Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

    В събота, на 16-ти май, от 12:00 часа, в хотел "Хилтън", Автомобилен Клуб Royal Classic (RCCC) организира 2-ри "Concours d'Elegance", където ще бъдат показани 55 ретро и уникални автомобила. Освен луксозните наши ретро возила, на мероприятието ще присъстват и няколко уникални машини, собственост на чуждестранни гости.
    Годината на производство ще е определяща за разделянето на класове. В клас "La Novelle Elegancе" пък ще бъдат включени съвременните луксозни автомобили.
    Тази година отново ще участват НСО с тяхните луксозни лимузини, измежду които е и ЗиЛ 115, един от двата екземпляра, излезли от пределите на бившия СССР. Другият също е собственост на Националната служба за охрана.

    Всеки, който се интересува от класичеки автомобили, както и от красиви жени, да се чувства поканен.

    Последно редактирано от м20_маниак; 12-05-09, 22:39.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

  • #2
    До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

    Някой ще ходи ли на сбирката ? Аз мисля да намина , да разходя пенсията до Хилтън! (не жена ми , за колата говоря)

    Коментар


    • #3
      До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

      Аз ще бъда там - извикаха ме като организатор.

      Само да те предупредя - няма как да влезеш с "пенсията" вътре. Всичко е организирано от Автомобилен Клуб Royal Classic и колите са изключително на членовете му. Можеш само да разглеждаш, като я оставиш някъде на страни.

      Като пристигнеш, се огледай за мен - няма как да не ме познаеш.
      Последно редактирано от м20_маниак; 14-05-09, 22:07.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #4
        До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

        И АЗ ЩЕ МИНА
        878511557

        Коментар


        • #5
          До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

          По план и аз трябва да съм в екипа на организаторите, така че ще съм там
          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
          A2 (+)

          Коментар


          • #6
            До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

            Няма да влизам вътре , разбрах че съм закъснял със записването !
            Цвети бих я познал от снимката , но теб приятелю незнам как бих , но важно е че сме там ! :-)
            Имам повод да почерпя , това ми е 20 пост , дай боже от утре ще мога да си допълвам темите с МАТРЯЛ !

            Коментар


            • #7
              До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

              Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
              По план и аз трябва да съм в екипа на организаторите, така че ще съм там
              За теб се разбрахме.
              Май ние двамата ще сме първите от групичката там. Останалите хора, които поканих, са мои съученици и класната не искаше да ги пусне, понеже събота ще отучваме 4-ти май. Сигурно ще се забавят, ако не решат да избягат (което вероятно ще стане).
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • #8
                До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                До колко часа ще бъде мероприатието?
                LZ1NBN

                Коментар


                • #9
                  До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                  Mоже би 16:00 - 16:30.
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                    Беше супер интересно. Надявам се някой от колегите да си е носил фотоапарата и да качи снимки.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                      Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                      Беше супер интересно. Надявам се някой от колегите да си е носил фотоапарата и да качи снимки.
                      И на мен много ми хареса! Като една не-фенка на ретро автомобили останах много, много очарована
                      Снимки ще кача по-късно тази вечер или утре.
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                        Благодаря на Стоянчо за поканата! Беше много интересно. Имаше уникални автомобили в страхотно състояние. И мястото според мен беше много подходящо.
                        За неприсъствалите се опитах да снимам повечето машини:
                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/g...elegance_2009/
                        LZ1GYY
                        0898 436 956

                        Коментар


                        • #13
                          До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                          Ей това е най-красивата кола от тези на снимките! (според мен , де). Жалко , че се намират малко такива у нас.
                          А любимата ми е Plymouth Fury ' 57- '58 .
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/gere/D%27elegance_2009/pages/IMG_5512.htm
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                            Добре де, като бяхте там, защо не се обадихте - ние се мотахме от 10:00 до 18:00 ? Това за Гере и за Калинката.
                            Иначе се радвам, че ви е харесало.

                            Засякохме се с колегите Нейчо, Иван, Живко88 и Carburettor.
                            Съжалявам, че не можах да ви обърна никакво внимание, но през повечето време подтичвахме за да помогнем с нещо - я някоя кола да насочим, я да разопаковаме наградите и т.н., все пак - организатори...

                            Цвети се справи отлично и екипът й изказва благодарности!

                            По-късно ще пусна снимки и коментари към тях, а сега отивам да реанимирам, че се опекох яко...
                            Последно редактирано от м20_маниак; 16-05-09, 22:34.
                            С "Фармахим" - непобедим
                            Дизел - само дънки!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.

                              на сн. 156 елдорадо ли е колата или бъркам?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X