Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

    Към т----та добавих 3d Building (gmap3d.img - 368 Mb) , JCV (Junction View)(D1281070A.JCV - 452 MB) , JCV само за Nuvi 37XX (D2504020A.JCV - 526 Mb) , ASR (Automatic Speech Recognition - 726 Mb) , nuRoute™ G2S (GarminAdjacencytoSSID) само за nuvi 37XX (D2331030A.G2S - 238 MiB) , Download trafficTrends™ DB файл само за nuvi 37xx (D233000.DB - 158 MB).

    Код:
    http://www.noeman.org/gsm/garmin-maps/168970-city-navigator-europe-nt-2011-30-a.html
    Новият т----т файл:
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от milstan; 14-11-10, 10:33.

    Коментар


    • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

      България нито фул е представена, нито лайн асистент има... някой знае ли къде на на картата има джънкшън вю да погледна щитове?!... Улиците и шосетата ги има, но с ПОИтата нещата са повече от зле, а и с адресната база и имената на улиците също... Под очакванията ми е! На картата на Навтек за Айго нещата са в пъти по-добре... Защо ли?! И как така?!
      Последно редактирано от gtsvg; 14-11-10, 13:22.

      Коментар


      • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

        Колега, на ясно ли си дали Nuvi 255 поддържа JCV (Junction View) и ако да - къде се слага този файл JCV - в папка и ли направо?

        Коментар


        • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

          От спомените ми за 255 - не не поддържа... Аз съм с 1390Т

          Коментар


          • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

            Добре, а при теб в каква папка се слага файлът - този за лайн асистента и този за 3D?

            Коментар


            • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

              3Д има само за 3ххх. Лайн асистентът би трябвало да влиза във файла на джънкшън вю! А той се слага в скрита папка .Sisteм - JCV/друга папка/

              " Для активации данной функции на 1ххх и 3ххх сериях нуви,необходимо загрузить в прибор файл, для этого в папке System создать папку JCV и соответственно положить в нее приатаченный файл ххххххххххххх.jcv.
              Для 7х5 серии, папку JCV создаем в каталоге Garmin и копируем туда файл ххххххххххххх.JCV"
              Последно редактирано от gtsvg; 14-11-10, 16:37.

              Коментар


              • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                Имам въпрос към знаещите - за какво е това "ASR (Automatic Speech Recognition - 726 Mb" и как се използва, т.е. къде и как да го поставя?
                http://www.nakladkibg.com
                накладки, спирачни дискове, съединители

                088 8613380

                Коментар


                • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                  Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                  А дали и къде има Line assist файла за 2011.30 ???
                  Благодаря предварително за инфото!!!
                  Качил съм го, но само този за 3790.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                    Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                    Качил съм го, но само този за 3790.
                    Благодаря ти много!!
                    Още днес свалих всичко, отключих го и си го инсталирах... Работи безотказно!! И аз съм с 3790, така, че всичко е тип-топ... ASR не го инсталирах, понеже не съм сигурен какво съдържа твоят фолдер. Моят си има руската говорна и поради това не посмях да го сменя или да допълня... Всичко останало работи на 6+...
                    :-)))
                    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                    Коментар


                    • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                      Да кажа на Нокиа 5800 Symbian не се разпознава новата карта на Европа.Това може би е заради превишения като големина файл от 2.02GB сега вече започват проблемите и с други по стари навигации на Гармин заради неразпознаването на файл по голям от 2 GB

                      Коментар


                      • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                        Аз на едно Nuvi направих следното за проба: отразях от MapSource едно парче с размер 480Мб и го копирах на старичка SD карта с капацитет 512Мб и я сложих в уреда. След това от MapSorurce изрязах останалата част без да препокрива предната , която се получи с размер около 1590Мб и я копирах във вътрешната памет на уреда и всичко работи нормално. Имам цяла Европа. То и целия файл си вижда , но за пробата и да използвам старата SD карта 512 Mb.
                        Мисълта ми е да пробвате с две парчета под 2Gb с имена примерно GMAPSUPP и GMAPSUP2 за GarminMobileXT дали ще работи.

                        Коментар


                        • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                          При мен си работи нормално. Имам 60CSx - сложил съм му карта с 4GB и работи без проблем. Имам и Nuvi 765, което не го ползвам, но за проба му качих картата и също няма проблем. Ще пробвам и на телефона, макар там въобще да не ползвам навигацията, но не вярвам да има проблем.
                          http://www.nakladkibg.com
                          накладки, спирачни дискове, съединители

                          088 8613380

                          Коментар


                          • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                            С JCV за 13хх съм. За Западна Европа ми излиза лайн асистента и джънкшън вю-то - щитовете/картинките/. Даже в прекрасната карта на Молдова от моя приятел Хайдер има и лайн асистент и джънкшън вю. В картата на БГ НЯМА!!! Поне аз не виждам къде е поставено поне за проба. Моля за уточнения и скринове къде има лайн асистент и джънкшън вю на картата на БГ!

                            Коментар


                            • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                              Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                              Да кажа на Нокиа 5800 Symbian не се разпознава новата карта на Европа.Това може би е заради превишения като големина файл от 2.02GB сега вече започват проблемите и с други по стари навигации на Гармин заради неразпознаването на файл по голям от 2 GB
                              Да добавя и аз. На Nuvi 255 разпознава новата карта и рутира безпроблемно по нея, качена е на SD. На Nokia Е52 изобщо не вижда файл, карта, докато с предната версия 2011.20 си работи безотказно... Предполагам, че е от размера все пак.

                              Коментар


                              • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                                Уникалното ми Нуви200 с 4 GB sdcard HC си работи перфектно с новата версия CN, и почти 4 гигабайтовия файл не е проблем за устройството.

                                Работи!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X