Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на сажди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почистване на сажди

    В апартамента на мои близки стана пожар. Хола пострада най-много, но целия апартамент е яко опушен. Има паднала мазилка от тавана. Според мена върху саждите нищо няма да "хване", вар, гипс, боя. Имате ли идея как би трябвало да се обработи. Миенето ми изглежда много тежка работа.

  • #2
    До: Почистване на сажди

    Кофти работа. Ела да видиш в блока ни стълбището.

    Митак, без шкурка в поредност 60-80-120 няма оправия.
    Или къртене до ...кокал, шпакловка наново и т.н.

    Коментар


    • #3
      До: Почистване на сажди

      Правиш като при "постна" боя. 1. Шпакла 2. после кофа с вода и гъба 3. грундираш по избор (разреден латекс примерно, или безир ама съхне бавно) и след изсъхване продължаваш. ......става и с водоструйка, ама само ако под теб са мазетата.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        До: Почистване на сажди

        На приятелката ми апартамента беше така преди 2 месеца определено е кофти момент на нас много работа ни свърши една стара прахосмукачка електролукс която смуче вода. Първо със шпакла се махт саждите после се измива яко със вода и силно миришещ препарат като единия мие другия събира с прахосмукачката водата от пода (теракот) и да знаете че наи гадното и трудно за премахване е миризмата на изгоряло.... при нас беше изгорял само един 32" телевизор шкафа под него и едно двд ама целия тристаен апартамент включително и банята бяха станали черни..... от тогава приятелката ми се научи да затваря вратите
        0-

        Коментар


        • #5
          До: Почистване на сажди

          Избягвайте миенето на тавана с вода.Вероятноста да се подкожуси и падне мазилката следсвие мокрежа е голяма.

          Коментар


          • #6
            До: Почистване на сажди

            Един колега прави романтична вечеря на свещи и заспа без да огаси свеща следоватално пожар и след това основен ремонт на апартамента.Това е най добрият начин за почистванв на сажди/ремонта/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X