Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Миризлива" тема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "Миризлива" тема

    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
    Ела в ''Марица изток'' да работиш в участък Добив при радиацията и да практикуваш медицина,да откриваш по един рак на месец и тогава ми говори за статистика.Щото по тези места с най-плодородната почва(Тракия)хората са били земеделци ,но комунистите решили да си произвеждат пролетариат и да откриват рудници.Има сума ти затрити села с прилежащите земи да се вадят от 100-150 метра едни лигнитни въглища с калоричност колкото Украински чернозем.
    Марица Изток е частен случай. Статистиката обхваща и всички останали.

    Знам че казано така звучи грозно, ама статистиката и математиката това никак не ги интересува.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      До: "Миризлива" тема

      Първоначално публикуван от чичо хухавел Преглед на мнение
      Ще ме извиняваш колега,ама не съм съгласен.
      Нося всякакви обувки и кожени и от искуствена кожа,и разни видове маратонки,абе каквото дойде,обаче никога не съм имал тоя проблем.
      Друга ще да е причината.
      Да прав си ...има и малко гени.Като не можем да оправим някоя болест се оправдаваме с генетично предраэположение.
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #63
        До: "Миризлива" тема

        Всички животни, които имат потни жлези, в т.ч. човека, се потят. Потта има специфичен видов и индивидов мирис, по които животните се откриват (както и при човека, в някоя фаза на еволюцията му), а жлезите по стъпалата са особено активни. В потта има органични вещества, от които се изхранват разни гъби и бактерии. При нередовно миене, както и от продължително ползване на обувки и чорапи, органичната материя се натрупва, увеличават се гъбните и бактериални плантации и продуктите от тяхната метаболиза създават "миризливия проблем".
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #64
          До: "Миризлива" тема

          Преди седмица пробвах рецептата с йода и аспирина.Мина не мина три дена и-не може да се ходи на гости.
          Вчера обаче,настоятелно повторих процедурата и наличният материал беше изчерпан.Доволен съм.Може да се ходи на гости.
          Да видим докога...

          Коментар


          • #65
            До: "Миризлива" тема

            Още в първите постове в темата някои колеги се изказаха, че при тях рецептата не действа. писах, че може и де от дадения организум. Не съм учил медицина, и не съм компетентен. Може и да не действа при всекиго, просто реших да споделя каквото съм установил на свой гръб(крака). Ти може и да си един от тези случаи при които рецептата не работи... Пробвай с другите методи описани в темата-С калиев пермангнат, със сода за хляб в обувките, все някъде трябва да се закачиш...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              До: "Миризлива" тема

              Бе приятелю
              Аз съм доволен-може малко,но помага.Пробвал съм и най-агресивният начин-да заливам бетон с боси крака.Държа ме около месец...

              Коментар


              • #67
                От: "Миризлива" тема

                егати якото, ще го предложа на моя приятел, дано проработи и при него А дали става и за подмишници?? Той има огромен проблем с потенето, все му е горещо и се поти.

                Коментар


                • #68
                  От: "Миризлива" тема

                  Първоначално публикуван от sherydans Преглед на мнение
                  егати якото, ще го предложа на моя приятел, дано проработи и при него А дали става и за подмишници?? Той има огромен проблем с потенето, все му е горещо и се поти.
                  "Проблема" с потенето се рашава с пиене на по-малко течности... ако може. И аз се потя доста. Имало е случаи, в които сигурно ако си изстискам тениската, ще пусне. Но тоеа не го имам за проблем. Къпя се по-често и си махам растителността под мишниците. Помага.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #69
                    От: "Миризлива" тема

                    За "растителността не съм съгласен. С нищо не може да попречи или да направи миризма. Всичко идва от хигиената.
                    Ама да не започваме приказка за бръсненето, че преди година някъде-пуснах една тема за бръснатите крака, и за един час темата стана 3-4 страници. Накрая Гоблин(с мое знание) я изтри.

                    Иначе нищо не пречи да се пробва и за под мишниците. С очакван ефект да се намали потенето. Оттам миризмата не е толкова силна...
                    Дали ще стане, и дали е безвредно-не мога да кажа, но отначало с малко "бъркоч" и на малък участък може да се пробва. И ако няма проблеми-може да се маже по-смело. Както писах в началото на темата-отначало има оцветяване на кожата заради йода, но за ден-два се изчиства напълно.

                    Да споделя моите впечатления от "терапията":
                    До ден днешен краката ми не се потят, или е съвсем малко в сравнение с преди. Миризмата също почти я няма, или ако я има е вследствие от несъбувани обувки по-дълго време. Измина повече от година, а все още ефекта е добър. Поне при мен.
                    Все се каня да повторя, ама или аспирин нямам, или йод... нали съм си българин...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #70
                      От: "Миризлива" тема

                      Кольо, твоята рецепта спира потенето на краката или премахва миризмата?

                      Коментар


                      • #71
                        От: "Миризлива" тема

                        Първоначално публикуван от Румбата Преглед на мнение
                        Кольо, твоята рецепта спира потенето на краката или премахва миризмата?
                        Намалява потенето и от там миризмата.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • #72
                          От: "Миризлива" тема

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Намалява потенето и от там миризмата.
                          В такъв случай не мисля, че удачно да се мажат подмишниците.

                          Коментар


                          • #73
                            От: "Миризлива" тема

                            Също много добър начин за убиване на гъбички и такива ти работи по краката е Калиев перманганат ! В лиген с вода се слага съвсем мъничко колкото да оцвети водата в розово , ако прекалите ще ви изгори кожата и за 2 минути .... струва 1.30лв в аптеката , едно малко такова обаче 5 месеца го позлвам и още имам ... незнам миризма убива ли но като си извадя краката от лигена са като нови ! Най ме кефи че леко прегаря стара кожа по петитте и пръстите и после много лесно пада, идеално направо !
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • #74
                              От: "Миризлива" тема

                              Коле;Коле усмърдехати темата. Колеги; рецептата на Кольо работи. Ползвам я повече от година върху жената. Скоро намазах и краката на малкия син защото 10 ч зад бара на крак не е лесно. Послушайте какво казва Веско звучи логично. Успех в отмирисването.
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #75
                                От: "Миризлива" тема

                                Обувките, като всяка друга част от облеклото, трябва да се сменя по-често.Носете един чифт, не повече от два три дни последователно.След това поне толкова дни извън шкафа(кутията).Така ще Ви миришат по-рядко краката, а и обувките ще изглеждат по-нови.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X