Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bertone Freeclimber BMW

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Два листа отпред ... и отзад ... са много добре, ама като се шпренгват малко и ..... оригиналните амортизатори не мой ги сложиш !!!
    Та ... питай Братята за Траил Мастер ... има го по-дълги !

    Аз карам 265/75/15 .... ама като завивам опират "малко" в рамата ...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #17
      По-интересен е въпроса с ъглите на кардана и шлиците като вдигнеш толкова един такъв къс автомобил... За Вранглерите се продават специални китове с телескопичен кардан и двойни карета, а тук каво се прави?
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
        Има едно до паметника Левски но не се кара от много време.С двигател от Бмв 320 от Е30 серията които е 136 коня.Интересно ми е да разбера дали само двигателя ли е на БМВ или има и други части.Отдоло на роки ли е?Или е някаква проба?
        Да това бяло роки го бях забравил. Дори отстрани си пише ,че е 2.0двигател на BMW
        B+

        Коментар


        • #19
          Ами ... нищо ....

          Аз отзад съм с кардан от УАЗ .... вече 50-60К км. .....

          Aaaa пък що де е къс ???
          Мисля че базата е 2530 мм. ...

          Е колегите какво са го напудрили ...Роки
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #20
            Вярно ли е ,че от тази машинка са произведени само 5600 бр..Тази която аз карам вече и чакам зимата за да я тествам при всякакви условия е с ДВГ BMW 2.0 .пише си го навсякъде Трипозиционни амортисьори за различни видове терен към момента средния разход е 11.5 30% асфалт 15% градско и 55% кал и мизерия.Че е тромав тромав е но за бягане си имам друг.

            Коментар


            • #21
              До: Bertone Freeclimber BMW

              От далечната 2006та скачам в 2008ма.Колега заглеждам Ферозите, в частност и Бертоне и виж на каква информация попаднах.http://it.wikipedia.org/wiki/Bertone_Freeclimber_2 Произведени са само една година(от 1992 до 1993) и са 2860.А тези който приличат на Роки http://it.wikipedia.org/wiki/Bertone_Freeclimber 3 години(1989-1992) и са 2795.Общо са 5655.
              [B]Via trita via tuta[/B](лат.) - Прокараният път е безопасен. Тея римляни са живели в заблуда.

              Коментар


              • #22
                До: Bertone Freeclimber BMW

                Интересното е, че поне няколко 2860те съм ги срещал из София
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #23
                  До: Bertone Freeclimber BMW

                  И аз се заглеждам по един такъв с дизелов мотор бмв 2.4,дали е добър, за риболов основно ми трябва.Какъв разход на гориво има с този двигател,ще съм Ви благодарен за пове4е инфо.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Bertone Freeclimber BMW

                    Здравей те,днес и аз се нагледах на едно Бертоне 2,0 91година,даите някакви съвети!Ще ви бъда благодарен

                    Коментар


                    • #25
                      От: Bertone Freeclimber BMW

                      Нещо тая тема по умря. За разход мога да каже ,че като за джип си е икономичен. Скоро ще го засека точно , но за сега ми прави впрчатление за голям разход,а напротив.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Bertone Freeclimber BMW

                        Здравейте колеги имам едно бързо питане.Намерих едно Bertone Freeclimber 92г. със двигател BMW 525 дизел на 90 000км? как се държи тази машина на кал сняг и т.н.? Знам че гумите са от голямо значение но все пак има читави и не до там читави марки. Какъв разход държи извън градско ,ще се ползва предимно за лов и зимата.За по-читаво време си имам А6 . Изчетох доста от форума знам,че дайхацо до голяма степен но със този баварец ще съм един от 2860 различни или общо казано да скачам ли във джаза. Цената 1770 евро но ,на 1500 ще стане май.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Bertone Freeclimber BMW

                          За тия пари .... какво му мислиш ......
                          Разход 8-12 зависи колко ти тежи крака ... това по пътя.
                          В гората съм го докарвал и до около 35 .....
                          Това на оригиналния 2,8
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Bertone Freeclimber BMW

                            На този двигателя 525 bmw оригинален ли е или е сменян .
                            2.5 тд 5 цилиндров редови със верига тези мотори не са лами но във гората е ламя всичко .

                            п.п А как се справя със калта тежък ли ,е потъвали

                            Коментар


                            • #29
                              От: Bertone Freeclimber BMW

                              Неможе да са с верига, понеже имам същия освен ако не е някаква модификация. Аз го ползвам за лов и сега ще го карам и в София ,че основната кола е в бокса. Не са чак такива лами ...зависи колко го мъчиш,то всеки джип ще гори толко ва ако е в екстремни ситуации.За кал е много проходим и си е високичко. Не ми е пречила тежестта тя не е и много според мен драпа яко осбенно с добри гуми. На бавни с гуми за магла и в кал не много ,но доволно пак ме е измъквал. Ако е подържан и виж му компресията дали всичко е ток и жица по двигатела и се мятаи в джаза, аз не съжелявам за моя 2.4 тд 6-так!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Bertone Freeclimber BMW

                                Колега видях го на живо дзвера и е,със верига типичен мотор на 525 ТД BMW няма разлика механник съм и не греша във това което виждам .Верига от всякъде джипката е във Испания където съм, и аз и човеко няма да я, продаде скоро ,щот незнае какво продава и камоли някой да знае какво купува.Има доста забележки има и гнилоч тук там направих,му мах. оферта от мен и ,оставих тел. ако иска да ми се обади та,незнам от мен толкова съжелявам за машината но на мен ми струва много парички да я метна във БГ и,неща бирник да ми стой във къщата ще търся на този голям пазар все ще,се намери нещо като за мен ако ли,не едно самурайче ще изкопам от някъде . Благодаряви за вниманието оказано от ваша страна


                                п.п не се притеснявайте да питате каквото и да било

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X