Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Човешката жестокост спрямо животните

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Човешката жестокост спрямо животните

    Не мога да повярвам колко ненормални хора има на Земята които според мен не би трябвало да се разхождат свободно-ето един линк който показва на какво е способна човешката жестокост
    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  • #2

    Коментар


    • #3
      Изверги !
      Никой няма право да се гаври със живи същества, а още по лошо да призовава към това други съучастници !
      МРЪСНИ ГАДОВЕ !

      П.П.
      Нямам нищо против теб "GAD"
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        ако е истина направо е варварско но защо ми се струва че е някаква глупост, аз никъде не видях как точно ще помогнем това да спре с разпространяването на някакъв линк в който дори няма подписка, и е страшно аматьорски направен, мисля че е някаква глупост.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          В тези държави където се практикува този "спорт" няма ли природозащитни организации Нали това са едни от най-напредналите страни или те са безпомощни пред група хора трепещи тюлени
          В тази работа има нещо гнило
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            Ето и сайта откъдето според мен е всичко това:
            http://www.petatv.com/
            Има и клипчета които според мен са истински и от тях се вижда на какво са способни изродите и какво правят.Ето един клип за тюлените:
            http://www.petatv.com/tvpopup/video....=wm&speed=_low
            Още един клип отново за жестокостта на други изроди:
            http://www.petatv.com/tvpopup/video....=wm&speed=_med
            Аз лично не съм изгледал нито един до края-защото се отвратих
            Има и други подобни клипове на сайта от които е видно че има МНОГО ненормални хора на света-и повечето изглежда са в така наречените"развити страни"
            ВНИМАНИЕ НЕ Е ЗА ХОРА С СЛАБИ СЪРЦА

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от fanatic
              ако е истина направо е варварско но защо ми се струва че е някаква глупост, аз никъде не видях как точно ще помогнем това да спре с разпространяването на някакъв линк в който дори няма подписка, и е страшно аматьорски направен, мисля че е някаква глупост.
              Не знам, и аз съм леко предубеден. Първо, защото верно е с аматьорската визия на ония сайтчета от типа "изпрати на 999 човека и умри щастлив...". И второ, нещо не ми се връзва баш скандинавците, дето всеки трети е любител-еколог, а всеки десети - професионален, да тръгнат да вършат подобни простотии. Макар че, знаеш ли, всякакви ги има. Може да е истина, а може и да излезе че е като оная невъзможна глупост с тайванските ли беше, тайландските ли, там, котки.. Помните ли я ?
              Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

              Коментар


              • #8
                На съм сигурен за канада, но понеже законите им са много близки на тези туъка в щатите, не го вярвам. Плюс това съм сигурен че тези животни са под защита.
                100% съм сигурен че е или глупост или ако е истина е криминален акт.
                Нямя държава която ще одобри такъв "спорт" легално.
                Не го вярвам, но снимките са потресаващи.
                Това ми прилича на тези емаилчета дето си ги пращат един на друг.
                Много лоша идея. много.
                CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от sharrko
                  Не го вярвам, но снимките са потресаващи.
                  Погледни ако искаш и клиповете в сайта-те са НАИСТИНА МНОГО ПОТРЕСАВАЩИ.А тук си напълно прав че може да е някакъв криминален акт-но и така да е-пак е МНОГО извън границите на нормалните хора
                  А колкото до българският сайт в хит бг-много е аматьорски наистина-но за сметка на това посоченото в PETATV-никак не е аматьорско-и това което показват е извършено от болни мозъци

                  Коментар


                  • #10
                    Според мен това си е чиста проба бракониерство, зад което, разбира се, стои интерес, пари и някаква индустрия(кожарска или фармацептична примерно).
                    Май го правят някъде по ледовете, които са в международни води. Това, разбира се, не променя нещата, акта си остава
                    ГНУСЕН, ДИВ И ВАРВАРСКИ
                    и ако ми падне някой от тези МРЪСНИ ГАДОВЕ,
                    бих му показал някои техники с тояга върху собствената му тъпа, алчна и безмозъчна кратуна............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Пфу, иде ми да си сменя ника май.........им мръсна!

                    Коментар


                    • #11
                      това е гадно и изродско само да си го помислиш и не само за тюлените и то малките , а за което и друго животно
                      но само хората могат да са с толкова болни мозъци, за да измислят какви ли не начини да убиват за удоволствие

                      Коментар


                      • #12
                        Защо толкова се плашите от природата?
                        Избиват ги по този начин за да запазят кожата, дето я купуват героите от списание "Блясък"!
                        За животното няма разлика дали ще умре от удар в тила или с нож в гърлото, даже първото е по-добре..

                        Защо не вкарате някой сайт от кланницата в "Родопа" и примерно да обявите, от утре всички да не хапнем повече мръвка, защото на кравите им забиват шиш в тила?

                        Ей, не бягайте от природата, а я уважавайте!
                        Ако снимания тюлен не бе одран, значи това е перверзия, но след като са го одрали, значи е имало смисъл.

                        Дайте да видим сега как тюлена яде рибата, която е майка на хилядите рибки и дружно да заплачем!

                        Защото иначе бялата мечка ще го гали и ближе от любов!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Volk
                          Защо толкова се плашите от природата
                          Мене ме плаши природата на човека, не ПРИРОДАТА!
                          За другото си прав, но ние вече не колим, дерем и т.н., ежедневните си пържоли, някой го прави место нас. Абе, отдалечаваме се все по-бързо от природата и нормалните неща!

                          Коментар


                          • #14
                            Това не е никакъв спорт, ами лов за кожи. Тюлението са доста зле, че освен тъпи скандинавци, ги търсят бели мечки, косатки и акули. Разликата е, че "смисълът" на ловеца е няква кожа или да не "му" ядат океанската риба, а мечката и косатката трябва да си поддържат запаса от мазнини, че е доста студено там.

                            Обаче, човекът е най-гадното животно. Косатката, хем е доста умна гадина и мисли отвъд едното ядене, хем и през ум не й минава да трепе за кеф. А какво правят белите с пингвините на Южния полюс, еле пък "цивилозованите" датчани с делфините...

                            Ето кратк описание кой къде се вихри - http://www.seashepherd.org/editorial...31208_1.html#5

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от GAD
                              Абе, отдалечаваме се все по-бързо от природата и нормалните неща!
                              Гадничко е, и ако някой е със слаби нерви, по-добре да не чете...
                              Доколкото знам, ги убиват по този начин, защото козината им настръхва и става по-пухкава, има по-висока цена на пазара!
                              По същата причина кучетата се дерат живи.

                              А купувачите са всъщност основните виновници за това, я влезте в някой магазин по Витошка и ще ги видите - истинските перверзници, а не ловците!

                              Между другото, при канибалите се практикува същото, но човека не се убива, а се пребива и се слага в река за 2-3 дни, след което месото става изключително крехко /така съм чувал/!

                              В живота май има много гадости, но всички са обединени в едно - има някаква причина това да се прави. И според мен не е решение просто да се отрече нещо, а да се намери причината и тя да се изкорени.

                              Например копачите на диаманти в ЮАР мрат като мухи преди да навършат 30 години, ама искам да видя как някой ще обяви бижутата за зло и ще ги отрече..
                              Или пък европейците, които умират да се разходят до жълтите бордеи за да си купят някое дете за два часа!

                              Някъде бях чел, че всеки човек над 30 със сигурност вече е направил нещо за което заслужава да бъде обесен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X