Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся си 4х4

    Здравеите,колеги!Моля за вашата компетентна помощ!любител съм на офроуда и много обичам да катеря хижи и прочие.но тъй,като скоро ми се роди момченце бих искал да си купя комфортно 4x4 и същевременно да мога да си катеря планините,без да се притеснявам за надеждността на автомобила!та за около 10 000 Е какво мога да си взема(прегледах темата за гранд черокитата...).Благодаря ви предварително!
    Последно редактирано от cveti; 05-07-09, 08:05. Причина: Няма буква 4.
    [SIGPIC][/SIGPIC] :cool:[I][B]Всяка индивидуалност е оригинална[/B][/I]:cool:

  • #2
    До: ТЪРСЯ СИ 4X4

    Защо не прегледате темите в този раздел? Има доста подобни запитвания.
    И за да може да получите смислени съвети ще е добре да си формулирате по-ясно какво точно търсите в автомобила 4х4.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: ТЪРСЯ СИ 4X4

      Първоначално публикуван от hapolini Преглед на мнение
      Здравеите,колеги!Моля за вашата компетентна помощ!любител съм на офроуда и много обичам да катеря хижи и прочие.но тъй,като скоро ми се роди мом4енце бих искал да си купя комфортно 4x4 и същевременно да мога да си катеря планините,без да се притеснявам за надеждността на автомобила!та за около 10 000 Е какво мога да си взема(прегледах темата за гранд черокитата...).Благодаря ви предварително!
      Аз съм с Кия Спортидж и съм доволен. Даже ще спестиш от бюджета за бъдещо надграждане.

      Коментар


      • #4
        До: ТЪРСЯ СИ 4X4

        ами прегледах някои форуми,но не мога да се реша на марка!Казвам примерно около 10 000 евро може и отгоре.Търся в колата комфорт за семейството докато патуваме и надежност докато катеря горите!Очаквам предложения за различни марки!
        [SIGPIC][/SIGPIC] :cool:[I][B]Всяка индивидуалност е оригинална[/B][/I]:cool:

        Коментар


        • #5
          До: ТЪРСЯ СИ 4X4

          Искам да е комфортно на жената и детето, а като реша да хвана Балкана (както често се случва) са не ме плаши сняг или кал!
          Последно редактирано от cveti; 05-07-09, 08:06. Причина: Писане с главни букви. Няма буква 4.
          [SIGPIC][/SIGPIC] :cool:[I][B]Всяка индивидуалност е оригинална[/B][/I]:cool:

          Коментар


          • #6
            До: ТЪРСЯ СИ 4X4

            Първоначално публикуван от hapolini Преглед на мнение
            ИСКАМ ДА И Е КОМФОРТНО НА ЖЕНАТА И ДЕТЕТО,А КАТО РЕША ДА ХВАНА БАЛКАНА (КАКТО 4ЕСТО СЕ СЛУЧВА) ДА НЕ МЕ ПЛАШИ СНЯГ ИЛИ КАЛ!
            Не пиши с главни букви, това тук е крещене и се санкционира.

            Коментар


            • #7
              До: ТЪРСЯ СИ 4X4

              Мога да ти предложа 80-та серия на Тойота Ленд Крузър. За мен най-добрата Тойота...
              Дълга база, 4.0л. редови 6 бензин + газон инжекцион на БРЦ, двигателя е след пълен основен ремонт, с нова оригинална глава и т.н. Автоматик, климатик, шибидах, 2 инча лифт, шнорхел, ревизирани мостове, нова генерация, и много други. Купе и шаси са в перфектно състояние.

              Можеш да видиш джипката тук:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...48&postcount=6

              Пиши на лични или звънни на 0878 311167, ако проявяваш интерес.

              Коментар


              • #8
                До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                Ако те интересува (ТЛК-90 2001г, 3.0-D4D на 150000км. цена 19000лв.) ще пусна още снимки и други подробности. Или на 0887859269
                Прикачени файлове
                TLC 73 4.2-TD
                Автоматик
                Тел.0887859269

                Коментар


                • #9
                  До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Мога да ти предложа 80-та серия на Тойота Ленд Крузър. За мен най-добрата Тойота...
                  Дълга база, 4.0л. редови 6 бензин + газон инжекцион на БРЦ, двигателя е след пълен основен ремонт, с нова оригинална глава и т.н. Автоматик, климатик, шибидах, 2 инча лифт, шнорхел, ревизирани мостове, нова генерация, и много други. Купе и шаси са в перфектно състояние.

                  Можеш да видиш джипката тук:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...48&postcount=6

                  Пиши на лични или звънни на 0878 311167, ако проявяваш интерес.
                  Браво,toyota-ta e уникална.хареса ми.ще ти запиша номера имам път в края на месеца към софия(ако нема промени) и ще ти звънна да я видя!
                  [SIGPIC][/SIGPIC] :cool:[I][B]Всяка индивидуалност е оригинална[/B][/I]:cool:

                  Коментар


                  • #10
                    До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                    Намери ли си джипкакачи някоя снимка да се похвалиш

                    Коментар


                    • #11
                      До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                      Препоръката на Яро-ТЛК 80 вземай няма да съжаляваш.

                      Имам същата,добра е на пътя и извън пътя.
                      ТЛК 80 4,2ТД-95г

                      Коментар


                      • #12
                        До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                        Мога да ти предложа това...
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=51162&page=2
                        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                        Коментар


                        • #13
                          До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                          Patrol дълга база,7 места,абс,2 въздушни въглавници,блокаж на задния диф,кожен салон,висотомер и др. Интересува ли те? 17500лв Забравих- `00 година е
                          Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                          Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                          Volkswagen Bora AKL

                          Коментар


                          • #14
                            До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                            съжалявам ,че толкова дълго не съм ви отговарял-наложи се патуване до чужбина!Благодаря ви за офертите!спрях се на една Х 5-ца с 3.0 дизел 2002г.184 к.с. !цената и е 25 бона но има лек удар от дянсата страна.след ремонт и регистрация ще легне към 33.но тойотата fj 80 ми допада много.предполагам, че скоро и аз ще се похваля с джипара.знам че х 5 не е най-удачния вариант за 4х4,но си има качества!ако ми кажете нещо повече за нея ще се радвам.благодаря и поздрави!!!
                            Последно редактирано от cveti; 05-07-09, 08:07. Причина: Няма буква 4.
                            [SIGPIC][/SIGPIC] :cool:[I][B]Всяка индивидуалност е оригинална[/B][/I]:cool:

                            Коментар


                            • #15
                              До: ТЪРСЯ СИ 4X4

                              Първоначално публикуван от hapolini Преглед на мнение
                              съжалявам ,че толкова дълго не съм ви отговарял-наложи се патуване до чужбина!Благодаря ви за офертите!спрях се на една Х 5-ца с 3.0 дизел 2002г.184 к.с. !цената и е 25 бона но има лек удар от дянсата страна.след ремонт и регистрация ще легне към 33.но тойотата fj 80 ми допада много.предполагам 4е скоро и аз ще се похваля с джипара.знам че х 5 не е най-удачния вариант за 4х4,но си има качества!ако ми кажете нещо повече за нея ще се радвам.благодаря и поздрави!!!
                              С тая x5ца ще ти е малко трудно да си катериш планините ако търсиш комфорт за семейството +4x4 за планините офертата на YARO според мен е най добрата.Успеx...
                              Последно редактирано от torino; 01-07-09, 08:30.
                              Какво е това 4x4...:confused:
                              [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X