Обява

Свий
Няма добавени обяви.

инфо за руско тракторче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • инфо за руско тракторче

    здравейте,вчера гледах на един познат земеделската техника.Има едно тракторче,руско производство,с колесно задвижване.
    двигателя е 2цилиндров,4тактов,
    задвижването е 4х4 като задния мост се изключва с демултипликатор.
    завива като се чупи в средата,абе като К700-
    машината е изцяло хидравлична,има навес,хидравлика на волана,и малък самосвал,с който зимата го обръща и ползва като дъска.
    питах го за марка ,но не знае нито пък е виждал подобно,снимки в момента нямам но до няколко дни ще кача.
    машинката е много маневрена и малка, около 3м. дълга,дано инфото което имам да помогне с марката и модела,питам защото имаме двор окло 1декар и отделно 2,и трябва всяка година да се оре поне по 2,3пъти,а и има бустан.

  • #2
    До: инфо за руско тракторче

    Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
    здравейте,вчера гледах на един познат земеделската техника.Има едно тракторче,руско производство,с колесно задвижване.
    двигателя е 2цилиндров,4тактов,
    задвижването е 4х4 като задния мост се изключва с демултипликатор.
    завива като се чупи в средата,абе като К700-
    машината е изцяло хидравлична,има навес,хидравлика на волана,и малък самосвал,с който зимата го обръща и ползва като дъска.
    питах го за марка ,но не знае нито пък е виждал подобно,снимки в момента нямам но до няколко дни ще кача.
    машинката е много маневрена и малка, около 3м. дълга,дано инфото което имам да помогне с марката и модела,питам защото имаме двор окло 1декар и отделно 2,и трябва всяка година да се оре поне по 2,3пъти,а и има бустан.
    Да не е това?http://www.avant.ru/production/minip...h/avant500.php

    Коментар


    • #3
      До: инфо за руско тракторче

      не,не е това.Трактора е червен с муцуна подобна на беларус или юмз,и е от доста отдавна сигурно от 60те години.

      Коментар


      • #4
        До: инфо за руско тракторче

        Сигурен ли се че е машината е руска? Това което описваш много ми прилича на едно българско тракторче произвеждано някога в Пловдив с италянски двуцилиндрови двигатели на Рюджерини има и бензин и дизел на село с родата имаме едно такова дизелово страхотно е .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          До: инфо за руско тракторче

          ми той вика,че е руско макар,че няма нито номера,регистрация и подобни,историята му е започнала когато е било произведено е купено ново и е работило доста някъде из България,след многомоточасове собственика го продава на бивш полковник,който имал лозе ,и с него да си го поддържа,но при влизането в лозето зима ,че умира и трактора е откупен от сегашния собственик-
          двигателя е руски май,много ми прилича на ифов двуцилиндров,бензин. утре или в неделя ще ходя да го вида и ще го снимам,
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=45377&page=3 тая тема търся цял ден защото знам че бях виждал нещо подобно,трактора е идентичен с този ,обаче е много по облечен , има самосвал малък и не е хенд мейд ,а си е заводски

          Коментар


          • #6
            До: инфо за руско тракторче

            здравейте на всичми така като чета темата чичо ми имаше такова тракторче 4х4 с ч задвижващи колела на времето и с еднакви гумиот пред и от зад марката му беше булгар и е доста старо като модел на производство подобно е като тези на снимките но на тях май им е сменян двигателя и нямат повечето ламатини
            тои си го плзваше за градината оране фрезоване но след проблем задвижването на силотводния вал го продаде защото не му вършеше работа вече и нямаше части иначе има сега едно доста голичко според мен такова в мобилето

            Коментар


            • #7
              До: инфо за руско тракторче

              здравейте на всичми така като чета темата чичо ми имаше такова тракторче 4х4 с ч задвижващи колела на времето и с еднакви гумиот пред и от зад марката му беше булгар и е доста старо като модел на производство подобно е като тези на снимките но на тях май им е сменян двигателя и нямат повечето ламатини
              тои си го плзваше за градината оране фрезоване но след проблем задвижването на силотводния вал го продаде защото не му вършеше работа вече и нямаше части иначе има сега едно доста голичко според мен такова в мобилето

              Коментар


              • #8
                До: инфо за руско тракторче

                вот он
                http://www.vladtractor.ru/ct_VTZ-2032A/


                или вот http://www.vladtractor.ru/ct_T30-69/

                не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                Коментар


                • #9
                  До: инфо за руско тракторче

                  Първоначално публикуван от п-к A.Moralez Преглед на мнение
                  Този го имам и работя с него от 20 години.Ама не се чупи в средата
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #10
                    До: инфо за руско тракторче

                    не,не е такова,
                    подобно е на това от мобилето дето колегата е казал по горе.
                    но е по окомплектовано и с хидравлика.

                    Коментар


                    • #11
                      До: инфо за руско тракторче

                      колеги говорим за много по малко тракторче от владимировеца съжелявам че нямам снимки да пусна като се прибера на село ще потърся има ли въобще някакви снимки а иначе тва в мобилето в сравнение с на чичо ми си е се едно чисто голо то си има по принцип капаци и си изглежда като трактор това му е предницата и на зад вече върви капак табло има си и калници по принцип
                      съжелявам че нямам снимки а и след дълго търсене не можах да намеря нито една в гооглето
                      модела се води мургаш
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        До: инфо за руско тракторче

                        колеги говорим за много по малко тракторче от владимировеца съжелявам че нямам снимки да пусна като се прибера на село ще потърся има ли въобще някакви снимки а иначе тва в мобилето в сравнение с на чичо ми си е се едно чисто голо то си има по принцип капаци и си изглежда като трактор това му е предницата и на зад вече върви капак табло има си и калници по принцип
                        съжелявам че нямам снимки а и след дълго търсене не можах да намеря нито една в гооглето
                        модела се води мургаш а второто е чешко подобие
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: инфо за руско тракторче

                          Днеска го видях на Вакарел у една от махалите.Тракторчето е Зетор чешко чупи се у средата с два цилиндъра дизел с въздушно охлаждане .20конски сили без кабина.Горе долу на големина колкото китайските.Човека е много доволен от него има го от 94г.Ако някой се интересува ше го снимам и ше разпитам за т.т. данни
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • #14
                            До: инфо за руско тракторче

                            Аз също имам такова тракторче.

                            Коментар


                            • #15
                              До: инфо за руско тракторче

                              опа объркал съм снимките
                              та значи това от снимките цялото тракторче е чешко пак се чупи в средата като К700 но е малко а Болгарчето му нямам никакви снимки но тази от нета е на предницата което е и двигателя

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X