Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

    Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
    ...и да ви остави по едни гУеееееееееееми рошави гуми
    Благодаря, колега! С блокаж да ти се връща
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #77
      От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

      Весела Коледа и от мен, на Всички Дайхатсу-Роки фенове. Много здраве и късмет !

      Коментар


      • #78
        От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

        За блокажите разчитаме на теб, господин инженер.
        Честита Коледа, Росене!
        Честита Коледа на всички колеги, фенове на Дайхатцу!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #79
          От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

          Весела Кполеда и щастлива нова година! Много да каляме джипките и много да ни радват.
          Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
          Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

          Коментар


          • #80
            От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

            Весела Коледа и Честита Нова Година от мен. Дай боже и безпроблемно каране на джипките!!!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3291011f456e1f8c1f8ca83193380e44_920x0.jpg
Прегледи:1
Размер:46.6 КБ
ID:5437287
            Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

            Коментар


            • #81
              От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

              Весело посрещане на новата година на всички ФЕРОЗАДЖИИ и ОФРОУДЪРИ ,нека новата година ви донесе много здраве, късмет и безавариййни километри.
              0896 396 700 Димчо Костов.

              Коментар


              • #82
                От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                Първоначално публикуван от ilianpian Преглед на мнение
                Предстои ми ремонт на раздатка на териос някой нещо да сподели че работата май ще загрубее,проверих лагерите само са 250 лв !
                Бих те посъветвал да си намериш друга раздатка втора употреба,ще си спестиш много мъки и пари.Най-вероятно старата няма да успееш да я ремонтираш и само ще се набуташ за лагери.Казвам ти го поради моя личен опит със скоростната кутия на фероза.

                Коментар


                • #83
                  От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                  Здравейте,колеги и честита нова година.Бях писал че ще правя ремонт на раздатка и ето какво ми се случи,отвориха ми раздатката и я затвориха всичко здраво, оказа се че диференциалите ми са с различни предавателни числа преден 7/39 заден диференциал 7/44,така съм си купил джипката смених задния диференциал с 7/39 и сега всичко е супер но се набутах за цял заден мост и сега си имам 7/44 заден диференциал за териос.Какви невежи хора имало по сервизите.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                    Ти бъди спокоен за невежите хора в сервизите , те както са си невежи така са си сложили паричките в джобчето ,че сигурно и за още питат.Та направи си извода кой е умен и кой прос кат гъбено семе
                    >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                    Защото така ми харесва...
                    Телефон: НЯМАМ
                    Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                    Коментар


                    • #85
                      От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                      Честита нова година на всички фенове на малкото братче на Тойотата!
                      Днеска направих сефтето на новата работна година с моя трактор.
                      Нема такова железо на колела.
                      Спукан радиатор, течаща водна помпа, изкъртих му предната броня, барабар с булбара в един бряг, скъсах кабеляците на мигачите.
                      Скъсах и двата маншона на каретата (за кой ли път...)
                      Добро начало. Не трябва да отвиква.
                      И ремаркенце потегли няколко курса в калта, натоварено със строителни отпадъци и с блокирали от кал колела.

                      ПП: Бронята съм я привръзАл с телчица.
                      Ще чака викенда, за нови планки


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0026.jpg
Прегледи:1
Размер:158.4 КБ
ID:5440289

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0025.jpg
Прегледи:1
Размер:167.9 КБ
ID:5440288

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0027.jpg
Прегледи:1
Размер:195.4 КБ
ID:5440290

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0028.jpg
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:5440291

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0029.jpg
Прегледи:1
Размер:189.6 КБ
ID:5440292

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0030.jpg
Прегледи:1
Размер:169.3 КБ
ID:5440293

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0031.jpg
Прегледи:1
Размер:180.4 КБ
ID:5440294
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                        Добро начало, и Честита Нова Година, много ама много здраве и безгрижни дни, другото е хоби. На всички!
                        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                        Коментар


                        • #87
                          От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                          колега, пиши моля доволен ли си от как имаш този инжекцион на териоса. аз обмислям да последвам твоя ход та приемам мнения и опит с голяма благодарност.

                          Коментар


                          • #88
                            От: До: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                            Моят Териус е 2005 г. Вече 3 пъти ми се случва така че след каране на черен път с включен блокаж , след като го изключа се чува едно тракане на метали и със скороста се увеличава. Мисля че не се е изключил напълно блокажа но не мога да разбера. Пробвам с включване и изключване на бутона и включване на задна скорост но пак не става и накрая изчезва и се оправя . На някои случвало ли му се е това с Териуса ???

                            Коментар


                            • #89
                              От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                              Също така искам да попитам за най - честите дефекти или слабости на Дайхатсу Териус . Моят е модел 2005 год. Защото един майстор ме зарибява нещо че лагерите на скоростната кутия трябвало да се сменят на всеки 50 000 км. защото се потрошавали после и ставало страшно ... Но в днешно време всеки гледа да лъже така че не вярвам лесно . Благодаря. Пишете ако знаете какви са най - честите дефекти при Дайхатсу Териус...

                              Коментар


                              • #90
                                От: Фенове на DAIHATSU - добре дошли в клуба на любимата марка!

                                Здравейте колеги имам един въпрос имам териос имам и задрав заден диференциал 7/37 за някакво предполагам даихатсу смъкнат от моя териос обаче , за тероиос няма такъв с такова предавателно число вазможно ли е дифа да е от фероза?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X