Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Обади се на приятел (с УАЗ-ка)
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      не познавам никой с уазка а по принцип като затъна колко трябва да ги изпусна гумите става вапрос за пясък

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от hummer
        по принцип като затъна колко трябва да ги изпусна гумите става вапрос за пясък
        Ми то май хората препоръчват за каране по пясък да си поизпуснеш гумите ПРЕДИ да си затънал
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Yordan Kolev
          Точно за този модел съм чувал, че за нищо не става и съм склонен да вярвам, а не да проверявам. Най добре се ориентирай към нещо друго.
          Напротив ! Според много авторитетни издания и хора пробвали тези и други гуми в същия клас / all terain / това са НАЙ-ДОБРИТЕ такива Все пак това не са гуми само за кал

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от quadra
            Това е най-добрата АТ гума на пазара. За пътя е ОК, през зимата е сравнително добра отчитайки факта че е АТ гума все пак. Според руснаците на които може да им се има вяра за кални коловози е почти толкова добра колкото най-лошите МТ гуми т.е. направо си е перфектна...

            Ако ви трябва гума за ежедневна екплоатация и от време на време офроуд това е най-правилната възможна...

            И въобще от гамата на BFGoodrich това е най-добрия избор. Само не си купувайте МТ гумата на BFGoodrich която пък е най-лошия избор който можете да направите...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              Тедо, какви точно препоръчваш - не се вижда точно на снимката.
              Между впрочем след проучване се бях спрял точно на гудрич А/Т.
              Не зная какво не им е добро - на сняг ли ги няма, на мокро ли, бързо се износват ли... или какво. Смятам с тях да карам и лятото, така че са ми нужни "универсални" гуми.
              Във форума са обсъждани основно кални гуми. Вярно, че форума е офроуд, но няма друг в БГ за джипки.
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #22
                Правилно си се ориентирал

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от chris_vicom
                  Във форума са обсъждани основно кални гуми. Вярно, че форума е офроуд, но няма друг в БГ за джипки.
                  Да, и аз ще ги сменям с такива, каквито искаш и ти. Обаче избора в моя град е повече от беден. Тук има хора, които се занимават с това, дали няма да дадат някакви оферти?!

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от chris_vicom
                    Тедо, какви точно препоръчваш - не се вижда точно на снимката.
                    Между впрочем след проучване се бях спрял точно на гудрич А/Т.
                    Не зная какво не им е добро - на сняг ли ги няма, на мокро ли, бързо се износват ли... или какво. Смятам с тях да карам и лятото, така че са ми нужни "универсални" гуми.
                    Във форума са обсъждани основно кални гуми. Вярно, че форума е офроуд, но няма друг в БГ за джипки.
                    вземи си Гудрич Ат...
                    Последно редактирано от GOLDY-Владиан Христов; 27-01-09, 18:39.
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                      Първоначално публикуван от hummer
                      някой може ли да каже нещо за тези гуми някой карал ли е с такива някакви впечетления
                      аз съм карал такива на 2 тръка, доволен съм от тях, тихи на асфалт, дотатъчно идиотоустойчиви извън асфалта, добри за камъни, скали и смесен терен, но недотам добри за кал - не се самопочистват и лесно се напълват, особено при гъста кал. зависи за какво ти трябват. доста хора я предпочитат.
                      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от hummer
                        а доволен ли си за сняг стават ли и малко за извън пътя
                        Стават :
                        1.За асвалт-перфектни
                        2.За извън пътя
                        3.За неутъпкан сняг-перфектни
                        4.За всеки ден
                        5.За пясъчен терен
                        Не стават:
                        1.За трева,не можеш да тръгнеш по мокра трева
                        2.За много кал,задръстват се и стават като галоши
                        С две думи 5-2
                        Нека пишат само тези които са ги карали поне 20 000-30 000 км.

                        Коментар


                        • #27
                          Привет, бандата!
                          Карам с такива гуми
                          втора година.Джиткам
                          ги всесезонно.Сложих
                          ганц ной, като съм им
                          врътнал около 50к.
                          Зам мен са най-доброто
                          при смесено каране по
                          различни настилки и при
                          различни температури.
                          Е, разбира се, като всич-
                          ко "универсално" и тук
                          е компромис между жела-
                          ното и реалността, но ако
                          не сменяте гуми при всяка
                          промяна на настилката, то
                          това са вашите гуми.

                          п.с. Някъде по-горе че-
                          тох мнение, че не работят
                          добре на трева.Категорично
                          не съм съгласен.При вклю-
                          чен преден мост и дозиране
                          на газта джипката стои като
                          залепена и преодолява много
                          сериозни наклони без всякак-
                          ва пробуксовка.
                          Да живей куманизъма!

                          Коментар


                          • #28
                            аз карам с такива и не съм ги сменял от миналото лято..само на лед не се държат много добре но в КАЛ и мокра трева на стръмно са супер на 1.5 атм. а зимата се качват и по пистата макар и да са доста широки ама много се износват от стълбища
                            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                            Коментар


                            • #29
                              Специално за моя "приятел" Балканджията и Трол за да не пише кой каквото му дойде само и само да е във форума имам следното предложение.Ще ви поема всички разходи до моето трасе много малко трева-мокра и много голям наклон с кал,и тръгвате с А/Т с каквото налягане желаете.Ако не минете единия ми купува предни ,а другия задни от същите,размера ще го уточним.Пък ако не минете аз ви купувам и на двамата.На всичко от горе и черпявката и лова ще е от мен.

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от inko
                                много малко трева-мокра и много голям наклон с кал
                                Ама това "много малко" трева дали не означава, че твоят терен е на практика просто кал?
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X