Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв джип ще ми препоръчате? /за града и гората до 20К лв./

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Венцислав Петров
    Много моля който желае да каже нещо смислено на колегата който пита да го направи. Въпросът му е ясен но моля не го избивайте на мерене кое по и най... Мисля много пъти съм писал че по, най и т.н. не са категории които еднозначно да могат да определят една офроуд машина...

    А на задаващия въпроса препоръчвам да използвам съответния раздел със систематизирана информация, след него търсачката и накрая ще може да зададе въпрос на който да получи смислени отговори...
    Колега, от личен опит знам какво се получава при такъв вид въпрос и е неизбежно. Нещо като какав пушка да си купя ..

    По принцип за мен най-удачно ми се струва да си взема Патрул обаче до 20 000лв мисля че няма да намеря нещо свястно, а все пак да затварям повече пари за кола която след 1 година ще използвам изцяло само за лов не си струва.

    Другия вариянт е да взема нещо по-стара година и отново да му сменя ходова част и т.н. докато го докарам до по-приличен вид... ?!?

    Коментар


    • #17
      20 000 си е пара,за която ако купиш кола с повишена проходимост, и не попаднеш на нещо със сериозен скрит дефект ще те кара много.Имам предвид,че ще го ползваш за лов,а не за оф.Знам ,че ще ми опонираш,че много пъти ловът си е чист офроуд и аз ,като колега ще те разбера,но това са единични случаи.Мисля,че правилно те насочват - Нисана е традиция във Варна.Успех и на слука!
      Густо майна , пътят свърши !!!

      Коментар


      • #18
        Абе вие тука пак успяхте да си ги премерите, нема ли да мирясате. Дима искам да съберете със Соти и да видим кой по дълго ще издържи. Не млъквате.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #19
          както и да е, гумите са решаващи...

          мож да помислиш и за УАЗ или Дифендър...

          Г-клас за 20 000, хмм...

          Коментар


          • #20
            Ако си падаш "майстор" - УАЗ - извън пътя е доста добре, потдръжката е евтина - но времеемка и честа
            Ако не си по отвертките и ключовете - Нисан Патрул GR Y60 (Y61 за повечко пари), не съм карал но след много гледане и четене за малко не си купих (продал го беше) или Тойота 70 (80 десятката е по-скъпичка от предвиденият бюджет, но е "култова" и сега е Моят избор)
            Или на края каквото намериш и ти "легне на сърцето" за тези пари.
            Успех
            П.С. Брей много "спам" много нещо, май Венци трябва да направи раздел "Клюкарник" или начесване на езиците" или просто "доверен" човек от време на време трябва да пита "коя е НАЙ, НАЙ, НАЙ- Колата"

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от alex_markov
              П.С. Брей много "спам" много нещо, май Венци трябва да направи раздел "Клюкарник" или начесване на езиците" или просто "доверен" човек от време на време трябва да пита "коя е НАЙ, НАЙ, НАЙ- Колата"
              Нали направиха такава тема за простотий, ама никой неще да пише в нея, явно е скучно. А моторджийте вече пишат на 70 и някоя страница в техната
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #22
                без да се засягат колегите, ако те устройва къса база, си вземи Тойота KZJ70 /73/ - 3.0ТД - върви страхотно, надеждна е и се вместваш в бюджета /вкл. окачване/... най-новите са 95-96 година, но има много запазени...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  Е*аси, колко дълъг пост написах и затворих страницата без да искам (кво ли натиснах)...

                  Тедо, 70-тике с 1kz (3.0тд) са разкошни, но в добрия случай ще я вземе между 17 и 20, независимо дали внос или оттук (тук почти няма).

                  Коментар


                  • #24
                    по обявите в Германия са 6-7 хиляди евро... мито около 3000лв и окачване още толкова... = 20 000лв

                    Voila!
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #25
                      Правилно. Това е добър избор.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        като продължение - братя Флекс в момента монтират ролкейдж на едно паджеро, при това V6-бензин... явно човека не е разбрал, че тая марка "автоматично отпада"
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #27
                          Извинявам се за тъпия въпрос, но какво е "70-а"

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от kernel
                            Извинявам се за тъпия въпрос, но какво е "70-а"
                            виж линка Voila! по-горе
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                              като продължение - братя Флекс в момента монтират ролкейдж на едно паджеро, при това V6-бензин... явно човека не е разбрал, че тая марка "автоматично отпада"
                              Аз само да кажа че машината е на самия Иван Маринов - ако някой мисли че той не разбира от офроуд да си каже да се посмеем
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                                по обявите в Германия са 6-7 хиляди евро... мито около 3000лв и окачване още толкова... = 20 000лв

                                Voila!
                                Ама без клима.. Аз без клима вече не взимам, иначе щях да си оставя Патрола..

                                Тедо, смял съм се 5 минути с новия ти подпис...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X