Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

    Първоначално публикуван от divecha Преглед на мнение
    и пак питам каква глава е спецялен клу4 ли иска защото несе вижда
    Ако не спреш да използваш цифри в правописа ти, всеки твой пост лично ще го трия!!!

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

      Сажелявам
      И искам да благодаря много на всички които ми помогнаха да разреша проблема и най- вече на evgeniml искара голяма почерпка ако се видиме някои ден.

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

        Първоначално публикуван от divecha Преглед на мнение
        Сажелявам
        И искам да благодаря много на всички които ми помогнаха да разреша проблема и най- вече на evgeniml искара голяма почерпка ако се видиме някои ден.
        Да не забравиш за почерпката или може да я заменим с резвеждане из вашия край ако решим да покараме някой ден към вас.
        Ключа е спецялен и мога и размерите да ти дам и снимка мога да ти пусна но няма смисъл от този ключ просто завърти карбуратора така,че с едни клещи да можеш да отвиеш регулировачния винт свали го и с една ножовка му направи канал за отверка и готово ключ не ти трябва!
        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

        Sofrace Offroad Team

        Коментар


        • #19
          До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

          Дадено!!
          като идвате кам тука само пиши едно Л.С
          утре ще видя и болта и ще го регулирам.
          Още веднъж Благодаря
          Последно редактирано от divecha; 24-04-09, 17:26.

          Коментар


          • #20
            До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

            По принцип несъм виждал ВР без такъв проблем и всички казват че това е нормално,все пак това беше добра информация.
            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

            Коментар


            • #21
              До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

              Ех, радвам се когато младите започват да карат, а не да се друсат, но като им видя правописа и начина на изразяване
              LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

              Коментар


              • #22
                До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                Старателно прочетох горните постове и не можах да определя точното място на което да се сложи гуменият пръстен ако някои знае ще помоля да го очертае с стрелка.Може да се използва тази снимка.

                http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1240502206
                Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                Коментар


                • #23
                  До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                  Първоначално публикуван от Радо Преглед на мнение
                  Старателно прочетох горните постове и не можах да определя точното място на което да се сложи гуменият пръстен ако някои знае ще помоля да го очертае с стрелка.Може да се използва тази снимка.

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1240502206

                  http://www.youtube.com/watch?v=5UNCLW6WUPI

                  Коментар


                  • #24
                    До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450





                    Така изглежда о-ринговото пръстенче поставено в карбуратора. За съжеление в гаража не работи осветлението и дневната светлина намаля в резултат на което не успях да тествам. Утре ще има мнение дали о-ринга си е свършил работата
                    Последно редактирано от Радо; 01-04-10, 20:33.
                    Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                    Коментар


                    • #25
                      До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                      След проведеният днес тест установих че глъхненето си е останало не ми пречи на карането в гората само ме дразни че знам че съществува следователно не предприемам никакви по нататъшни деиствия по карбуратора.Това че при мен не се получи не значи че при други няма да има ефект!!! Познавам двама души при които след поставянето на пръстена проблема изчезна.
                      Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                      Коментар


                      • #26
                        До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                        И аз направих процедурата, и съм много доволен. Реакцията на мотора значително се подобри. Глъхненето от празен ход при отваряне рязко до пълна газ си остава, но в движение напълно изчезна. Преди в движение от ниски обороти, като подам рязко пълна газ глъхнеше, а сега поема супер без да се замисля. Днес цял ден съм карал на on/off от кеф
                        Само не знам дали съм регулирал болтчето правилно. Това 1.5 оботора ми се струва много малко. В мануала пише първо да се завие докрай (тогава се получава луфт), и после да се развива, докато луфта изчезне. Така и направих, и не съм си играл повече да го регулирам при работещ двигател, защото сутринта нямах време.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                          Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                          И аз направих процедурата, и съм много доволен. Реакцията на мотора значително се подобри. Глъхненето от празен ход при отваряне рязко до пълна газ си остава, но в движение напълно изчезна.
                          Човече ти ми вдъхна надежда аз не съм пробвал как ще се отрази в движение утре предстои каране и ще споделя впечатления.
                          Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                          Коментар


                          • #28
                            До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                            Добре де а от какво се получава този проблем с глъхненетоДа си знам занапред
                            0878424143
                            0887424150

                            Коментар


                            • #29
                              До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                              Здравейте колеги скоро не бях влизал тук..
                              моя проблем го реших отдавна само че не с прастен а с телче пак стана и глахненето изчезна за това несам пробвал и с прастенче


                              аз пък иксах да ви питам за един болт (от долна час на карбуратора)
                              който е за въздуха и се регулира но незнам как дейсва (при завъртане-повече въздухли пуска или обратното...) и попринцип как се регулира спрямо кое???

                              Коментар


                              • #30
                                До: Въпрос относно карбуратора на yamaha wr 450

                                Напиши с какъв карбуратор си да не гадая кой болт отдолу .
                                Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X