Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусии за създаване на клуб "Опел Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб-Варна"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дискусии за създаване на клуб "Опел Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб-Варна"

    интересно име за клуба,може да се добави"Чеверме & барбекю опел клуб Варна"
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

  • #2
    До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
    интересно име за клуба,може да се добави"Чеверме & барбекю опел клуб Варна"
    Чак пък `чеверме`.По-скоро клуб на хора със сродни кулинарни и офроуд интереси.

    Коментар


    • #3
      До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      След като прочетох това съобщение от администратора при ровене във форума Всеки участник който е с +ПЛ има право на собствени дискусионни групи Уважаеми колеги, една от нововъведените опции в този портал позволява да бъдат удовлетворени зачестилите напоследък искания за собствени отделни дискусионни групи. Всеки който има статут на +ПЛ има възможност да си създаде няколко собствени социални групи където да определи кои други участници имат право на участие и дали групата ще бъда само с покани или общодостъпна.
      Ако са необходими повече категории моля да бъде изпратено искане за създаване.
      За да видите групите или създадете нова такава моля идете на "Общност" и след това "Социални групи"

      се замислих дали да не си направим такава група, за да не спамим подфорума на Опел, а и да си организираме барбекю-разходките по спокойно, далеч от присмехулните погледи на "безстрашните" хардаджии , та очаквам вашите коментари и предложения. Доколкото разбрах, може да се наложат ограничения, които да позволяват само определени участници да ползват групата за да не стават пренаселвания на полянките и така опасното напрашаване на месните деликатеси . Очаквам потвърждения от варненската барбекю група, като по никой начин не игнорирам колегите, които по нещастно стечение на обстоятелствата не са горди собственици на всъдехода Фронтера , т.е. всички любители на барбекю-движението са добре дошли, стига да няма прекалено много хард-залитания и да се запази хегемонията на фронтераджиите.
      ПП. за име на групата предлагам на обсъждане "Барбекю-Оффроуд Клуб Варна", за да е видно, че мръвкопеченето и релаксирането сред природата е с приоритет пред оффроуда

      Коментар


      • #4
        До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Хм, абе и аз я видях тая опция, ама си мисля , че ако създадем такава скрита група, няма да е хубаво! Ще загубим бъдещи членове! Сега във Опел раздела много хора са съпричастни на нашите изяви- само за справка си спомни на последното събиране , че Фронтерите бяхме малцинство на фона на останалата агитка! Жалко , че не останаха за скарата!
        Дали спамим Опел раздела не знам, да кажат Модераторите! Мисля , че допринасяме за повече колорит и трябва да си останем там!
        Евентуално да сменим името на темата- " Опел Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб-Варна" !
        Лично аз така си мисля, Виждате , че и там ни намират хората!
        Имам идея за клубен аватар, но ще ни трябва художник да изкусури картинката!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #5
          До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
          ....Имам идея за клубен аватар, но ще ни трябва художник да изкусури картинката!
          Сина ми рисува какви ли не глупости....давай я тая картинка. А и дискусионната група може да е напълно отворена, просто май не се модерира.....напоследък все повече се дразня от навика на модовете да спамят всяка тема още докато я пуснеш, т.е. веднага изказват компетентно мнение, трият постове и тем подобни. Не говоря за нашия раздел Опел, а по принцип. Обмислете варианта с групата, или да направим отделна тема за барбекю клуба

          Коментар


          • #6
            До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            А очередително събрание
            Jeep Гранд Чероки 3.1

            Коментар


            • #7
              До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Дайте предложения за събрание в неделя
              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

              Коментар


              • #8
                До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Аз съм отскоро в групата , но още от първия ден ми допаднаха и хората и идеите им , така че подкрепям с две ръце общото решение на членовете, за да има по чести барбекю-срещи и както казва колегата bodo мръвкопечене и най вече релаксация сред природата.Какво му трябва на човек много приятели,една ФРОНТЕРА и шепа дървени въглища.

                Коментар


                • #9
                  До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                  Дайте предложения за събрание в неделя
                  За съжаление, тази неделя не мога....в събота съм дежурен и ще съм уморен и кисел. Другата може би....или остава уговорката за 24 май, някой беше споменал за събор на некво село....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Идеята за клуба се развива доста бързо,но според мен няма да стане с едно събиране.И все пак имам усещането,че в най-скоро време няма да ни стига едно барбекю.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Ще ги направим две стига да има съмишленици и да е в разумните решения.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дискусии за създаване на клуб "Опел Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб-Варна"

                        И все пак аз искам клуба да остане отворен за повече хора, т.е. да не сме само маниаците с Фронтерите.....много нормални хора обичат разходките сред природата през уикендите, а барбекю всеки може да си купи...., аз вече оглеждам цените по магазините....Що се отнася до разходките, ще си останат "софт", защото това са ни всекидневните коли, с тях ходим на работа и на кафе.....някои хора (като мен например), колкото и да е странно, не могат да си позволят по два-три автомобила все още.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дискусии за създаване на клуб "Опел Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб-Варна"

                          Определено съм за отворено общество, няма какво толкова тайно и скришно да правим на сбирките или обсъжданията! Писнало ми е от клубове и групички само за богопомазани! При нас могат да бъдат всички които обичат пържолите , но да знаят, че от време на време дерем и боята по колите си!!!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • #14
                            До: Дискусии за създаване на клуб "Опел Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб-Варна"

                            Най-после намерих къде са ни прехвърлили,но продължавам да си мисля,че ни забутаха темата в трета глуха.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Дискусии за създаване на клуб "Опел Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб-Варна"

                              Първоначално публикуван от kiki45 Преглед на мнение
                              Най-после намерих къде са ни прехвърлили,но продължавам да си мисля,че ни забутаха темата в трета глуха.
                              Не е забутана, просто я преместиха и то с линк....съвсем коректно. Предложението ми беше да си направим собствена дискусионна група, където да си обсъждаме на спокойствие, без височайша намеса, ама.....нещо се разводни темата. На барбекю-събиране ще го пообсъдим...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X