Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

    Първоначално публикуван от vetsi71 Преглед на мнение
    Моето скромно мнение 3,2 бензин 241кс.Много е икономичен 15-20лв 100км.Проблем са фаровете.
    3.2 бензин под 20 на сто не пада в София, ако ще и по енерция да го караш

    Коментар


    • #17
      От: До: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

      Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
      3.2 бензин под 20 на сто не пада в София, ако ще и по енерция да го караш
      Той върви перфекно на газ.
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • #18
        От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

        джип за 30000 лв и нагоре на газ ? Това е като да спреш със скъп мерцедес на паркинга на Кауфланд и да купуваш кисело мляко по 9 ст. Излагация пълна, ама хора има всякакви.

        Коментар


        • #19
          От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

          И като са 30000 значи ли, че човекът има и излишни? Някои хора купуват скъпа кола защото им е кеф да се возят в такава, а не за да се гордеят с разходи. Иначе, като минеш 100000км с Туарег (на някои това им е пробег за 2 години), ще си дал кръгло 25000 лв за бензин или нафта. Разход си е отвсякъде - колкото самата кола. Което са си пари за някой, който си взема Туарег.

          Виж, ако отидеш с такава кола в кварталната дупка да ти сложат газ за 200лв, която да мирише в купето и навън, да върви лошо, да киха в двигателя, да светка лампи по таблото и да стърчат остри и ръбати неща в багажника - ей това вече е тъпо. Но и такива има.

          Коментар


          • #20
            От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

            хора всякакви, за някои е нормално, за други не, ама то като виждам вече S - класи и седмици на газ, кво се чудя и аз

            Коментар


            • #21
              От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

              АГУ-то на Тоарега стува 3000лв,минал е 80000-90000км за две години.Доста е по икономично от дизела и не пуши като кумин.
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • #22
                От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                Повече от ясно е, че ако въртиш много километр (да се разбира повече от 30хил. годишно) най-изгодно ще е на газ. За мен това е вариант - купувам разказвам му играта и го продавам. По същата причина не бих взел и вече газифициран. Ако можех да избирам бих заложил на 3.0тди на реални километри (има някъде сигурен съм), че 2.5 на VW са с много лоша репутация още от време оно...въпреки че познавам хора с 2.5 и нямат оплаквания, ама нови.

                Коментар


                • #23
                  От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                  3.0ТДИ е добре,ама да не е помпадюза,че много дефекти дават.По добре е да е команрел,ама са по-скъпи,така предполагам заради евро5.И ако влязат зелените триъгълници за дизела става доста скъпо.На газ автомобила е с по-малко вредни емисий.
                  Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                  АСК Ален Мак

                  Коментар


                  • #24
                    От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                    3,0 ТДИ е единственият комон реал !!!Другите 2 2,5 (сащият е и на транспортера) и 10ц.са помпи дузи.2,5 тди проблем с водна помпа и масленият охладител.3,0 тди така нареченият на англиѝски "THROTTEL BODY".Ако Ви интерисува още нещо сварзано с тези автомобили пишете ми на личният,в това число и номера на резервни части и тех.информация.Благодаря

                    Коментар


                    • #25
                      От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                      аз сьм собсвеник на 3,0 TDI! Имам го от 3 години,и нямам провлеми досега.Доволен сьм много!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                        Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
                        джип за 30000 лв и нагоре на газ ? Това е като да спреш със скъп мерцедес на паркинга на Кауфланд и да купуваш кисело мляко по 9 ст. Излагация пълна, ама хора има всякакви.
                        Комплекси всякакви и по всякакви хора
                        Аз съм милионер и не след дълго може и по-добре но не ми пречи да си купя кисело мляко от промоция с Ламбо
                        За подобни неща да му мислят тези който им е трудно да го правят - аз нямам време за това

                        Поздрави на всички!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

                          Имах възможността за покарам 2 седмици 3.2 бензинов Тоуарег на газ.Разходът е приличен 17-22л/100км.,но за сметка на тия 22л/100 върви много добре и на пътя и извън него.Ходихме да разселваме фазанчета,та успях да навъртя около 200км в полята и блатата покрай Дунава,еми звяра си е звяр.Този беше с въздушно окачване,с всички екстри за модела "Кинг-конг".
                          Та по черен път се движи със 120км,като по магистрала.Окачването си поема неравностите,не се мята като риба на сухо от коловоз в коловоз,според мен такава машина си струва едни 25-30х.лв.
                          Собственика на джипа/Жорката го познава добре/ и той не си поплюва иняма някакви оплаквания от него.
                          Дана да съм бил полезен.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #28
                            От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                            Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                            Комплекси всякакви и по всякакви хора
                            Аз съм милионер и не след дълго може и по-добре но не ми пречи да си купя кисело мляко от промоция с Ламбо
                            За подобни неща да му мислят тези който им е трудно да го правят - аз нямам време за това

                            Поздрави на всички!
                            Няма значение колко ти срува джипа и няма значение колко ти стува млякото,караш на газ,бензин или нафта пред тоалетната всички сме равни.
                            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                            АСК Ален Мак

                            Коментар


                            • #29
                              От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                              Първоначално публикуван от vetsi71 Преглед на мнение
                              Няма значение колко ти срува джипа и няма значение колко ти стува млякото,караш на газ,бензин или нафта пред тоалетната всички сме равни.
                              Един приятел казваше "щом имаш брада ще я бръснеш",сещаш се защо го казвам?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Туарег - цени, подръжка и избор на двигател

                                Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
                                джип за 30000 лв и нагоре на газ ? Това е като да спреш със скъп мерцедес на паркинга на Кауфланд и да купуваш кисело мляко по 9 ст. Излагация пълна, ама хора има всякакви.
                                Сякаш, да. Излагацията ти е пълна. Ние смятаме да задължим всички да са "зелени". По-екологично е, освен и е(в)фтинията. Нищо лошо в газовия инжекцион.
                                Завистници, всякакви.
                                Карам на бензин, но според фактурата. Всъщност незнам на какво карам: пречистващо, екто, мега, алпин, повер, шшш-хей... Искам да върви якоООО и да гори малко(в пари).
                                АКО МОЖЕ И ДА Е ЕКОЛОГИЧНО.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X