Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
    За разлика от повечето USB джунджурии, 60 CSx не се появява на PC като removable disk. Никога няма да го видиш с експлорера. ...
    Няма такова нещо. Когато се включи в режим USB mass storage, 60-ката се държи като всяка USB флашка. Т.е. показва си се съвсем нормално като дисково устройство.

    В случая проблемът може да е в това, че не са инсталирани USB драйверите на Garmin - http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=591
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      Пробвах и чрез Map Source, но пак не се получава. Успях да сваля маршрути от gps-a но не успях да кача картата. Какъв трябва да е форматът на картата, с какво разширение

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        Трябва ти отделна микро SD карта в която се създава папка с име Garmin и си копираш там картата, която трябва да е с име gmapsupp.img
        Не знам дали ти е достъпна все още тази част от форума като младши участник, но може да прочетеш и тази тема за по-начинаещи:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=36646

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Благодаря на всички отзовали се, справих се, сега остава само да си оправя имената че са изписани със символи, нещо не иска да разчете кирилицата

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            Първоначално публикуван от Root_Youth Преглед на мнение
            ...сега остава само да си оправя имената че са изписани със символи, нещо не иска да разчете кирилицата
            Явно нямаш кирилица. Този проблем се оправя или в Геотрейд или в магазин Лидер на ул."Гурко". Инсталират ти българско меню. Другия вариант е да си качиш карта на латиница.

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Няма такова нещо. Когато се включи в режим USB mass storage, 60-ката се държи като всяка USB флашка. Т.е. показва си се съвсем нормално като дисково устройство.
              Моя грешка. Имах предвид 60 CS. Такъв режим в него няма и никога не съм го виждал в експлорера. Ако има начин бих се радвал много и моля за пояснение как става.
              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

              Коментар


              • От: Работа с Garmin 60 CSx

                Аз имам проблем.Не мога да намеря наръчник за 60csx на български
                [B]Honda 450R
                Kawasaki 450R -продава се!
                Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                Коментар


                • От: Работа с Garmin 60 CSx

                  Първоначално публикуван от juST Преглед на мнение
                  Аз имам проблем.Не мога да намеря наръчник за 60csx на български
                  С написването на този отговор ми отне около... 25 секунди, като 15 от тях бяха за отговора...

                  http://gps-6.com/files/Garmin-GPSMAP-60CSx.pdf

                  Коментар


                  • От: Работа с Garmin 60 CSx

                    Е не можа да ми текне за какво лужи тая опция на приемника. При зададен маршрут съм я пускал но не видях никакъв смисъл от нея. Та някой да има идея що за чудо е това.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5205470Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:68.0 КБ
ID:5205469

                    Коментар


                    • От: Работа с Garmin 60 CSx

                      Здравейте, малко се натрапвам, обаче проблема ми е свързан с картата памет. Точките са в картата памет, всичко си е преместено от компютъра, но след това като извадя кабела и вляза в самото устроиство, никъде не намирам нито картата памет, нито точките. Благодаря предварително, ако някой може да помогне.

                      Коментар


                      • От: Работа с Garmin 60 CSx

                        И аз намерих след това,прочетох го и сега мога да се справям с гпс-а
                        [B]Honda 450R
                        Kawasaki 450R -продава се!
                        Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                        Коментар


                        • От: Работа с Garmin 60 CSx

                          Здравейте
                          Искам да попитам ако някой ползва по-голяма от 2 ГБ карта на този апарат дали има проблеми и от какво естество. За сега ползвам 2 ГБ но последната версия на европейската карта не може да я събере. Та викам да купя карта с по-голям капацитет и се чудя дали да взема 4 ГБ или 8 ГБ. В една от версиите на софтуера на апарата от гармин са написали че може да се ползва и по-голяма памет от 2 ГБ. Но не са отбелязали колко по-голяма. Та преди да купя картата ми се ще да знам дали ще мога да ползвам картата.
                          Благодаря
                          Последно редактирано от latzi; 05-10-10, 15:47.

                          Коментар


                          • От: Работа с Garmin 60 CSx

                            Първоначално публикуван от latzi Преглед на мнение
                            Здравейте
                            Искам да попитам ако някой ползва по-голяма от 2 ГБ карта на този апарат дали има проблеми и от какво естество. За сега ползвам 2 ГБ но последната версия на европейската карта не може да я събере. Та викам да купя карта с по-голям капацитет и се чудя дали да взема 4 ГБ или 8 ГБ. В една от версиите на софтуера на апарата от гармин са написали че може да се ползва и по-голяма памет от 2 ГБ. Но не са отбелязали колко по-голяма. Та преди да купя картата ми се ще да знам дали ще мога да ползвам картата.
                            Благодаря
                            Аз ползвам успешно 8 GB microSD карта (TS8GUSDHC6) в 60CSx от години. Добре е да се има предвид обаче че максималния размер на един Garmin IMG файл е ограничен до 4 GB поради особеностите на формата на този файл. Това означава че в един mapset не можете да имате повече от 4 GB данни. Все пак, използването на 8 GB microSD карта дава повече гъвкавост по отношение на съхраняване на следи, точки, както и евентуално на повече от един mapset (последното е удобно ако искаме да превключваме между различни mapset-и само чрез преименуване на файлове на microSD картата).

                            Коментар


                            • От: Работа с Garmin 60 CSx

                              ОК Благодаря за изчерпателния отговор. Точно това исках да разбера. И аз качвам по няколко карти и като се наложи само сменям имената за да ги разчете апарата. 8 ГБ ще е!

                              Коментар


                              • От: Работа с Garmin 60 CSx

                                8 GB microSD вече и при мен работи безпроблемно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X