Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Зимен тест на BFG AT 33" с Грандът на Пепи и 4 литра ВиЕйт под капака:
    тц, с редови шестаци сме.... като се включи и Дидо с V8 в нашата групичка на BFG АТ, ще видим разликата

    иначе Пепи е твърд последовател на Соти: където не може с газ, се минава с цЕлата газ
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #62
      До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Аз ще си позволя да отговоря вместо него.Каквато и да е чисто зимна гума,се представя ЗЛЕ на дебел не утъпкан сняг(който се доближава най-близко до пясъка)
      това определено е полезно мнение ..

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Абе човек какъв офф с тия магистрални гуми? Може и да съм малко остър ама аман от коментари нямащи нищо общо с темата или насоката на форума сменил си две гуми които не стават и грам извън пътя и пишеш тук ами ако някой ти повяра както ти си вярваш. Помоли някой да ти даде да покараш кола оута с БФГ и после пиши да видим с какви впеатления ще си.
      Яворе върни малко газта. По-горе написах че искам мнение и не съм давал такова никъде. За избори ми на тази гума си имам причини и тн. В крайна сметка има хора като мен на които всяко трасе на което му липсва асфалт е Офф. Говорим за стигане с колата до някой водоем, "лека разходка" или по-затънтена хижа. Ако такива Light потребители не се толерират тука...ми напишете някъде че форума е само за "Спорта" и ако потребителя не си топи колата до главините в кал и сняг, да не пише тука.
      Мойта каруца я взех с някакви BFG но предните бяха прецакани зверски и не намерих други. Трябва да имам още две някъде в мазето и ако на някой му трябват за резервни ще му ги дам, но мисля че и те са някви по шосейни.
      Понеже преди 3-4 дена търсих такива BFG и се оказа че липсват по складовите бази, някой ще каже ли от къде могат да се набавят 4 бр. Не са за мене а за другарчето ...

      Коментар


      • #63
        До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        тц, с редови шестаци сме.... като се включи и Дидо с V8 в нашата групичка на BFG АТ, ще видим разликата

        иначе Пепи е твърд последовател на Соти: където не може с газ, се минава с цЕлата газ
        Мда, вярно...

        Коментар


        • #64
          До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

          Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
          .. В крайна сметка има хора като мен на които всяко трасе на което му липсва асфалт е Офф ...
          Ама това не е причина да обявяваш гуми като въпросния Дънлоп за "Офф", защото те просто са си "Он" от всякъде. И сравняването им с АТ гума, за каквато е темата, просто не е коректно.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #65
            До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

            Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
            това определено е полезно мнение ..


            Яворе върни малко газта. По-горе написах че искам мнение и не съм давал такова никъде. За избори ми на тази гума си имам причини и тн. В крайна сметка има хора като мен на които всяко трасе на което му липсва асфалт е Офф. Говорим за стигане с колата до някой водоем, "лека разходка" или по-затънтена хижа. Ако такива Light потребители не се толерират тука...ми напишете някъде че форума е само за "Спорта" и ако потребителя не си топи колата до главините в кал и сняг, да не пише тука.
            Мойта каруца я взех с някакви BFG но предните бяха прецакани зверски и не намерих други. Трябва да имам още две някъде в мазето и ако на някой му трябват за резервни ще му ги дам, но мисля че и те са някви по шосейни.
            Понеже преди 3-4 дена търсих такива BFG и се оказа че липсват по складовите бази, някой ще каже ли от къде могат да се набавят 4 бр. Не са за мене а за другарчето ...
            Нищо лично към теб, виж как се казва темата разискваме тук само БФГ. Дразня се защото всички теми се разводняват и като общо полезната информация се размива и трудно се извлича после. Като ти е интересно дали са ти хубави гумите пусни нова тема за тях, събери сравнителни тестове от нета, провери къде колко струват, все полезни неща за форума. Дано да си ме разбрал правилно и не ми се сърдиш.

            Коментар


            • #66
              До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

              И Чавдар и Явор са извънредно прави.
              Няма нищо лошо да си light офроудър, тук не си ги мерим по хардаджийство, или поне така се надявам и мисля, но наистина темите се разводняват. Трябваше ли 5 човека да пишем, че Дънлоп Грандтрек едикойси си е чисто асвалтова зимна гума, нямаща нищо общо с офроуда. И сега дефакто тази дискусия ще я преместя в нова тема...

