Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки Merrell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Туристически обувки Merrell

    Здравейте всички
    Лятото вече идва, а с него и ходенето до високопланинските езера... за пъстърва естествено В тази връзка беше изследван пазара, главно по интернет и ето на какво съм се спрял http://www.alpinsport-bg.com/product...4d9b2abe99055c
    Въпроса ми е дали някой колега е ползвал такива обувки и евентуално отзиви за тях
    Предварително благодаря
    Nissan Pathfinder 2.5 dci

  • #2
    До: Туристически обувки Merrell

    Имам ботуши Мерел, без цип (с ластик). Единственият им наистина неприятен недостатък е че се слагат малко трудно, а се махат още по-трудно. И като стигна в офиса не мога да ги махна лесно, а с тях ми е топло.

    Иначе са шест във всяко едно отношение - топлят, не пускат, и наистина нямат подхлъзване. Имам чувството (преувеличено) че мога на чист лед да тичам с тях.

    Тези които показваш са с връзки, тъй че проблем с обуване и изуване надали ще имаш.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Туристически обувки Merrell

      Първоначално публикуван от wolf70 Преглед на мнение
      Здравейте всички
      Лятото вече идва, а с него и ходенето до високопланинските езера... за пъстърва естествено В тази връзка беше изследван пазара, главно по интернет и ето на какво съм се спрял http://www.alpinsport-bg.com/product...4d9b2abe99055c
      Въпроса ми е дали някой колега е ползвал такива обувки и евентуално отзиви за тях
      Предварително благодаря
      Последно: зимни или летни търсиш?

      Коментар


      • #4
        До: Туристически обувки Merrell

        Невероятно качество. Миналата година купих модел OSLO http://www.amazon.com/Merrell-Oslo-W.../dp/B0015OPF7S и си заслужават парата от всякъде.
        Последно редактирано от asenv; 16-05-09, 20:50.
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          До: Туристически обувки Merrell

          Това е много добър чипик,купих си летни моторджийски,не го чуствам на крака си,все едно ходиш бос,както казва "Гоблин" малко сакато се обуват,но другото се компенсира от комфорта,който усещаш след това.

          Коментар


          • #6
            До: Туристически обувки Merrell

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Последно: зимни или летни търсиш?
            Търся така наречените трисезони обувки /без зима/. Предназначението им ще бъде основоно за ходене по планините Пирин и Рила през лято и есен. Благодаря на колегите споделили впечатленията си от марката. Техните са главно за зимни ботуши, но явно и за преходи ще стават - други модели разбира се. Попитах защото не бях чувал за производителя им, но все повече се убеждавам, че американците правят качествени неща.
            Бъдете здрави
            Nissan Pathfinder 2.5 dci

            Коментар


            • #7
              До: Туристически обувки Merrell

              Първоначално публикуван от wolf70 Преглед на мнение
              Търся така наречените трисезони обувки /без зима/. Предназначението им ще бъде основоно за ходене по планините Пирин и Рила през лято и есен. Благодаря на колегите споделили впечатленията си от марката. Техните са главно за зимни ботуши, но явно и за преходи ще стават - други модели разбира се. Попитах защото не бях чувал за производителя им, но все повече се убеждавам, че американците правят качествени неща.
              Бъдете здрави
              Марката наистина не е извесна в България,но е обяснимо,не са никак евтини,аз моите ги купих на коледно намаление,дразнещо е все пак надписа "made in China"

              Коментар


              • #8
                До: Туристически обувки Merrell

                Made in China няма никакво отношение в случая, те и Klim се правят там пък още не съм успял да им намеря кусур освен цената. Merell са огромна фирма, в Щатите са всеизвестни. То и SnapOn в България никой не ги знае, пък сигурно правят три пъти повече инструменти от Facom. Които пък в Щатите никой не ги е чувал. Щатите са си друга губерня.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: Туристически обувки Merrell

                  Кпупих ги - Мерел Периметър. Удобни са и изглеждат здрави. Все още не съм ги тествал "в боя", но предстои в най-скоро време. Благодаря на всички отзовали се.
                  Бъдете здрави
                  Nissan Pathfinder 2.5 dci

                  Коментар


                  • #10
                    До: Туристически обувки Merrell

                    Първоначално публикуван от wolf70 Преглед на мнение
                    Кпупих ги - Мерел Периметър. Удобни са и изглеждат здрави. Все още не съм ги тествал "в боя", но предстои в най-скоро време. Благодаря на всички отзовали се.
                    Бъдете здрави
                    Честито няма да съжаляваш,да си ги амортизираш с кеф

                    Коментар


                    • #11
                      До: Туристически обувки Merrell

                      Аз си купих MERRELL Continuum директно от Китай няма да ви кажа за колко пари , но съм много доволен за сега.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Туристически обувки Merrell

                        Честито за покупката! Сигурен съм, че ще останеш доволен.
                        Досега съм износил 2 чифта Мерел (едни Континуум и едни мокасини), а в момента нося трети чифт, т. нар. хайкърс, по-ниски са. Освен, че всички бяха невероятно удобни и на практика без период на напасване по крака, излязоха и доста здрави, особено мокасините, 6 години си ги носих.
                        Добра марка са, нищо, че се правят в Китай, иначе фирмата си е американска и имат стабилен пазарен дял в САЩ, а вече се продават и в БГ доколкото съм запознат, аз съм купувал само от Америка обаче, но не вярвам да са различни като качество с предлаганите тук.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Туристически обувки Merrell

                          Имам сандали MERRELL и за 3 години ходене,не са мръднали,подметката си е все същата,шевовете перфектни.Не се плъзкат от изпотен крак,просто защото материята е такава,че ходилото не се изпотява.Не бяха евтини,но си заслужават.
                          Пътят е целта.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Туристически обувки Merrell

                            За себе си се чудя между MERRELL Chameleon Iso и MERRELL Chameleon Wrap Mid
                            Едните са типично летни - добра вентилация, не са водоустойчиви.
                            Другите са зимни - водоустойчиви, без вентилация.
                            Трябват ми трисезонни - без зима. Тук, във Варна и без това няма зима, само дъждове.
                            Някой има ли лични впечатления от някой от двата модела? Други не ме интересуват - тези са на доста добра промоция
                            По-високите дали спарват при по-топло време?
                            Не мога и да ги видя наживо, трябва да ги поръчам онлайн, няма ги във Варна.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Туристически обувки Merrell

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              За себе си се чудя между MERRELL Chameleon Iso и MERRELL Chameleon Wrap Mid
                              Едните са типично летни - добра вентилация, не са водоустойчиви.
                              Другите са зимни - водоустойчиви, без вентилация.
                              Трябват ми трисезонни - без зима. Тук, във Варна и без това няма зима, само дъждове.
                              Някой има ли лични впечатления от някой от двата модела? Други не ме интересуват - тези са на доста добра промоция
                              По-високите дали спарват при по-топло време?
                              Не мога и да ги видя наживо, трябва да ги поръчам онлайн, няма ги във Варна.
                              Уточни за какво ти трябват. Три сезона, но къде... в града?
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X