Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов Suzuki Burgman UH200 от Миркат?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов Suzuki Burgman UH200 от Миркат?

    Колеги,

    Харесах си един Suzuki Burgman UH200 (е, не е ендуро, ама не всички сме толкова добри)...

    Зачетох се из форума и се натъкнах на диви ужаси за Миркат, които разклатиха душевното ми спокойствие...

    Та питането ми не е за моторетката а "Дали мога да вервам на Миркат за обслужването по времето на гаранцията?

    Благодаря!

    Т.
    Good guys drive Land Rovers!

  • #2
    До: Нов Suzuki Burgman UH200 от Миркат?

    Никой ли не е купувал от Миркат?
    Good guys drive Land Rovers!

    Коментар


    • #3
      До: Нов Suzuki Burgman UH200 от Миркат?

      Така...аз пазарушам от Миркат и то само дребни работи за мотора, които не са веднага за вграждането му - има един слувител при моторите дето разбира и е любезен и двама кибика дето цикат на компютри - може би поръчват

      Проблема с резервните части е, че чакащ две седмици след като си поръчал в сряда, но ти звънкат като дойдат За обслужването в сервиза мога да кажа само за колите (колегата има Суифт в гаранция) - туткат се, а като изтече гаранцията режат главата до кръста с цени, ама това е.

      Доколкото знам има някакъв скутер форум - питай и там какво ще ти препоръчат - чувал съм, че Сузуки не са традиционно добри при скутерите и на твое място бих взел Honda SH 150i - продават втора употреба на една година за 3000лв., а това е модел, който съм виждал да карат много в Испания, а там не е като да не карат милиони скутери. В такъв случай губищ гаранцията, ама имащ скутер хонда с добра мощност и подръжка, при положение, че части ще има втора употреба от Италия, Англия и т.н. ...пък и скутер на една година не вярвам да се разхлопа бързо

      П.С. Моля нчкой мод да оправи щ-то, че се побърках с тая клавиатураshock:
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • #4
        До: Нов Suzuki Burgman UH200 от Миркат?

        Миркат са ужасни по принцип. По едно време отговарях за 15 Гранд витари и ги карах на "сервиз" квото можеш да се сетиш...

        Коментар


        • #5
          До: Нов Suzuki Burgman UH200 от Миркат?

          Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
          Колеги,

          Харесах си един Suzuki Burgman UH200 (е, не е ендуро, ама не всички сме толкова добри)...

          Зачетох се из форума и се натъкнах на диви ужаси за Миркат, които разклатиха душевното ми спокойствие...

          Та питането ми не е за моторетката а "Дали мога да вервам на Миркат за обслужването по времето на гаранцията?

          Благодаря!

          Т.
          много е рисковано да имаш отношения с Миркат. не са професионалисти. нелоялни са до крайности. нямат ниакаква бизнес етика. любезни са и с това заблуждават, но опре ли до проблем ... ако ти се занимава ги съди, ако не ти се занимава, си изгорял. гора долу така стоят нещата. гаранционното обслужване е пълна тесла и кьорфишек - не ти оправят колата, преизползват части, докарват те до катастрофа направо, но те никога не са виновни, а извънгаранционното е мн скъпо. цените на частите са доста завишени, а Миркат е монополист, така че ще трябва да си креативен, за да ги заобиколиш.

          това е моя опит... ако ти е полезен

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X