Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Миризлива" тема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "Миризлива" тема

    Първоначално публикуван от este Преглед на мнение
    Пробвах рецептата на Кольо и има ефект.Не очаквах да помогне след като съм пробвал какво ли не ,но се оттарвах от сълзотворната миризма
    Отначало и аз не вярвах, но като видях, че действа реших да го споделя тук.
    Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
    Кольо, мазането еднократно ли е, т.е. мажеш веднъж и после чак когато пак се появи миризма?
    Спарки е прав - точно от некачествените материи, бои и кожи възникват проблемите с потене, миризми, гъбички...
    Да, еднократно е, по думите на съседа който ми каз рецептата ефекта трае около година. Каза: "Като усетиш, че се появява миризма правиш всичко наново, и пак си наред за около една година." Ще видим...

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Абе, при мене потенето си е ген, при това не само на краката. Просто откак нацелих мойте чорапи и обувки, нямам проблем с миризмата, освен ако не се случи така че да не съм имал възможност да се измия повече от 2 дена. Тогава просто няма как да не миришат.
    Това с "правилните" чорапи и обувки се знае отдавна, но рядко ми се е случвало да съм с Тях. Просто защото си купувам евтини обувки.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      До: "Миризлива" тема

      Ще го изпробвам непременно .
      Йода не "боядисва" ли ходилата ти?
      0+,Bombardier DS650,Discovery II.

      Коментар


      • #18
        До: "Миризлива" тема

        Разбира се, че ги боядисва. Но на другата сутрин почти нищо не личи. Май попива, не знем, но нито килим, нито чаршаф имаше оцапан. Разбира се, след мазането се изчаква 10-15 минути да изсъхне, и по-натам няма грижа.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          До: "Миризлива" тема

          Пробвах .Наистина се оцветиха силно в началото и постепенно избледняха.
          Ще споделя ефекта по-късно!
          0+,Bombardier DS650,Discovery II.

          Коментар


          • #20
            До: "Миризлива" тема

            И аз пробвах, засега работи...

            Коментар


            • #21
              До: "Миризлива" тема

              Първоначално публикуван от keeway Преглед на мнение
              Пробвах .Наистина се оцветиха силно в началото и постепенно избледняха.
              Ще споделя ефекта по-късно!
              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              И аз пробвах, засега работи...
              А бе вие се съмнявате май
              Вервайте на Коля, той не би ви излъгал
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                До: "Миризлива" тема

                Аз лично ти вярвам от самото начало .Това в което не съм сигурен е дали ще работи по-същият начин при мен и останалите.
                Проблемът "миришещи крака" може да е с различен произход в различните случаи.
                Факт е че до сега съм пробвал много неща но без особен ефект.

                Днес е 2-рият ден и категорично мога да кажа че има ефект.Ще видим докога!

                Кракатата ми пак са "горещи" и се потят но без характерната досега миризма!

                Трябва да добавиш Д-р пред Кольо!!!
                0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                Коментар


                • #23
                  До: "Миризлива" тема

                  Брей, вие ме навихте, ще взема и аз да я пробвам . После ще споделя резултата

                  Коментар


                  • #24
                    До: "Миризлива" тема

                    има и друг вариант,аз само лятото ходя с джапанки -другото време с маратонки или гуменки,при мен не се получава докаято при баща ми -да.Обувките се перат в пералнята,и след изсъхването се мокрят отвътре с формалин поне 40%.После половин години няма проблеми,но при мен за една-две седмици се появява миризмата,но решението е,всеки месец или два си пера маратонките,като всеки ден си сменям чорапите и си мия редовно краката,нося само памучни морапи.
                    ще карам баща ми наесен да пробва метода с йода на колегата.защот с този формалин после краката изглеждат като на мъртвец.

                    Коментар


                    • #25
                      До: "Миризлива" тема

                      Aз пробвах,при мен няма ефект.

                      Коментар


                      • #26
                        До: "Миризлива" тема

                        Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
                        Aз пробвах,при мен няма ефект.
                        При мен също.
                        Изгори ми кожата по ходилата, ходих няколко дни боядисан, но ефект не усетих...
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • #27
                          До: "Миризлива" тема

                          Съжалявам за кожата, явно си зависи от организма.
                          Ама много ви е нежна кожата бе

                          Сетих се-след третирането сменихте ли обувките? Да не би да усещате старата миризма?
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #28
                            До: "Миризлива" тема

                            Включвам се почти месец след като пробвах рецептата!

                            Определено помага . При мен ефектът дотук е следният:
                            -почти 3 седмици никаква неприятна миризма макар да се изпотяват както преди.
                            -след 3 седмица започна да се усеща лека миризма и повторих процедурата.

                            Допускам че трайността ще е много по-продължителна ако човек смени всичките си обувки наведнъж !

                            За тези които ще го пробват тепърва няколко ценни съвета:
                            -Вземете си някакви ръкавици за ръце за да не се оцветят от йода.
                            -Изпозвайте четка с мек косъм за нанасяне.
                            -Не се притеснявайте от оцветяването на краката-ще избледнее за около 12 часа.
                            -Нанасяйте вечер , а не сутрин за да може през нощта да избледнее.
                            Последно редактирано от Красимир Найденов; 26-06-09, 07:32. Причина: добавяне
                            0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                            Коментар


                            • #29
                              До: "Миризлива" тема

                              Сложете чаена лъжичка сода бикарбонат във всяка обувка .
                              После се обуйте спокойно и си ходете където искате и се събувайте пред който искате. Гарантирам месец без миризми. Миризмите са от гъбички, така ги убивате. Носете само памучни чорапи.

                              Успех.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #30
                                До: "Миризлива" тема

                                моето решение на проблема-"ламизил",паста,спрей,по аптеките за около 10-14лв.,едноседмично третиране и ....повече от година РАЙ,с едни съшти чорапи няколко дена,като нови.
                                това е моят джип,засега...:lol:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X