Големите двигатели с ниска степен на форсиране са залог на хубав дълъг безпроблемен живот на същия, пък и въртящия момент обикновенно е правилното нещо при джип, а там го има в излишък
                Големия дизел също, но тогава за каква икономия говорим, при тази цена на нафтата?
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #38
                  аааа за неудобно и бавно никъде несъм споменавал.... това са глупости! 120 на магистралата си потдържа... с тоя един тон багаж по околовръсното хвърча с 80 и неми пука от нищо... удобството е както в японска кола от мноог голям клас дори... Вървенето е спокойно и не е нужно да набира като светкавица, защото това е умора... това не е спокойствие... Този дизел е на повече км от твоя гранд сигурен съм че сипваш повече масло от мен... каква издръжливост... нека неспорим ще го видиш скоро ще пееш друга песен...
                  лек ден
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #39
                    Е да, сипвам масло...на всеки 10 000 км 4.5 литра ново
                    Карай че излязохме от темата.
                    Ето ти километража и оборотомера, кажи ми как ще се износи тоя двигател?
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #40
                      тва в мили ли е ?
                      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                      Коментар


                      • #41
                        правил ли си сметка, че от разхода на всеки 60000-70000-100000 км ти си купуваш чисто нов агрегат от магазина на тойота И ще си само с ново и ще се кефиш на рева на двигателя в обороти
                        И километража ако е в мили излиза, че максималната ти скорост е 160км или се лъжа? Ако е така ще ме биеш най-много на 100км преход с 10-15 мин ако нети напишат акт полицаите и нете забавят някъде
                        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                        Коментар


                        • #42
                          Моята пишка пък е най-голяма !!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от DINI
                            правил ли си сметка, че от разхода на всеки 60000-70000-100000 км ти си купуваш чисто нов агрегат от магазина на тойота И ще си само с ново и ще се кефиш на рева на двигателя в обороти
                            И километража ако е в мили излиза, че максималната ти скорост е 160км или се лъжа? Ако е така ще ме биеш най-много на 100км преход с 10-15 мин ако нети напишат акт полицаите и нете забавят някъде
                            Не става въпрос за пишки бре хора, просто човека е предубеден
                            Километража на американските Грандове е в мили и е до 160, които той с лекота прескача - максималната скорост е 200. На канадските Грандове километража е оразмерен правилно, както и на европейските. Американците са го направили това за безопасност, да се кара така с това нещо е лудост, нищо че може
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #44
                              Сън

                              Абе човек да не легне да спи и вие пак сте станали на кълбета.
                              Явно този тип спорове се превръща в стил на форума, което май не е много гот.
                              Затово дайте да си стиснем ръцете и мир. Всеки има право на мнение и на свой собствен вкус. Не хубаво обаче когато някой натрапва вкуса си на другите. Нека форума си остане място за обяна на мнения и опит, а не място където си го мерим ( кой каквото има).
                              Затова предлагам на модераторите да създадат тема или раздел от типа на " Защо моя джип е по хубав от този на съседа" или " Аз имам най-хубавите гуми" или " Уаза ( Дефендъра,Патрол,Г,Кукурузера и т.н.) са върха, защото имам такъв" . Също предлагам в този раздел да няма модериране и тогава ще видим кой има най-бързи пръсти .
                              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                              NULLA TENACI INVIA EST VIA

                              Коментар


                              • #45
                                Да бе Дима ....ама като се стигне до там ?!!

                                То сякаш, че DINI е основен акционер в Тойота ....

                                Ама аиде да не си отварям .... колко Яриса, Короли, Авенсис .. са се върнали в сeрвиза ..
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X