Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Supermoto в Пловдив кара ли някои?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Supermoto в Пловдив кара ли някои?

    Интересува ме къде има трасета подходящи за каране, като изключим градската пътна мрежа!
    Аз съм с CRF 450 X, ще се радвам да покараме заедно, пък може и се науча на нещо

  • #2
    До: Supermoto в Пловдив кара ли някои?

    колега и аз си търся някои със Супермото да караме,но за съжаление съм от София

    Коментар


    • #3
      До: Supermoto в Пловдив кара ли някои?

      Здравейте, малко късно но все пак мисля ,че ще ви помогна СМ се тренира на пистите за картинг Кюстендил,Хасково,Виница/Варна/и Пловдив ,но за последната не съм чул някой да е ходил.Плаща се такса около 25-30 лв. и си караш 1-манш после пускат картове и после пак ти и т.н.Плюс това в Кюстендил ,а вече и в Хасково има и черна част което е много яко.

      Коментар


      • #4
        До: Supermoto в Пловдив кара ли някои?

        На кой картинг в Пловдив дават да се кара?
        Защото питах ма Лаута да карам нощно време и ми казаха че цитирам:
        - С тоя мотор и през деня неможе!

        Коментар


        • #5
          От: Supermoto в Пловдив кара ли някои?

          Здравейте поради лични причини съм във Варна до края на Май месец.И тъй като вече се стопля време днес реших да попитам на картинг-пистата Виница каква е процедурата/имали ли трак-дей за мотори и т.н.
          Трябвало да се звънне по телефона,да се определи ден и те пускат да покараш за малко (може би най-много 1 час-тоест 2 карания по 20мин+малко почивка) и заплащах такса 30лв.Сега не разбрах дали ако сме група всеки трябва да дава по 30лв или просто трябва да заплатим 30лв и ни пускат.И другото,което малко ме разочарова-казаха,че ако има оговорка времто,през което се кара можело да е само сутринта и то до най-много 2-3 седмици-после не се пускали никакви мотори....нямам си и на идея защо :ХХ

          Та....ако някой от Варна или района има желание да направим едно каране на пистата-нека пише-аз ще отида допълнително на пистата и ще доуточня всичко.Дано се намерят хора,че не ми се кара сам...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X