Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    INKO, не разбрах кой е варианта "ако минете",и двата са ако не минете.....а пък и аз съм харесал тези гуми за 120ката
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

    Коментар


    • #32
      това не е каквото ми падне а мнение по темата а и в момента трупъра ми е единствено мпс
      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

      Коментар


      • #33
        До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

        Здравейте,

        Отскоро съм с нови BFG AT. В подкрепа на добрите мнения за тези гуми,ще споделя две случки. Първата си беше планирано забавление, а втората от немай къде - наложи се да помогна.

        Вчера покарах из едни владайски полянки и деренца Смесен терен - мокра трева и мазна лепкава кал. Преобладаваше мократа трева. Никакъв проблем при изкачване и спускане по хълмовете. Блокаж не съм включвал - просто не се наложи...

        Днес изтеглих едно закъсало камионче(>3.5t <7.5t ) от калта образувала сe до оградата на летището: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...1&postcount=11 . Много се ядосах, че са ми направили "тапа" по любимото ми черно пътче. Ентусиасти...С празен камион в калта...
        Само включих "бавните", без блокаж. Завлачих го както пес влачи мазен кашон...Никакъв проблем. След това с годрост и задоволство, си продължих по кално-водния участък, ала "кемъл трофи"

        Възможно е да съм пробуксувал, но е било толкова за кратко, че не съм усетил..изобщо...Вярно че диското е малко над 2т, но явно и гумите не са никак лоши.
        Всъщност, дори съм много доволен. На асвалт наистина са много тихи, а и в калта се справят доста добре.

        Коментар


        • #34
          До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

          Дискусията от тази публикация до публикация #61 в тази тема произлизат оттук:
          Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София


          Пепи, работата не върви на добре. Кинекса ще идва да си взима колата, била надраскана отпред.
          Ако ме беше послушал да смениш гумите.... нямаше да одраскаш красавеца.
          Последно редактирано от Yaro; 11-01-09, 18:35.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #35
            До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
            Пепи, работата не върви на добре. Кинекса ще идва да си взима колата, била надраскана отпред.
            Ако ме беше послушал да смениш гумите.... нямаше да одраскаш красавеца.
            Абе, да ти кажа, много добре си се справи на този сняг, при положение, че гумите бяха по 2.5атм, и си драпаше екстра, не се налага да ги спадам. Изключвам окантрването, там и меки да бяха пак същото......

            п.п. разбирасе, че това не е идеалната гума за сняг, но.... това има....
            LZ1PER

            Коментар


            • #36
              До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
              разбирасе, че това не е идеалната гума за сняг, но.... това има....
              ......Ама от тези които са идвали при мен (които съм гледал на терен) си е най-доброто
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #37
                До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                Зимен тест на BFG AT 33" с Грандът на Пепи и 4 литра ВиЕйт под капака:

                130 MB
                и
                147 МБ

                Коментар


                • #38
                  До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Зимен тест на BFG AT 33" с Грандът на Пепи и 4 литра ВиЕйт под капака:

                  130 MB
                  и
                  147 МБ
                  Аз да питам - защо в един момент от задните гуми се въртеше само едната?
                  А иначе евала, убеждавам се за пореден път, че съм си поръчал правилните гуми!!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #39
                    До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Аз да питам - защо в един момент от задните гуми се въртеше само едната?
                    Защото LSD-то иска нови пластини, скоро ще си ги получи
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #40
                      До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                      Защото LSD-то иска нови пластини, скоро ще си ги получи
                      Ееее, че то с тия нови пластини спиране няма да има!!!
                      Пепи, а какъв размер са гумите?!!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #41
                        До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                        Тези дни си поиграх из снега доста точно с All Terain BFG за сега никой не може да ме убеди че има по добра гума за сняг в ценовия и диапазон.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                          Зимен тест на BFG AT 33" с Грандът на Пепи и 4 литра ВиЕйт под капака:

                          130 MB
                          и
                          147 МБ
                          Хубав тест. Ама много правилно си отбелязал гумите + ВиЕйт. Не мога да преценя кое има по-голяма заслуга...
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #43
                            До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Тези дни си поиграх из снега доста точно с All Terain BFG за сега никой не може да ме убеди че има по добра гума за сняг в ценовия и диапазон.
                            пробвал ли си това ?
                            http://www.tirerack.com/tires/tires....=Grandtrek+SJ6
                            съжалявам че отклонявам темата, ама ми е интересно с какво съм се обул. Личните впечатления ще оставя за себе си ...

                            Коментар


                            • #44
                              До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                              Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                              пробвал ли си това ?
                              http://www.tirerack.com/tires/tires....=Grandtrek+SJ6
                              съжалявам че отклонявам темата, ама ми е интересно с какво съм се обул. Личните впечатления ще оставя за себе си ...
                              Хъм, това си е чисто зимна гума? Нали?Предполагам, че на сняг ще си е много добра!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • #45
                                До: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                                Да

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X