Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за терен и игри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за терен и игри

    Здравейте. Аз се казвам Марио, и ми е приятно да се присъединя към този форум, жалко, че не съм го видял по-рано

    Някои от вас, които посещават сайта ArenaBG може би са ме виждали там като част от екипа. Както и да е, имам един въпрос към вас :

    С останалите пичове от Арената решихме да отидем да се попуцаме на воля, но не сме много наясно с терените и условията. Бихте ли ни препоръчали, тъй като явно сте по-навътре с тези неща, някое приятно теренче ? Най-добре да е на открито, да има добри инструктори, организация на разни видове игри (нещо от рода на Capture the Flag и други подобни).... и най-важното - да е в София или в близкия район. Чувал съм, че на Камбаните има някакви терени, търсих телефони, но на посочените в някакъв сайт каката от МТел ми каза, че телефона не съществува вече.

    Казаха ми да търся Obersturmbahnfuehrer. Не съм наясно кой кой е в този форум, но бих се радвал на всякаква помощ И ако има желаещи - винаги сме готови за още хора в името на добрата игра
    За момента сме около 20 човека, а самата игра мислим да я направим към края на този месец.

    Предварително благодаря на всички отзовали се, и се надявам темичката ми да не е нещо в разрез с правилата, прощавайте в такъв случай
    Последно редактирано от братчеда; 11-05-09, 19:49. Причина: непозволен линк

  • #2
    До: Въпрос за терен и игри

    Здравей,
    Най-често играем на един терен по пътя за Панчарево. Там има всичко което си описал и сте добре дошли. За тази неделя съм пуснал тема, ако искаш мини за да видиш как протичат игрите и евентуално да се включиш.

    В края на месец Май има много пейнтболни мероприятия и едва ли точно тогава ще се вместите, но веднага след това няма да е проблем.

    Не ми се иска да публикувам телефона на Обера понеже много хора му имат зъб във форума пиши ми на ICQ:99631399 или Skype: mitkoso за да ти го дам.
    Последно редактирано от mitkos; 10-05-09, 03:48.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за терен и игри

      Те хората са идвали точно на този терен Митак. По едно време бяха доста редовни но нещо пропадна в оргнизацията. Даже нашия Марио (не за теб Марко) е откритие от там. От техните игри го набелязахме че е способен
      Марко, спокойно може да се свържеш с нас и ще ти обясним кво е положението. Ето ти и мои координати:
      skype: patrikovbg
      или тел. 0896508014

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за терен и игри

        Вчера се получи доста добра игра като се омешаха новобранци с опитни играчи. Голямо търкаляне падна, а времето беше идеално, като валеше наоколу, но не и върху нас.

        Можем да се разберем за идващата събота, щото се оказа, че не мога да ти пратя лично съобщение, понеже си нов тук.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за терен и игри

          С останалите го решихме за 6ти Юни, събота. Нали няма проблем ?

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за терен и игри

            Първоначално публикуван от mapko Преглед на мнение
            С останалите го решихме за 6ти Юни, събота. Нали няма проблем ?
            Видях във вашия форум. Принципно няма грижи, но нека да се уточним с приближаването на датата колко народ и къде.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за терен и игри

              Много несериозна работа. Всички, които бяха много ентусиазирани да идват се отказаха един по един. Нямаме и за два отбора по десет човека народ. Явно няма да се ходи. Съжалявам, че толкова късно съобщавам, но до последно ги чаках да се активизират.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за терен и игри

                Няма страшно. Сериозността е обратно пропорционална на количеството участници.

                В неделя от 2 часа ще има малки групи и индивидуални играчи, така че заповядайте който иска.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X