Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтирани са камери на пътя Смолян - Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтирани са камери на пътя Смолян - Пловдив

    От скоро има монтирани камери на пътя Смолян - Пловдив По точно в Хвойна точно на стълба до КПП-то, по недостоверна информация засичат и скорост. Предстои ми среща с един познат който дава дежурства на КПП-то и ще пусна още информация Така че внимателно в Хвойна със скоростта и си слагайте коланите
    „глупава глава на краката почивка не дава”

  • #2
    До: Монтирани са камери на пътя Смолян - Пловдив

    Благодаря за информацията колега, довечера заминавам за Смолян и ще го имам предвид.На друго място освен Хвойна има ли?
    2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
    2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
    2007 HOMDA FMX 650

    Коментар


    • #3
      До: Монтирани са камери на пътя Смолян - Пловдив

      колеги защо просто не спазваме правилата за движение вместо да се ослушваме за камери и полицаи.аз от както съм с лепенка на форума гледам да не правя простотии за да не излагам целия офроуд форум
      емил златков
      паджеро 2.5тд
      ве стром 650

      Коментар


      • #4
        Срещни се с източника ти, но по моя инфо, камерито просто снимат колата и номера, а НЕ ЗАСИЧАТ СКОРОСТ. Знаете, че там така или иначе спираха да записват номерата, да се знае потока, при евентуално извършено престъпление. Източника ми е сериозен, но пък виж ти какво ще разбереш.

        Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
        колеги защо просто не спазваме правилата за движение вместо да се ослушваме за камери и полицаи.аз от както съм с лепенка на форума гледам да не правя простотии за да не излагам целия офроуд форум
        Аз от преди да съм със стикери на форума се опитвам да спазвам всички правила, но хайде да си признаем, че не винаги успяваме. Просто някой път извън населено място може да вдигнеш 110 вместо позволените 90, някой път на ограничение 40 и двупосочен път може да вдигнеш 55-60. Много добре знаем, че дори на запад повечето навигации предлагат карти, които ти показва къде има камери. Хайде обаче да си признаем, че всеки, все някога е нарушавал правилника. Да не бъда разбран погрешно. НАПЪЛНО СЪМ ПРОТИВ "УЛИЧНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ", С КАКВИТО Е ПЪЛНО В БГ И ХОРАТА КОИТО ПОДЛАГАТ НА РИСК СЕБЕ СИ, СПЪТНИЦИТЕ И ДРУГИТЕ ХОРА. ВСЕКИ ДЕН ПОЧТИ СЕ СБЛЪСКВАМЕ С ХОРА, КОИТО КАРАТ БЕЗУМНО.

        КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО И ОТГОВОРНО!!!
        Последно редактирано от alex_markov; 30-04-09, 19:11.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #5
          До: Монтирани са камери на пътя Смолян - Пловдив

          Абсолютно правилно. Най важното е разумното шофиране с мисъл за хората в собствения автомобил и тези, извън него. Да се правим обаче на по-големи католици от папта като игнорираме информацията за постове на КАТ и камери за наблюдение не съм съгласен. Най-малкото, защото който не е шофирал, той не е чувал крилатата фраза "ко шъ праим сега?" с повод или без повод и то при ситуации, в които някой намазан наглец просто си плаща за да продължи да застрашава всичко живо по пътя и около него. Така, че който има информация нека да я дава, а всеки да си преценява как да шофира. Още повече, че информацията в нет-а никога не е на 100 процента актуална и безусловното осланяне на нея е неоправдано.
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • #6
            От: До: Монтирани са камери на пътя Смолян - Пловдив

            Пълен списък на камерите в област Смолян

            http://www.smolyandnes.com/kameri-kontrolirat-skorostta-na-patya-v-smolyansko

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X