Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маска за пейнтбол JT Flex 8 Full coverage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маска за пейнтбол JT Flex 8 Full coverage



    От известно време ползвам тази маска и исках да мине малко време за да се уверя в качествата и. Внесох си я от САЩ и ми излезе стотина лева, което хич не е малко за маска, но пък главата ми струва повече в крайна сметка. Нещото което много ме притесняваше беше дали няма да запарва. Оказа се че нивото на запарване не е повече от нормална маска и шапка с козирка, но пък нивото на предпазване е несравнимо. Маската също така е с двойно стъкло и запотява много по трудно от нормална маска. Камуфлажа на маската е много добър и мина доста време докато разбера, че противника не може да ме види толкова лесно колкото с обикновена черна маска.

    Минусите са малко, но все пак ги има:

    1. Двойното стъкло се беше разлепило леко и при обилно миене с вода влезе вода между двете стъкла, която след като се изпари остави бял слой от вътре, който не съм измислил все още начин да отстраня.
    2. От страни малко странно са я изрязали по неясни за мен причини и естествено точно там ме тресна едно топче. Ако бях с обикновена маска и шапка пак щях да съм ударен, но все пак можеше да защитят още 1см под ушите - ясно е че който би си купил подобна маска иска максимална защита.

    В заключение ще кажа че тази маска е подходяща за хора които искат да са добре защитени и да имат предимство пред противника в горските игри, където в същност е и по голяма вероятността да те удари топче от зад или от някоя страна.

  • #2

    Коментар


    • #3
      Определено каската е No1, веднъж един изключително "хитър" противник сума време пълзя бавно и прецизно към Събин без въобще да го забележи и като му дойде на дулото Събин го уби... На метър беше от него и него виждаше...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Термалния визьор на такива маски (това двойното) в никакъв случай не трябва да се поставя под течаща вода, именно за да не влезе между двете стъкла Също така трябва много да се внимава с почистването на вътрешното стъкло - само с изключително меко памучно парцалче (аз лично за моите стъкла свих едно парцалче за чистене на очила) и без да се натиска много, че да не се повреди леко грапавата повръхност. А, и също така не е препоръчително да се пръскат тия стъкла с анти-фог, даже казват, че е вредно (нямам личен опит, така и не посмях ).

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Sir Gray
          А, и също така не е препоръчително да се пръскат тия стъкла с анти-фог, даже казват, че е вредно (нямам личен опит, така и не посмях ).
          Мерси за информацията!

          Ами според мен това го разправят за да си копуваш тяхните анти фог шпрейчета а не други. Аз си пръскам маската със Scott антифог, който си имам от моторджииските ми очила и работи перфектно

          Коментар


          • #6
            Може да го има и тоя момент разбира се
            Макар че аз съм го чувал от други играчи с такива стъкла, които въобще не си пръскат стъклата. Може и да се глезят само де (най-вероятно )

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X