Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV от Картинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATV от Картинг

    Колеги знам че много се дискутират темите и схемите за саморъчно направени АТВ-та но изкам да ви попитам нещо:
    Имам 2 картинга в движение много са ниски около 8 10см. изкам да ги вдигна и ако е възможно да сложа някакви амортисйори понеже изкам да ги карам по черни пътища тоес да се получи някво подобие на АТВ естествено не в професионален план ако някой е правил или има идея как може Карта да се подобри малко ще съм му благодарен да сподели опит
    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

  • #2
    До: ATV от Картинг

    Здрасти искам да те попитам нещо - от къде си ги взел тези картинги и можеш ли да ми помогнеш малко и аз да се сдобия с някакъв.Нямам претенции от мощност и такива неща.Или да ми дадеш информация поне малко и аз ще се блъскам нататък.Благодаря ти!

    Коментар


    • #3
      До: ATV от Картинг

      Първоначално публикуван от ogi1989 Преглед на мнение
      Здрасти искам да те попитам нещо - от къде си ги взел тези картинги и можеш ли да ми помогнеш малко и аз да се сдобия с някакъв.Нямам претенции от мощност и такива неща.Или да ми дадеш информация поне малко и аз ще се блъскам нататък.Благодаря ти!
      Виж тук http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9784


      Колкото до АТВ-Картинг, това е мое мнение, но мисля че е невъзможно, пак казвам, че това е моe мнение.
      KTM 300 2T '96 :twisted:
      KAWASAKI KFX 700 '08

      Коментар


      • #4
        До: ATV от Картинг

        АТВ малко трудно ще направиш защото рамите са коринно различни, но едно прилично бъги... Трябва ти само малко преработка по окачването и гас към гората

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X