              Коментар


              • #67
                До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                Извенявам се, че спамя темата, но ето лин към нещо което може да бъде полезно:
                http://www.offroaders.com/tech/AT-MT-Tires/index.html
                Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                Коментар


                • #68
                  До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                  не се сърдя разбира се и приключих с писането овреме. Даже се извиних предварително. Аз също мразя разводняването на темите. Хората ми отговориха подобаващо и миродавно, да не се завирам в дълбокото с тия "сликове". Иначе и аз искам Гудрич, ама нямаааа ще чакаме следващата партида. А иначе от сравнителни тестове в нета, главата ме зоболява. Тука е по лесно някой да ти каже, това ДА, това Не, пък и е тествано на живо, не на картинка
                  Айде със здраве на всички.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                    Аз карам такива гуми от една година и съм много доволен от тях,карал съм ги на всякакъв терен.Дори няма да забравя един колега ми каза,купил си си перфектни гуми за асвалт,а след време на едно място в гората ми вика е качи се повече от мен защото си с перфектнна зимна гума.За мен тази гума е перфектна

                    Коментар


                    • #70
                      До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                      Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
                      ... За мен тази гума е перфектна
                      Само не забравяй за Закона за липсата на пълно щастие ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Само не забравяй за Закона за липсата на пълно щастие ...
                        И че под снега много често има кал.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Само не забравяй за Закона за липсата на пълно щастие ...
                          А срещал съм го.Добре че е лебедката.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Още една демострация на БФ Гудрич, този път на росна трева.
                            УАЗ-а е с някакви за офроуд, Руски.
                            Ако имаше кал, щяхме да си стоим там до Май месец.

                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...P/UAZiJEEP.wmv
                            Пламене,това на клипа е изключително некоректно сравнениеСтига само да чуеш звука на двата джипа и ти става ясно че или УАЗ-а няма душица да катери,или водача му не знае как ставаКарах 1 месец BFG AT/Явор ми ги изпрати/ и си имам лични наблюдения.Перфектни за асфалт,тихи,таралясника вози мееекичко.И до тук.С риск да бъда оплют,но тези гуми за хард офф не стават.Случи се че останах само на задно и на една росна тревица,с едни мижави наклончета си боксувах до безкрайност.За майтап Миро с едни мижави кобри само на задно си обикаляше около мен,даже и ме подръпваше в необходимите моментиЗа на сняг предполагам че ще са много добри ,но не издържах до снега и ги разкарах.Пак да уточня че при мен когато става дума за офроуд иде реч само за хард
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #74
                              До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Пламене,това на клипа е изключително некоректно сравнениеСтига само да чуеш звука на двата джипа и ти става ясно че или УАЗ-а няма душица да катери,или водача му не знае как ставаКарах 1 месец BFG AT/Явор ми ги изпрати/ и си имам лични наблюдения.Перфектни за асфалт,тихи,таралясника вози мееекичко.И до тук.С риск да бъда оплют,но тези гуми за хард офф не стават.Случи се че останах само на задно и на една росна тревица,с едни мижави наклончета си боксувах до безкрайност.За майтап Миро с едни мижави кобри само на задно си обикаляше около мен,даже и ме подръпваше в необходимите моментиЗа на сняг предполагам че ще са много добри ,но не издържах до снега и ги разкарах.Пак да уточня че при мен когато става дума за офроуд иде реч само за хард
                              Две много важни уточнения!!! Обаче като изключим "харда" за всичко друго са просто перфектни. Карам ги вече 2г. 50 000 км. и не са мръднали. При скорост 140 - 150 км/ч - спят, на пясъка леко спуснати теглят 800 кг каравана като по асфалта (трактора се окопава), при софт в гората са перфектни (все пак внимавам от къде да мина), на сняг " и дълбок и утъпкан" не съм имал никога проблем.
                              TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                              "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                              Коментар


                              • #75
                                До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                                Ами като ще правим уточнения,и за кал не стават.Трудно се самоочистват и агресията им липсва.Абе както е казал един наш съфорумец "Пълно щастие няма".Нормално е агресивна гума да се окопава в пясъка,пък на трактора си е такава.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X