Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с подгряването!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с подгряването!!!

    Шибана работа, не рабирам защо подобни бушончета не се правят автоматични
    Роден рибар, а принуден да работи.......

    Коментар


    • От: Проблем с подгряването!!!

      Много са обемисти.

      Коментар


      • От: Проблем с подгряването!!!

        Пък може и да изключва от някоя дупка ...аз поради тази причина на една кола си го карам изгорял ,само стиснах с едни тънки клещи да се съберат електродите сложих му капачето и така вече няколко години
        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

        Коментар


        • От: Проблем с подгряването!!!

          Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
          Цял ден мръзнене,............. май ще се окаже релето, .........., подавам тоци на малките крачета, прещраква нещо вътре, но слабо, да речем като релето на фаровете, а от големите крачета не излиза напрежение, и така докато изключи, пак опитвам пак същото цък-няма ,пак цък-пак няма.....
          .............И тоя 80А бушон, нещо не мога да вдена как се сваля,.............
          Отвори го това реле и почисти контакторите (даже леко огъни контактната пластина). Бушона е на болтове (не се сваля, като да кажеме 5 А-мперов). Смятам, че мога да помогна при нужда (на джипката съм го правил 2 пъти (мисля, че и при теб е така)).
          Поздрави.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Проблем с подгряването!!!

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            . Смятам, че мога да помогна при нужда (на джипката съм го правил 2 пъти (мисля, че и при теб е така)).
            Поздрави.
            Много благодаря колега, ако не нещо не се справя, ще моля за помощ..........
            Роден рибар, а принуден да работи.......

            Коментар


            • От: Проблем с подгряването!!!

              Блока за управление който е в купето погледна ли?В моя имаше пукнат кондензатор и палене нъц.
              Mitsubishi Padjero 2, 2.5
              тел 0898-31-о8-41

              Коментар


              • От: Проблем с подгряването!!!

                Първоначално публикуван от ledenia1973 Преглед на мнение
                Блока за управление който е в купето погледна ли?В моя имаше пукнат кондензатор и палене нъц.

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...7&goto=newpost пост 17 никой нищо не ми е споменал за блока за сега къде той какво представлява и какво му се гледа
                Роден рибар, а принуден да работи.......

                Коментар


                • От: Проблем с подгряването!!!

                  Аз съм с десен волан,от ляво в краката на пасажера ,в колонката на вратата.
                  Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                  тел 0898-31-о8-41

                  Коментар


                  • От: Проблем с подгряването!!!

                    Чакай ,ти говориш за Тойота май.
                    Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                    тел 0898-31-о8-41

                    Коментар


                    • От: Проблем с подгряването!!!

                      Първоначално публикуван от ledenia1973 Преглед на мнение
                      Чакай ,ти говориш за Тойота май.
                      да но, не мисля че има голяма разлика, а правилното място на волана си е от дясно, Обединеното Кралство е пионер в създаването на правилата за движение. Когато те са имали автомобили, ние сме ринали оборска тор и сме вчесвали магерето за "панагиря"
                      Роден рибар, а принуден да работи.......

                      Коментар


                      • От: Проблем с подгряването!!!

                        Първоначално публикуван от ledenia1973 Преглед на мнение
                        Блока за управление който е в купето погледна ли?В моя имаше пукнат кондензатор и палене нъц.


                        Ами това е положението, ток на клапана не ходи, според жичкаджията ни плюс ни минус, а алармата "имобилайзера", прекъсва стартера и централното захранване на таблото. Така че работата отива към блока за управление........
                        Искат ми 250лв за втора употреба............
                        Някой наясно ли е, дали се ремонтира това чудо и въобще някъде биха могли да се справят с него......
                        И ако взема този за 250 колко ли ще кара???? Има ли врачки???
                        Роден рибар, а принуден да работи.......

                        Коментар


                        • От: Проблем с подгряването!!!

                          Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                          Ами това е положението, ток на клапана не ходи, според жичкаджията ни плюс ни минус, а алармата "имобилайзера", прекъсва стартера и централното захранване на таблото. Така че работата отива към блока за управление........
                          Искат ми 250лв за втора употреба............
                          Някой наясно ли е, дали се ремонтира това чудо и въобще някъде биха могли да се справят с него......
                          И ако взема този за 250 колко ли ще кара???? Има ли врачки???
                          Добре е да се провери и датчика за температура който казва колко дълго да е включен подгрева. Аз съм срещал схемите на блока в един руски форум, ако имаш познат електрончик да го ремонтира.... Новия модул на колко години е?
                          Ако случайно си във Варна, аз имам един познат който е наясно.

                          Само не разбрах каква ти е колата?
                          I get High by going Down

                          Коментар


                          • От: Проблем с подгряването!!!

                            Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                            Новия модул на колко години е?
                            Ако случайно си във Варна, аз имам един познат който е наясно.

                            Само не разбрах каква ти е колата?
                            95 набор е новият модул, случайно ще бъда във Варна на 29 и 30, а колата Тойота hilux-surf 3.0L KZ-TE маторя, автомат и въобще те я те KZN_130

                            http://www.roughtrax4x4.com/index.php?doc=87
                            Роден рибар, а принуден да работи.......

                            Коментар


                            • От: Проблем с подгряването!!!

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              95 набор е новият модул, случайно ще бъда във Варна на 29 и 30, а колата Тойота hilux-surf 3.0L KZ-TE маторя, автомат и въобще те я те KZN_130

                              http://www.roughtrax4x4.com/index.php?doc=87
                              Ндаа, всичко казано от мен се отнасяше за Мицубиши, за Тойота нищо не знам. Съжалявам.
                              I get High by going Down

                              Коментар


                              • От: Проблем с подгряването!!!

                                Не мисля че имат разлика в схемите на управление
                                Роден рибар, а принуден да работи.......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X