Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Фероза. Предложения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Гуми за Фероза. Предложения?

    Ами гумаджията не можа да ми изрови оригинала (Геоландар) , но изрови "Marix" (Marangoni). Mодела се казва "Пума". Пак са регенерат... Абе една камара еквиваленти на кобрите изрових напоследък, но Малатеста са ми най-скъпи...
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #32
      До: Гуми за Фероза. Предложения?

      Малатеста не са добри в момента. Не знам поради каква причина, но качеството им падна. Вече от много хора го чувам. Опитай INSA TURBO или Fedima - по-добри са като качество. Marix-а сигурно също не са лоши. Като си взех ферозата, беше с такива, но зимни. Балансираха се перфектно, макат че бяха на незнайни години. Нямаше и следи от дефекти.

      Просто доста хора се оплакват от Malatesta. Имай го в предвид. Доста гумаджии също ми споменават че трудно се поддават на баланс.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        До: Гуми за Фероза. Предложения?

        Отказах се от тях още като ми обадиха някакви ненормални цени. Ziarelli ми излизат на 75 евро , а и Мarix толкова... Малатеста ми искаха 109...
        Ziarelli трябва да ги поръчвам и да ги плащам по банков път , а от Марикса има в склада директно ...
        Мразя да се занимавам он лайн и по банки , предпочитам в брой и веднага
        Инса и Федима тук няма , а иначе нямам нищо против тях...
        А между другото очите ли ме лъжат , или блокчетата на грайфера на Инсата ми се струват по-дребни от на Малатеста например...
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #34
          До: Гуми за Фероза. Предложения?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Мисълта ми беше друга - много, ама много са дървени. И много бързо се опичат. От което следва и ниско сцепление. Даже със зимни да караш лятото, пак не държат. Бавно се изтъркват, обаче малко повече газ, и задницата ти ходи накъдето си иска.

          LASSA-та са по-добри и на, и извън пътя, и като цена. И пасват екстра на ферозата - държи се много добре с тях, включително на магистрала със 130. За дълбока кал и хлъзгава лигава трева не стават, ама за там си има други, дето пък за асфалт не стават, но въпреки това са много по-добре от куп други, даже и в калта.

          Понеже пита само за размер, затова и не ти препоръчах нещо конкретно като марка. Иначе, специално за фероза, горещо препоръчвам LASSA-та, стига да не е целта супер кални хулигански изпълнения.
          Да мерси разбрах те. За сега ще карам с тези, а за зимата ще търся нещо със едра и раздалечена шарка.

          Коментар


          • #35
            До: Гуми за Фероза. Предложения?

            Преди 2 седмици бях в Гърция и ми предложиха Федима 225/75/15 по 75 евро за гума,бая им се почудих ,но накрая не ги взех и май ще съжалявам.Като гледам обаче цените на Инса турбо са същите и шарките им са същите,така че сега се замислям за един комплект .Друг вариант който според мен си заслужава е:
            HTML Код:
            http://www.camskill.co.uk/products.php?plid=m26b0s95p12008
            ,a и си е истинска гума!

            Коментар


            • #36
              До: Гуми за Фероза. Предложения?

              За FEDIMA-та наистина трябва да съжаляваш.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                До: Гуми за Фероза. Предложения?

                Колеги внимавайте с агресивните гуми !!!! От доста време съм с Малатеста Кайман 235/70/15 и съм за втори път със счупен преден диферинциал.Направо пада кардана к-т с пиньона
                Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                тел. 0898327627
                Радослав

                Коментар


                • #38
                  До: Гуми за Фероза. Предложения?

                  Спарки дай мнение за KUMHO

                  Коментар


                  • #39
                    До: Гуми за Фероза. Предложения?

                    Първоначално публикуван от nikolai6868 Преглед на мнение
                    Спарки дай мнение за KUMHO
                    Нямам такова. Не съм карал. Но съм чувал че са прилични и в калта, и на асфалт. Това ако става въпрос за калната им шарка.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Гуми за Фероза. Предложения?

                      Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                      Колеги внимавайте с агресивните гуми !!!! От доста време съм с Малатеста Кайман 235/70/15 и съм за втори път със счупен преден диферинциал.Направо пада кардана к-т с пиньона
                      А какво се чупи? Лагерите на пиньона?
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Гуми за Фероза. Предложения?

                        Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                        Колеги внимавайте с агресивните гуми !!!! От доста време съм с Малатеста Кайман 235/70/15 и съм за втори път със счупен преден диферинциал.Направо пада кардана к-т с пиньона

                        Е, Кайманите са си бая агресивни... Да не кажа най-агресивните.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Гуми за Фероза. Предложения?

                          Е, то си е и до стил на каране, все пак. То няма джипка, дето да е невъзможно да се строши.

                          Ама ми е интересно какво точно се троши. Дано колегата по-скоро сподели.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Гуми за Фероза. Предложения?

                            Ами според мен гумите трябва да могат и да избуксуват понякога.
                            За да се компенсира моментното "набуегане" на полуоси и т. н.
                            Иначе ...трошене.
                            Та затова не съм фен на крайно агресивните "шарки" , колкото и да повишават проходимостта...
                            А ,иначе си прав ...
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Гуми за Фероза. Предложения?

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Е, то си е и до стил на каране, все пак. То няма джипка, дето да е невъзможно да се строши.

                              Ама ми е интересно какво точно се троши. Дано колегата по-скоро сподели.
                              Не издържа корпуса на дифа, най слабо място е при лагерите на пиньона и 2-та дифа се пръснаха там.Чува се трясък и кардана с половината диф на земята.Това и 2-та пъти ми се случва при изкачване на стръмно дере.Иси мисля на следващия да му правя някакво усилване.Корона пиньон и лагери са здрави!И ми се струва че и LSD-ТО ми помага малко за трошенето
                              Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                              тел. 0898327627
                              Радослав

                              Коментар


                              • #45
                                До: Гуми за Фероза. Предложения?

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Ами според мен гумите трябва да могат и да избуксуват понякога.
                                За да се компенсира моментното "набуегане" на полуоси и т. н.
                                Иначе ...трошене.
                                Та затова не съм фен на крайно агресивните "шарки" , колкото и да повишават проходимостта...
                                А ,иначе си прав ...
                                Да де, ама не чух да се трошат полуоски и карета, а по дефиниция те са слабата част там. Пишеше че падал пиньона, барабар с кардана. Въпроса е защо пада пиньона? Защото се троши самия той, или се троши лагера/ите му, или нещо друго? След трошенето пиньона и короната остават ли здрави?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X