Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на купе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на купе

    Здравейте имам "батко" самурай и се мъча да го позакърпя. Лошото е, че когато го започнах се оказа че купето е 3-4 пластово -кит, ламарина, кит, ламарина да се чудиш какво да оставиш и къде да лепиш! Бях чувал,че на шаси от витара са слагали купе от голф-2-ка, някой да има идеи дали подобно нещо може да се случи и на самурая?!

  • #2
    До: смяна на купе

    намери си читаво купе ,не струва много ,и не се занимавай с глупости,това творение zukvw как мислиш да го регистрираш@

    Коментар


    • #3
      До: смяна на купе

      Колега, и аз съм на това дередже. Няма кърпене... почне ли да гние, спасение няма. Изпуснал съм момента (баща ми е виновен де) и купе вече - НЯМА. След месец, два ще почвам смяна на купето. Просто съм го решил. Тамън ще е като реставрация, ще мога да оправя другите неща и така. Кураж ми даде нашияТ колега - iiiopo !!! Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

      Дай една две снимки да го видим твойто "старче" колко е измършавял. Моя.... срам ме е да ти го покажа. ...цък... И това е преди зимата, сега е още по "олекотен".

      Коментар


      • #4
        До: смяна на купе

        Първоначално публикуван от brata_pit Преглед на мнение
        Здравейте имам "батко" самурай и се мъча да го позакърпя. Лошото е, че когато го започнах се оказа че купето е 3-4 пластово -кит, ламарина, кит, ламарина да се чудиш какво да оставиш и къде да лепиш!
        Ето ти архивни1 2 3 4 снимки "Брате" кое как се прави
        Бавно, полека и става.
        И изходната база 0 1 2 3 докато се получи това
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X