Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bertone Freeclimber BMW

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Bertone Freeclimber BMW

    Може, разбира се. Гледай само да е GL-5 или GL-4 + GL-5. Ама то с тоя вискозитет май всичките са.

    Общо взето това е най-доброто което можеш да сипеш в тия дифове.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Bertone Freeclimber BMW

      Колега, купи си амортисьори за Нисан - Прерия, същите са. Аз имам такава джипка и беше голямо ходене по мъките, докато намеря нужните аморъисьори. Сега всичко е ок.

      Коментар


      • От: Bertone Freeclimber BMW

        Има ги вече и по 65 лв. клиент в една от веригите. Кой знае какво злобно менте са,ама за зор заман ще стане , пък и са за модела

        Коментар


        • От: Bertone Freeclimber BMW

          Въпросните машинки мисля, че ги имам и работят. Ако на някой му трябват да ми звънне да се разберем.

          Поздрави
          BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
          HONDA XR 600
          +359888311113; +359882208033
          0+

          Коментар


          • От: Bertone Freeclimber BMW

            В понеделник се чуваме, че сега съм в Плевен Да видим дали ще мога да възкреся тази опция )) Мерси за инфото колега

            Коментар


            • От: Bertone Freeclimber BMW

              Здравейте,
              Търся информация откъде мога да намеря вежди за калниците, и други аксесоари за Бертоне Фрииклимбер. Иначе мнениято ми за джипката е че е прекрасна за лов, риболови разходки по черни пътища и извън тях Много здрави и много проходими, дори и без да са доработвни. Единствения проблем са ми резервните части и то най вече пластмаси по таблото, вежди на калниците, рогчета на броните и пр.

              Коментар


              • От: Bertone Freeclimber BMW

                Глас в пустиня... Чак толкова ли сме екзотични

                Коментар


                • От: Bertone Freeclimber BMW

                  Сте. Ама и да не бяхте, частите, които търсиш освен от морга няма от къде да ги намериш за смислени цени, ако изобщо ги има някъде.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Bertone Freeclimber BMW

                    Първоначално публикуван от nikiAS Преглед на мнение
                    Глас в пустиня... Чак толкова ли сме екзотични
                    Ако търсиш Бертоне сте екзотични, та по-се намира за Дайхатсу (Фероза и Роки), но там пък ръждата...
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • От: Bertone Freeclimber BMW

                      Тези от второто поколение с 1.6 литровият мотор на бмв,този мотор не им ли идва слаб(Ако е M40B16,че карах скоро едно е36 с този мотор и ми се видя много слаб за леката кола,та какво остава за джип.)
                      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                      Коментар


                      • От: Bertone Freeclimber BMW

                        То втория клаймбер е Фероза. И тя е с 1,6 , та BMW-то не е по-различно. Оригинално Ферозата е 86 и 95к.с. BMW- то е 100к.с. и 130Nm при 4000 и нещо оборота.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X