Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Старата, нова Тойота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Старата, нова Тойота

    Мерси за пожеланията от СЪРЦЕ към нас .Искам да добавя че този джип ще се ползва само И единствено за леки разходки .Без хард участъци не че на първото екстремче му се откърти час от задната броня и сега трябва да я правя на някой да му се ? намира под рака по голям флекс. На първо време едни тракторни гуми .При Голди има едни много хубави багажници а при Явор една лебечица та това са ни плановете на първо четене . Някой колега ако има да добави нещо относно тунинга нека напише някой ред.
    Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 13-04-09, 22:22.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #17
      До: Старата, нова Тойота

      А защо не я реновираш и запазиш оригиналния вид ? Ще бъде голяма радост за окото на всеки който я види ...

      Коментар


      • #18
        До: Старата, нова Тойота

        Колата е страхотна аз имам две Тойоти но, трябва да се разделя с тях защото си купих трета.
        Последно редактирано от Yaro; 14-04-09, 12:39. Причина: Без право на обяви.

        Коментар


        • #19
          До: Старата, нова Тойота

          Честито, колега стягай я по бързо,че пътищата над Лозен и Нови Хан вече се заличиха Трябва някой да ги поутъпче.

          Коментар


          • #20
            До: Старата, нова Тойота

            мислех да пусна отделна тема
            "пич, ус...ри ми колата"
            http://vbox7.com/play:e0ea5335
            ма и за тука е подходяща. Недей да я бърникаш тая красавица ...

            Коментар


            • #21
              До: Старата, нова Тойота

              4естита да ти е и много безаварино каране.Забравихме се с теб
              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
              Кольо.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                А защо не я реновираш и запазиш оригиналния вид ? Ще бъде голяма радост за окото на всеки който я види ...
                Ми неми се реновира има достатъчно мършутки от Нови Хан до София ТАКА че този рейс има друга задача .А спициялно за вас заедно с радоста и емоциите вие получавате и едно безплатно возене

                Първоначално публикуван от sav_stan Преглед на мнение
                Колата е страхотна аз имам две Тойоти но, трябва да се разделя с тях защото си купих трета.
                Ми честито колега в тъкива моменти човек не знае да плаче ли или да се радва .

                Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                Честито, колега стягай я по бързо,че пътищата над Лозен и Нови Хан вече се заличиха Трябва някой да ги поутъпче.
                Оо КОМШИ здрасти те стегам я ама искам да поясня че аз по ПЪТИЩА НЕ КАРАМ а ходя там кадето ги няма и оставам офролд следа
                Последно редактирано от huko; 20-04-09, 18:21.
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #23
                  До: Старата, нова Тойота

                  Това е невероятно здрава и проходима машина. Като се качи на мостовете и с едни гуми 35ци минимум, става като къса база.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Старата, нова Тойота

                    Днес я почнахме свалихме всички седалки за обработка на същите .Опаризитяване на купето с разните им нешта че не е миено откакто е създадена .Вече си има и нови гуми а те са ЧЕРНИ КРЪГЛИ И МНОГО НАЗЪБЕНИ на марката няма да правя реклама те просто са създадени за условия приближени в бетствени.
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • #25
                      До: Старата, нова Тойота

                      Ха честито и от мен със здраве да си я търкаляш мнооого безаварийни километри
                      Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                      Honda CB 919 Hornet
                      0898849413-Светльо
                      Кръвна Група: 0+

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Това е невероятно здрава и проходима машина. Като се качи на мостовете и с едни гуми 35ци минимум, става като къса база.
                        О бате чак за 35 не сме пораснали взехме и едни 33 дръж си тел.. на удобно място че има да те питам това онова.

                        Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                        Ха честито и от мен със здраве да си я търкаляш мнооого безаварийни километри
                        Сърдечно ти мерси колега и да ти се връща двойно

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Това е невероятно здрава и проходима машина. Като се качи на мостовете и с едни гуми 35ци минимум, става като къса база.
                        А и да поясна че и с късата база с едни 33 така така се бех забил в едно дере че се наложи да ме тегли верижен трактор и от къса база стана дълга
                        Последно редактирано от huko; 20-04-09, 18:21.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #27
                          До: Старата, нова Тойота

                          Честито,
                          пусни ,ако имаш вьзможност, някоя снимка от процеса на тунинговане

                          Коментар


                          • #28
                            До: Старата, нова Тойота

                            Първоначално публикуван от zodiak Преглед на мнение
                            Честито,
                            пусни ,ако имаш вьзможност, някоя снимка от процеса на тунинговане
                            Няма проблем
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #29
                              Започна се...като начало нови фланци и обувки

                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от huko; 20-04-09, 18:22.
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • #30
                                До: Старата, нова Тойота

                                Истинса лудница.Браво честито ти обувчици.Ще чакаме тестове и снимки.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X