Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизна книжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервизна книжка

    Здравейте на всички офф-роудъри.От скоро разглеждам форума и има много интересни теми.Мисля да се отказвам от пистовите мотори( по ред причини ) и да се пренасоча към Ендуротата.Интересува ме сървиз мануал за ВР450ф или за црф450х от къде мога да си сваля от нета

  • #2
    За WR 450 F мога да ти дам няколко ... около 2003-2005
    за ЦРФ не знам дали имам ...
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

    Коментар


    • #3
      Има, аз мога да ти ги дам него.

      Коментар


      • #4
        защо ще се отказваш от пистовите ???
        просто си купи 2 ;-)
        LZ1RED

        Коментар


        • #5
          Да за вр450ф 2005 ще ми свърши работа да разгледам как трябва да се подържа и обслужва мотора.Защото по темите прочетох че някои сменя маслото на 500км. пробег.

          Коментар


          • #6
            не се оплаквай на CRF-а се сменя и по често примерно след всяко състезание или на 250-300 км разходки
            "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
            MG Racing Team

            Коментар


            • #7
              Ако смяташ да пестиш от масло, тези мотори не са за теб! Ако не даваш много гас, може на ВР-а да го сменяш и на 1000км, но за ЦРФ-а забрави. Не че някой не си сменят маслото на по 2000км, защото не засичат километри и си викат "аз го смених скоро, преди няколко карания беше".

              На моя ВР ако го карам на газ за 600км му се здухва маслото. Затова го сменям на 500км.

              На състезание за 100км съм го скапал!

              На преходи кадето се возиме издържа 1000км. без проблем.

              Ако някой се чуди по какво разбирам - по скоростите как включват и изключват и по това колко е черно като го източа. Ако е катран, без никаква прозрачност като е на струя източвайки го, значи е ползвано повече от колкото трябва (според мен).

              Коментар


              • #8
                Мисля да взимам нов,поне в началото ще е само масло и гуми сигурно

                Коментар


                • #9
                  е това е най-разумното решение щом имаш възможност,но мануал въпреки че ще е нов мотор ще ти трябва има си неща които се сервизират често
                  ... в никой случай няма да наливаш само бензин и сменяш масло тия мотори са състезателни и си искат тяхното
                  успех и добре дошъл !
                  "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                  MG Racing Team

                  Коментар


                  • #10
                    каквото и да сменяш на колкото и километра пак подръжката е много по евтина от на шосеен мотор
                    а кефа е -доста по голям
                    като се движиш с 60-80 по пресечена местност на моменти ти се струва по бързо отколкото да се движиш с над 200 по магистрала

                    освен това е много по безопасен офф роуда въпреки че изглежда опасен
                    шосейките са един от най лесните начини за "отлитане" в отвъдното

                    да не говорим че виждаш такива красоти и гледки до които с пистов мотор...няма да стане

                    много готин спорт си е ендурото и подходящт за нашата страна

                    виж ако живеех в Австрия бих си купил и една шосейка

                    Коментар


                    • #11
                      Сори за тези въпроси но за оффроуд машините нищо незнам,а и още немога да си намеря сървиз мануал
                      Колко литра масло побира двигателя??И на колко километра се проверяват клапаните??

                      Коментар


                      • #12
                        купи си двутактов ..и всички тези въпроси отпадат

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X