Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква е разликата между Toyota 4Runner и Land Cruiser?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква е разликата между Toyota 4Runner и Land Cruiser?

    Колеги,защо е толкова голяма разликата между двете тоиоти?Гледам години,пари1?1?1?
    SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

  • #2
    едното си е джип, другото СУВ...
    всяко с предимствата си...

    на теб какво ти трябва?
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      ...

      Проблема е че и аз не знам какво точно,ама и не знам какво разбираш под СУВ?Ако не се лъжа -пишеше блокажи,а?Искам отвътре да е като Фронтера 95-6г салон,ама да си е като джип,тук никои маи не кара Опел
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #4
        ...

        http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...181&f1=details
        ето това имам вредвид,4е си има и блокажи,а доколкото знам сув-овете са така наречените във форума паркетници,или греша?!?
        SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

        Коментар


        • #5
          а, има опелисти!
          че то всеки 4-ти 4х4 е фронтера в края на краищата...
          ама повечето ги е срам да си признаят, та разни разбирачи да не им се смеят

          Зависи кой ЛК и кой 4-рънър гледаш...
          ако искаш да е като опел отвътре /че и по добре /, трябва да си вземеш 90-ка...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Щом почваш да го избираш от плюшените седалки, най-вероятно ти трябва диван и нови батерии за дистанционното на телевизора.
            Фронтерата не е опел ами Исузу.
            "Блокировка" значи нещо като "ракия". Има и такава и онакава. Сега някви подобия на блокировки имат и скъпите леки коли, утре ще имат и такситата. В случая Форрънер те значат само още един куп кинти след всяка канавка. Вискомуфите се самоопичат от нищо.

            Коментар


            • #7
              А на Ланд Крузера след коя година му махат блокажа и му слагат торшън.

              Коментар


              • #8
                .....

                зна'и да разбирам ли че 4RUNNER НЕ Е С РЕСИОРИ И НЯМА РАМА,ТАКА ЛИ?А тези така наречени блокажи дето много се трошат автоматични ли са или от вътре се пускат, не разбрах защо е толкова евтин този "SUV"
                SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                Коментар


                • #9
                  ....

                  Стефане,казваш че Фронтерата е Исузу,добре съгласен съм,и аз така съм чул,ама това значи ли че е толкова здрав?
                  SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                  Коментар


                  • #10
                    Не, по същество тя е спокойна семейна кола. Има непрекъснати и много проблеми със задния диференциал и трапеца отпред. Освен това има няколко модификации, които се различават непренебрежимо, основно по двигателя. Би трябвало да я купиш евтино щото през годините ще има да и сипваш много пари. Без екстремизъм. Него не го може.
                    Е тя е класически СУВ) Нещо малко може, повече не бива нито да искаш нито да очакваш.
                    Не съм сигурен, ама май имаше някъде линк към един много голям обзор за нея, май от Кирасира. Виж в архивите, на времето много я бяхме ръфали. Един или два пъти.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: .....

                      Първоначално публикуван от BOBI_27M
                      зна'и да разбирам ли че 4RUNNER НЕ Е С РЕСИОРИ И НЯМА РАМА,ТАКА ЛИ?А тези така наречени блокажи дето много се трошат автоматични ли са или от вътре се пускат, не разбрах защо е толкова евтин този "SUV"
                      старите рънъри /с 2 врати/ са си с цели мостове и на ресьори... по-новите от 91г /май/ отпред са с разрязан мост, но това далеч не значи, че са трошливи
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        ....

                        Тедо.някои писа за блокажите и краините предавки доколкото разбрах че се трошали много...Добре де,с две думи заслужава ли си такав джип?
                        SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                        Коментар


                        • #13
                          Ми потърси де. Нали затова форума има архиви. На мене ми е трудно((

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Стефан
                            ... май имаше някъде линк към един много голям обзор за нея, май от Кирасира. Виж в архивите, на времето много я бяхме ръфали. Един или два пъти.
                            Всичко от портала за Фронтера, може да се намери тук:
                            Автомобили 4х4 - систематизирано/ ФРОНТЕРА

                            Статията на Кирасира е тук:
                            Opel Frontera на старо - заслужава ли си?

                            Коментар


                            • #15
                              Re: ....

                              Първоначално публикуван от BOBI_27M
                              Добре де,с две думи заслужава ли си такав джип?
                              Ами това е страшно относително бе, човек. Ако те интересува такова возило - намери, огледай, повози се и тогава решавай за себе си дали си заслужава.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X