Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

    Това какво общо има със собствеността? УАЗът или е твой, или не.

    Коментар


    • #32
      До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

      Еми аз ако го гепа, става мой - това имам предвид. Само дето няма документи за него. Масово УАЗките са без документи, от там е много трудно да се прецени кой точно УАЗ е даден екземпляр - краден или просто без документи.

      Коментар


      • #33
        До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Това какво общо има със собствеността? УАЗът или е твой, или не.

        Е точно това,че повечето са я със сменен мотор я немат табели по купето и т.н. и дефакто ти можеш да претендираш само за едни номера
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #34
          До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

          Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
          Ние майтап си правим, но реши ли някой, за УАЗ най-малко могат да го пипнат... Да вдигнат ръка всички с изрядни документи на УАЗките! (аз съм с вдигната ръка )
          Ръчичка и от мен.
          Аз имам ключалка на предна лява врата а на останалите врати имам дъпчици през езичето и там се слага щифче и вратите нямат отваряне.

          Чувал съм, че на вратите дръжките се слагат от бахунка, задната и се заключва.

          Предния ми капак вместо кука има механизъм със жило за отваряне от вътре.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • #35
            До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

            Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
            Седя си сега и гледам пловдивските новини. Съобщават за открадната уаз 469Б въпросната уазка я знам доста добре подържана седи до гроздовият пазар. Предполагам мнозина я знаят. Та въпросната уазка е задигната вечерта на колесар. Вече почнаха и на уаза да посягат какво времена дойдоха
            Преди няколоко месеца е имало неуспешен опит да бъде откраднат УАЗа, но сега са успели. Джипа е собственост на пловдивския ретро клуб Дончо Дончев. Дано да го намерят и собственика да му се радва.
            УАЗ 31512-Тото

            Коментар


            • #36
              До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

              Високо вдигната ръка. И не само документи, ами застраховки винетки и преглед. Достатъчно се правих на партизанин две години.

              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
              Предния ми капак вместо кука има механизъм със жило за отваряне от вътре.
              Колега, я щтракни една снимка и кажи от какво си ползвал механизъм, че и аз съм решил да го правя това упражнение.
              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

              Коментар


              • #37
                До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                Земи си една двуцефка и им я покажи па ше видим кой че го пипне!!!

                Коментар


                • #38
                  До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                  За 4 джипа 2 вдигнати ръце (2 не са в движение, единия е редовен, другия се ползва за склад, няма основни агрегати така че няма да го вдигнат, един не го ползвам, последния с всичко необходимо за закона- гражданска, преглед, преглед на газовата, аптечки, жилетка, пожарогасител и куп други работи).
                  Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                  Колега, я щтракни една снимка и кажи от какво си ползвал механизъм, че и аз съм решил да го правя това упражнение.
                  На по новите си е заводско при теб не е ли?
                  На тези с допълнителната пласмасаова маска са и с на двете куки жило.
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • #39
                    До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                    И моя е с изрядни документи ,обаче това едвали ги интересува айдуците.Крадът и после или я разчастват и ние ги куруваме като части 2ра употреба,или за скрап

                    Коментар


                    • #40
                      До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                      На по новите си е заводско при теб не е ли?
                      На тези с допълнителната пласмасаова маска са и с на двете куки жило.
                      Не за съжаление!
                      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X