Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Контактен спрей?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Контактен спрей?

    Здравейте!Някои може ли да ми каже какъв е този спрей и от къде да го взема?Чух че се пръскат с него контактите(там където се щракват примерно електрониката и другите ел.инсталаций)Благодаря предварително.

  • #2
    До: Контактен спрей?

    Здрасти Емиле, аз моя съм го взел от Практикер в Пловдив. На картинката има снимка на жици със буксички за да се ориентираш по добре понеже има много видове спрейове.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      До: Контактен спрей?

      Ползвал съм контактен спрей/има нарисуван еквилайзер-холандски на CFS/,но съм по-доволен от WD-40.Има го навсякъде,по-бърз ефект и по-широк спектър на употреба.Освен окиси при ел. елементи,работи успешно при нагари,раздвижване на ръждясали резби и т.н.
      ...до качествено почистване на личното оръжие след прострелки,дори един път забравено и 10 дневен спечен нагар в цевта.
      Ценово са кантар,има и големи разфасовки в "Бриколаж"-а и "Практикер",ако ще се ползва често.

      Коментар


      • #4
        До: Контактен спрей?

        Нещо не сте разбрали. Човека пита за спрей с който да наръси себе си и да стане по контактна личност .
        Сега сериозно, ако изобщо мога да съм сериозен по тоя въпрос: Такъв спрей, единственото място на което го няма е аптеката. Но ако имаш рецепта от личния лекар, може и от там да го извадят.

        Коментар


        • #5
          До: Контактен спрей?

          Жоро е прав, такъв спрей само в аптеката няма - май!
          Проблема е че дори и да пръскаш с тази спрей фаида няма, пак клеясва и къса проводимоста. WD-то е 10 пъти по добро от контактния спрей, пък и го ползваш за още 100 неща. Но и то не предпазва от клея, затова сега съм намислил друго. Чух че има бяла грез на спрей при Ники (АНТИМ), и мисля да я пробвам нея. Ще пръскам вътре в буксите и след това надявам. Мисля че така ще спрат да влизат боклуци и вода която да води до лоша проводимост

          Коментар


          • #6
            До: Контактен спрей?

            аз лично след като ги изчистя хубаво буксите с контактен щпрей ги наплесквам хубаво с бяла водоустойчива грес и в 99% от случайте нямам грижа после да не говорим че и се ракопчават много лесно ако ти се наложи
            Николай Гогов 0898676912

            НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

            Коментар


            • #7
              До: Контактен спрей?

              На MAXIMA греста също е "Water prof" и съм много доволен от нея. Струва 20лв. и мажа и смазвам почети всичко. Ако не я отмия с пароструйката не мърда. Мисля сега и буксите да ги намажа с нея.

              Коментар


              • #8
                До: Контактен спрей?

                Къде мога да намеря тази бяла водоустойчева грес?
                Последно редактирано от Desislav Cekov; 07-05-09, 16:00.

                Коментар


                • #9
                  До: Контактен спрей?

                  Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                  Жоро е прав, такъв спрей само в аптеката няма - май!
                  .... Чух че има бяла грез на спрей при Ники (АНТИМ), и мисля да я пробвам нея...
                  Пише къде

                  Коментар


                  • #10
                    До: Контактен спрей?

                    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                    Къде мога да намеря тази бяла водоустойчева грес?
                    Има и в магазина на Goblin в Княжево, но не е бяла но пак е водоустойчива. Аз с нея ще мажа буксите.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Контактен спрей?

                      аз ползвам те това
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X