Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

    Здравейте, темата е малко стара но да споделя моите впечатления и въпроси.Сложих такива гуми БФ Гудрич ол терейн на Ланд роувър Фриландер - проходимостта му на кал и сняг се подобри значително(доколкото може да се говори и очаква такава от този модел), продадох го на мой приятел след около 25000км с тези гуми(почти не бяха мръднали) и той направи още около 30000 до сега - общо 55000км и се очертава да изкарат поне още 20000.Използва се предимно по асвалт, лек офроуд по чакълирани и черни пътища и в сняг когато има.Като цяло много добри впечатления особено на сняг - дотук всичко добре.След роувъра си купих Исузу трупър 2001 къса база и понеже бях много доволен му сложих същия модел гуми - 285/75/16 - събраха се с леко натягане на торсионите отпред и 7см лифт отзад.Това което ми направи впечатление при тези гуми е че надписите BF GOODRICH и ALL TERRAIN не бяха бели както обикновено са а само релефни но с цвета на гумата.Като цяло добри впечатления, струва ми се че пързалят малко повече на сняг от предишните но общо взето добре.Сега гумите са на 15000км, половината от които са по черни пътища(чакъл) и забелщзвам че грайферите им започват да се чупят и липсват парченца от тях.Не мисля че е от пребуксуване, по скоро изглежда като уморен материал - разпада се.И двата комплекта гуми са купени от известна фирма, продават и по интернет(намират се в Пловдив до панаира) но имам съмнения че втория комплект може да е менте - разликата в качеството е осезателна.Вторият комплект гуми е ДОТ 2014(средата) и го купих началото на 2016, въпросът ми е може ли да се каже че са ментета след като надписите им не са бели и има ли начин да се определи по гумата къде е произведена.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X