Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Внимание! Крадени двигатели за лодка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

    резултатът се оказа "0" към момента... викали са ме да дам пак показания...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #32
      До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      Обявявам награда 500лв/двигател за достоверна информация довела до намирането и връщането на двигателите!
      Тедо,от 3 месеца обикалям с моите лодки и двата язовира в Кърджали,но Парсън не съм видял,единствено миналата седмица бях на Ивайловградския мина една лодка с Парсън,която после изпуснах-бяха я откарали с колесара.Беше доста голям мотор.Дал съм на всички колеги мисия да засичат този вид двигатели.

      Коментар


      • #33
        До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

        Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
        ...Дал съм на всички колеги мисия да засичат този вид двигатели.
        Благодаря за което !!!
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

          Колега, далече си от мойя регион но.. все пак не се знае на каде ще ги пратят. Ще оглеждам Пернишкия регион за тези двигатели, дано съм полезен. Поздрави.
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #35
            До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

            Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
            Колега, далече си от мойя регион но.. все пак не се знае на каде ще ги пратят. Ще оглеждам Пернишкия регион за тези двигатели, дано съм полезен. Поздрави.
            От София до Перник има няма 20км, не знам защо мислиш, че е далече!
            LZ1PER

            Коментар


            • #36
              До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

              Не е чак толкова далече, просто си мисля че шанса да ги пратят на 20км от мястото от което са задигнати е много малак.
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • #37
                До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                На Доспат от 15 до 30 Август не се е мяркал Парсън ....
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #38
                  До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                  най-вероятно е двигателите да са монтирани на по-големи лодки, които са стационарни на някой от големите язовири, Дунав или Морето... вижда ми се малко вероятно някой софиянец да си е купил такъв и да го разкарва с колесар - много бързо ще го забележат...

                  Много е вероятно също така да са пребоядисани...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #39
                    До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                    Аз другата седмица се наемам да обиколя Русенско и по-специялно Дунавския бряг и тука има едни автокъщи с лодки с двигатели,може ли малко инфо по-кое се от личават без да се пребоядиса и смени???
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                      това е под капака



                      ако видиш голям 2-цилиндров, 4-тактов двигател, който изглежда като нов, но е пребоядисан и няма ламаринената табелка отстрани на скобата... значи има нещо гнило...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #41
                        До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                        огледах...,но никъде не се е чувало за такова нещо...,ако е имало най вероятно може да е фръкнало за Румъния.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                          На яз.Лобуш също не видях такъв,определено е рибарска история по предназначение.
                          ПАВКО
                          0888802068

                          Коментар


                          • #43
                            До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                            Колеги какво стана с двигателите? Много ми е интересно.
                            '05 Suzuki RM 250

                            Коментар


                            • #44
                              До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                              И на Батак не съм виждал това лято, а изкарах доста с караваната. Имам някакъв бегъл спомен за Балчик на порта пред хотелите.. там май мярнах парсън и със сигурност не беше 5. То и няма как да го сбъркаш, дори и да е пребоядисан си личи. Различава се в горната част от ямахата. капака е малко по голям и с друга форма. А иначе тожа лято на Искъра имаше доста 5-тици. И един колега си купи и за сега е много доволен.
                              Ще продължавам да се оглеждам !
                              Последно редактирано от nickbochev; 05-12-09, 19:05. Причина: Нещо против главните букви при изписване на имена на географски обекти и в началото на изречението ли имате?!
                              GW Steed5

                              Коментар


                              • #45
                                До: Внимание! Крадени двигатели за лодка

                                Не, разбира се ! Ама тоя пуст скайп и т.н............, ще забравим да пишем.
                                GW Steed5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X